שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
06-Jul-2016, 20:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jul-2016 על ידי 20:30 עידן444.)
הודעה: #133
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
(06-Jul-2016 20:24)Shaul כתב:  
(06-Jul-2016 20:06)עידן444 כתב:  
(06-Jul-2016 20:01)Shaul כתב:  עמדות חשובות ביותר, ואם צריך להביא 2 מושאלים בשביל השדרוג , אז להשאיל , ולא להשאר מקובעים ״בלי השאלות״.
ליגה לאומית השנה עומדת להיות קשה ביותר (לפחות 5 מועמדות לעלייה) כשנתניה צריכה להתמודד על הישרדות, ככה זה שאתה מתחיל עם -9.
אף שחקן שבאמת יכול לשדרג אותך לא יבוא בחדווה גדולה לליגה השניה.
שחקנים סטייל שחר הירש, דור כוכב ודור חוגי ו"כוכבים" כמו מרגוליס וברק לוי אפילו לקבוצות בליגת העל לא ממהרים ללכת...
את מי תביא? דן ביטון מב"ש שכנראה יגיד לך בנימוס שהוא מעדיף למצוא קבוצה בליגת העל ואם לא תהיה לו ברירה יבוא?

קצת סבלנות ,קבוצות ליגת העל סוגרות סגלים ותמיד יש שחקנים שמעדיפים לשחק במקום להיות בסגל הרחב, נתניה עדיין מועדון גדול , שהרבה יעדיפו במקום קבוצות אחרות.
אישית הייתי משקיע ( ממה שיש) בבלם זר!!!
מצטער לבשר לך, אבל כל האינדיקציות מראות ששחקנים היום אוהבים את הנוחות, חושבים על חשבון הבנק(היום קבוצות האם פחות גמישות בעניין ההשתתפות בשכר למרות שאנחנו בליגה לאומית וזה אולי קצת אחרת) ושיום בהיר אחד הם יקבלו את ההזדמנות מה שקורה מעט מידי ולראייה כל מה שמעניין את הקבוצות הגדולות זה להביא עוד זרים...

אשמח שתיתן שמות כי אני אישית ממש לא אוהב משואלים אבל אם תביא לי שם שיפיל אותי מהכיסא שריאלי להביא אותו זה אולי ישכנע אותי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה - עידן444 - 06-Jul-2016 20:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים