שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בניית קבוצה
06-Jul-2016, 22:29
הודעה: #21
בניית קבוצה
אנחנו סתם מתנגחים בילד ובטח שלא מגיע לו. המידע שרשמתי מופיע ברשת. תבדוק בהרכבים שנתניה עלתה איתם, לרוב נפתלי בלאי עלה לפניו.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Jul-2016, 22:35
הודעה: #22
RE: בניית קבוצה
(06-Jul-2016 22:16)עידן444 כתב:  מישהו שרואה נוער בתדירות גבוהה יכול לאשר שאילון ירושלמי שחקן קו? ואם כן שערים זה לא המדד היחיד. אולי יש לו הרבה בישולים? אחרת על סמך מה הוא בנבחרת?
דור מיכה כבש הרבה בנוער? נראה לי די פרווה ליד השער... ובכל זאת שחקן מצויין שמוצא מקום בקבוצה הכי טובה בארץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא אובייקטיבי....
וכלא אובייקטיבי,אילון ירושלמי שחקן!
את מה שהיה בנוער בעונה האחרונה בוא לא ניקח לשום מקום,כתבתי בעבר ואכתוב שוב(ובבקשה לא להפוך את זה לדיון על הנוער),מכבי נתניה הפסידה עונה(ומזל שלא הפסדנו ליגה).
שחקנים עלו לבוגרים ירדו מהבוגרים בלי כושר גופני וכושר משחק,אומר סלובו על ה 6/7 שחקני נוער שמתאמנים איתו שהוא לא מצליח להבין איך הקבוצה הזו נלחמה על חייה בליגת הנוער.
06-Jul-2016, 22:38
הודעה: #23
(06-Jul-2016 22:16)עידן444 כתב:  מישהו שרואה נוער בתדירות גבוהה יכול לאשר שאילון ירושלמי שחקן קו? ואם כן שערים זה לא המדד היחיד. אולי יש לו הרבה בישולים? אחרת על סמך מה הוא בנבחרת?
דור מיכה כבש הרבה בנוער? נראה לי די פרווה ליד השער... ובכל זאת שחקן מצויין שמוצא מקום בקבוצה הכי טובה בארץ.

ראיתי אותו גם בקו וגם מתחת לחלוצים , ואל תכעס, אבל בשני המקומות לא נפלתי מהכיסא. וזה שהוא בנבחרת עדיין לא מצביע על איכות יוצאת דופן או משהו שאנחנו יכולים להתבסס עליו. יש מספיק "עילויים" שהיו חלק מסגל הנבחרת ולא נחשבים בעיני לשחקנים מעל הממוצע (חלקם גם מתחת לזה).

אז ירושלמי שחקן נחמד , לא אומר שלא. יש בו ניצוצות קלים אבל במשבצת שלו כרגע , אפילו במכבי נתניה של 2016 הוא לא יותר משחקן משלים
06-Jul-2016, 22:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jul-2016 על ידי 22:43 עידן444.)
הודעה: #24
בניית קבוצה
לא מצפה מאף אחד מהנוער שיהיה בן לילה שחקן מוביל.
אגב, נגד מכבי ת״א אם אני לא טועה במשחק שדווקא כן ראיתי- אביב אברהם כבש שער אחרי שקיבל מסירת אומן ממישהו. זה היה ירושלמי או מישהו אחר? מי שזה לא היה- מסירה כזו מעידה על יכולת. נקודה. מישהו זוכר את המהלך?

06-Jul-2016, 22:58
הודעה: #25
בניית קבוצה
(06-Jul-2016 22:38)אופיר34 כתב:  

ראיתי אותו גם בקו וגם מתחת לחלוצים , ואל תכעס, אבל בשני המקומות לא נפלתי מהכיסא. וזה שהוא בנבחרת עדיין לא מצביע על איכות יוצאת דופן או משהו שאנחנו יכולים להתבסס עליו. יש מספיק "עילויים" שהיו חלק מסגל הנבחרת ולא נחשבים בעיני לשחקנים מעל הממוצע (חלקם גם מתחת לזה).

אז ירושלמי שחקן נחמד , לא אומר שלא. יש בו ניצוצות קלים אבל במשבצת שלו כרגע , אפילו במכבי נתניה של 2016 הוא לא יותר משחקן משלים

וראינו את מרגוליס, ״מלך הנוער״, איך היה בבוגרים. הכל שאלה של מאמן בשילוב שחקן בשילוב קבוצה. במידה והסינכרון בין שלושתם יהיה חיובי כך נרוויח.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
06-Jul-2016, 23:16
הודעה: #26
קודם כל ולפני הכל... הכל שאלה אם יש לך את זה או לא... מאמן, קבוצה, מצב רוח וכו'... אם אין לך את זה כלום לא יעזור.
ומרגוליס למרות ששוטט רב העונה לטעמי מוכשר הרבה יותר. הוא עוד יכול לתת את עונת הפריצה שלו מה שקשה לי לומר כרגע על ירושלמי.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
06-Jul-2016, 23:19
הודעה: #27
(06-Jul-2016 22:58)אלון כתב:  
(06-Jul-2016 22:38)אופיר34 כתב:  

וראינו את מרגוליס, ״מלך הנוער״, איך היה בבוגרים. הכל שאלה של מאמן בשילוב שחקן בשילוב קבוצה. במידה והסינכרון בין שלושתם יהיה חיובי כך נרוויח.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מחר אני לוקח את מרגוליס(במידה וירצה להגיע ויהיה לו שחרור מת"א),מאמן נכון והוא שחקן "שובר שיוויון".
06-Jul-2016, 23:20
הודעה: #28
בניית קבוצה
מרגוליס שחקן אדיר בעיני.

06-Jul-2016, 23:22
הודעה: #29
השנה יש מאמן שמבין הרבה כדורגל, (מה שלא היה פה הרבה שנים)ואני אומר את זה מנסיון, תנו לו לעבוד בשקט , ואם יש צעירים מוכשרים הוא ידע לקדם אותם , בגדול לבנות קבוצה חדשה לוקח זמן, ואת ההתקדמות נראה במהלך העונה.
06-Jul-2016, 23:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jul-2016 על ידי 23:27 עידן444.)
הודעה: #30
בניית קבוצה
אבל ג׳ורדי מעדיף זרים במיליון דולר במקום לראות מה יש לו מתחת לאף.
כבר הזכרתי בעבר שדיברתי עם סקאוט שעוקב אחריו שנים ואמר לי שמרגוליס הוא שחקן ״מיוחד״. ברגע שתיתן לו ביטחון אין גבולות ליכולת שלו. ברגע שהבחור מדוכא, לא מקבל את הפידבק הנכון- הוא גמור. כמובן שזה יכול לחסל לו את הקריירה... חייב יועץ מנטלי צמוד דחוף.

דווקא ג׳ורה ידע להפיק ממנו הכי הרבה. אצל האחרים הוא כבר נעלם לגמרי.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים