שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בניית קבוצה
06-Jul-2016, 23:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jul-2016 על ידי 23:36 אלון.)
הודעה: #31
בניית קבוצה
(06-Jul-2016 23:16)אופיר34 כתב:  קודם כל ולפני הכל... הכל שאלה אם יש לך את זה או לא... מאמן, קבוצה, מצב רוח וכו'... אם אין לך את זה כלום לא יעזור.
ומרגוליס למרות ששוטט רב העונה לטעמי מוכשר הרבה יותר. הוא עוד יכול לתת את עונת הפריצה שלו מה שקשה לי לומר כרגע על ירושלמי.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ושוב אנו חוזרים לסיפורי אוזן, גזל, סבן, אלמוג כהן, בן הרוש, דגני, עידו לוי, שלדעתי לאף אחד ״לא היה את זה״, אך הצליחו לסחוב כמה עונות בליגת העל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(06-Jul-2016 23:19)אייל ס כתב:  
(06-Jul-2016 22:58)אלון כתב:  
(06-Jul-2016 22:38)אופיר34 כתב:  
(06-Jul-2016 22:16)עידן444 כתב:  מישהו שרואה נוער בתדירות גבוהה יכול לאשר שאילון ירושלמי שחקן קו? ואם כן שערים זה לא המדד היחיד. אולי יש לו הרבה בישולים? אחרת על סמך מה הוא בנבחרת?
דור מיכה כבש הרבה בנוער? נראה לי די פרווה ליד השער... ובכל זאת שחקן מצויין שמוצא מקום בקבוצה הכי טובה בארץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ראיתי אותו גם בקו וגם מתחת לחלוצים , ואל תכעס, אבל בשני המקומות לא נפלתי מהכיסא. וזה שהוא בנבחרת עדיין לא מצביע על איכות יוצאת דופן או משהו שאנחנו יכולים להתבסס עליו. יש מספיק "עילויים" שהיו חלק מסגל הנבחרת ולא נחשבים בעיני לשחקנים מעל הממוצע (חלקם גם מתחת לזה).

אז ירושלמי שחקן נחמד , לא אומר שלא. יש בו ניצוצות קלים אבל במשבצת שלו כרגע , אפילו במכבי נתניה של 2016 הוא לא יותר משחקן משלים

וראינו את מרגוליס, ״מלך הנוער״, איך היה בבוגרים. הכל שאלה של מאמן בשילוב שחקן בשילוב קבוצה. במידה והסינכרון בין שלושתם יהיה חיובי כך נרוויח.

מחר אני לוקח את מרגוליס(במידה וירצה להגיע ויהיה לו שחרור מת"א),מאמן נכון והוא שחקן "שובר שיוויון".

אתה מחזק את דבריי...

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Jul-2016, 23:57
הודעה: #32
RE: בניית קבוצה
מרגוליס כשרון גדול אבל, ברגע שיבין שאין צ'אנס שיהיה שחקן במכבי תא , ימצא את המקום המתאים , ואם הכוונה וחמימות הבחור יתן תוצרת.
07-Jul-2016, 0:11
הודעה: #33
(06-Jul-2016 23:34)אלון כתב:  
(06-Jul-2016 23:16)אופיר34 כתב:  קודם כל ולפני הכל... הכל שאלה אם יש לך את זה או לא... מאמן, קבוצה, מצב רוח וכו'... אם אין לך את זה כלום לא יעזור.
ומרגוליס למרות ששוטט רב העונה לטעמי מוכשר הרבה יותר. הוא עוד יכול לתת את עונת הפריצה שלו מה שקשה לי לומר כרגע על ירושלמי.

ושוב אנו חוזרים לסיפורי אוזן, גזל, סבן, אלמוג כהן, בן הרוש, דגני, עידו לוי, שלדעתי לאף אחד ״לא היה את זה״, אך הצליחו לסחוב כמה עונות בליגת העל...

היות ואייל ביקש (והיום אני חייב לקבל בקשות של אייל... ) אני לא אפתח את הדיון על הנוער אבל אתה מוזמן לדפדף אחורה ולקרוא מה עניתי לך בזמנו על אותה השאלה...

07-Jul-2016, 0:18
הודעה: #34
בניית קבוצה
(07-Jul-2016 0:11)אופיר34 כתב:  
(06-Jul-2016 23:34)אלון כתב:  

היות ואייל ביקש (והיום אני חייב לקבל בקשות של אייל... ) אני לא אפתח את הדיון על הנוער אבל אתה מוזמן לדפדף אחורה ולקרוא מה עניתי לך בזמנו על אותה השאלה...

גם אני לא רוצה לפתוח את הדיון הזה אבל, הנקודה היא שכישרון לבד לא מספיק, מאמן לבד לא מספיק, וגם יכולת של קבוצה לא בהכרח תשפר שחקן גרוע. אך אם מצליחים למצוא את הנוסחא הנכונה שתשלב בין שלושתם אז אתה בכיוון.
יחד עם זאת אם תעלה עם 6,7 שחקני נוער בהרכב אז גם למאמן הכי טוב יהיה קשה...

