שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
08-Jul-2016, 11:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jul-2016 על ידי 11:10 עידן444.)
הודעה: #184
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
(08-Jul-2016 10:49)אופיר34 כתב:  מעבר להגדרות של מיהו שחקן בית ,זה לא אמור להיות השיקול המרכזי בקביעת סגל השחקנים בקבוצה מיקצוענית בשנת 2017.
"שחקן בית" לא אמור לקבל חוזה בקבוצה הבוגרת רק בגלל הטייטל שלו. קודם כל ולפני הכל הוא צריך להיות שחקן.... הוא צריך שתהיה לו את המשמעת , את הרצון, את הרצינות, את ההקרבה, את היכולת ללמוד ולתקן. אה...וגם כשרון מולד לא יזיק....
אם הדברים האלה לא קיימים אצל שחקן, בית או לא, באמת שאין טעם להשלות . לא את השחקן עצמו ולא את האוהדים.

1970 כבר מאחורינו... הגיע הזמן להתנהל כמו מיקצוענים גם שמדובר ב"שחקני בית"

אופיר, תתפלא, אבל אין לנו מחלוקת בעניין הזה. הויכוח שלנו סובב סביב האלטרנטיבות.
אני מבטיח לך שכששחקני הרכש היו דדי בן דיין, אדריאן פיטו אחרי עונה טובה בסכנין, אנסומבו אחרי עונה טובה בבית״ר, שטראובר, אופיר חיים, אורן זיתוני ואיתי שכטר לא באתי והתלוננתי שלא נותנים צאנסים לשחקני בית אפילו שפיטו לא עמד בציפיות. אני גם יכול להגיד היום שאין לנו שחקני בית ברמה של מרגוליס ורומאריו פירס. אפילו אין לי בעיה עם שחקן רכש סטייל טל איילה. אבל ברגע שכל הקבוצה שלך הופכת להיות אוסף של חולשה ובינוניות בלתי נגמרת של שחקני רכש- זה לא מקובל עלי.
ראית מה רשם לי רון עמיקם על ניקו? זה שחקן שיכול להיות שיחוק. לא רואה היום בצעירים שלנו שחקנים עם התכונות שמתארים לגביו.
אתה יכול להגיד את זה על עומר ורד, חיימוביץ׳, אבידור, בורלא, ולוגסי(עם כל הכבוד לאותה עונה שהוא רוכב עליה שהוא היה שחקן רוטציה אצל אוסקר גרסיה)?

Sent from my iPhone using Tapatalk

איך כתב לי מישהו על ניקו?
״רכש סלובואי טיפוסי״ Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה - עידן444 - 08-Jul-2016 11:02