07-Jul-2016, 0:35
הודעה: #35
מתחזקת: רון שושן ועלי מוחמד חתמו במכבי נתניה
היורדת הטרייה ממשיכה בבניית הקבוצה לקראת העונה הבאה וצירפה את השניים על חוזה לעונה. השוער: "כולי תקווה שנחזיר את המועדון למקומו הטבעי"
מאת מערכת ONE06/07/2016 20:05

רון שושן (מכבי נתניה)
מכבי נתניה אמנם תפתח את העונה הבאה כשבמאזנה מינוס תשע נקודות בליגה הלאומית, אולם לא מוותרת על העונה מראש והודיעה הערב (רביעי) על החתמת שני שחקנים בקבוצה.

השוער רון שושן, ששיחק בעונה שעברה בהפועל נצרת עילית, חתם במועדון לעונה אחת באמצעות סוכנו אדם קידן. שושן בן ה-23 אמר במעמד החתימה: "אני שמח מאוד להגיע למועדון גדול כמו מכבי נתניה, כולי תקווה שנחזיר את המועדון למקום הטבעי. נעבוד קשה, ניתן הכל ובתקווה שזה יקרה".

השחקן השני שהמועדון הודיע על הצטרפותו הוא עלי מוחמד, שחתם לעונה עם אופציה להארכת חוזהו בשלוש עונות נוספות באמצעות סוכנו אבי ציוני.

השניים מצטרפים לקרלוס לואיסה וויקי כחלון שהצטרפו לקבוצה של סלובודן דראפיץ', כמו גם לערן לוי ודיא סבע שהאריכו את חוזיהם במועדון
07-Jul-2016, 0:57
הודעה: #36
בניית קבוצה
(06-Jul-2016 23:19)אייל ס כתב:  
(06-Jul-2016 22:58)אלון כתב:  
(06-Jul-2016 22:38)אופיר34 כתב:  
(06-Jul-2016 22:16)עידן444 כתב:  מישהו שרואה נוער בתדירות גבוהה יכול לאשר שאילון ירושלמי שחקן קו? ואם כן שערים זה לא המדד היחיד. אולי יש לו הרבה בישולים? אחרת על סמך מה הוא בנבחרת?
דור מיכה כבש הרבה בנוער? נראה לי די פרווה ליד השער... ובכל זאת שחקן מצויין שמוצא מקום בקבוצה הכי טובה בארץ.

ראיתי אותו גם בקו וגם מתחת לחלוצים , ואל תכעס, אבל בשני המקומות לא נפלתי מהכיסא. וזה שהוא בנבחרת עדיין לא מצביע על איכות יוצאת דופן או משהו שאנחנו יכולים להתבסס עליו. יש מספיק "עילויים" שהיו חלק מסגל הנבחרת ולא נחשבים בעיני לשחקנים מעל הממוצע (חלקם גם מתחת לזה).

אז ירושלמי שחקן נחמד , לא אומר שלא. יש בו ניצוצות קלים אבל במשבצת שלו כרגע , אפילו במכבי נתניה של 2016 הוא לא יותר משחקן משלים

וראינו את מרגוליס, ״מלך הנוער״, איך היה בבוגרים. הכל שאלה של מאמן בשילוב שחקן בשילוב קבוצה. במידה והסינכרון בין שלושתם יהיה חיובי כך נרוויח.

מחר אני לוקח את מרגוליס(במידה וירצה להגיע ויהיה לו שחרור מת"א),מאמן נכון והוא שחקן "שובר שיוויון".

תראה.. אתה הבוס Wink אבל לפי מה שראיתי השנה , חבל על הזמן . מרגוליס אולי כשרוני אבל כל כך אין לו את זה שזה צועק. אני הייתי בטוח שהוא שחקן שחקן ואיכשהו בהתחלה הוא עוד הראה ניצוצות. אלא שרוב העונה ראיתי בחור אדיש כבוי לא אכפתי שבור מנטלית . אני מעדיף לקדם את ירושלמי..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jul-2016, 2:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2016 על ידי 2:03 אלדד.)
הודעה: #37
צריך להיות שחקן מאוד מוכשר ועם עתיד ורוד ושהוא מתאים להרכב בליגת העל כדי לקבל חוזה ליותר מעונה אחת לכן עדיף להחתים שחקן עם אופציה להערכת חוזה
אלו שחקנים יש להם חוזה גם לעונה הבאה או יותר מעונה?
07-Jul-2016, 22:56
הודעה: #38
כשראיתי את מרגוליס עונה שעברה בהתחלה התלהבתי אחר כך נשאר רק הבלוף
לעומתו שלומי מלכה לא שמעתי לא ראיתי והוא היה השחקן עם בנבנישתי היחידים שבלטו בקבוצה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים