שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
28-Jun-2016, 21:47
הודעה: #1
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
שוער דין גל + שוער וותיק לספסל , הייתי מביא אחד כמו אוהד כהן שפרש לעונה ישיבה על הספסל , ומצד שני שיהיה מנטור לשוער הצעיר חוץ ממאמן השוערים .

מסתמן שהבעיה העיקרית שלנו תהיה מגן שמאלי , אין הרבה היצע בשוק והאמת גם אין כשרונות בתפקיד הזה .
מגן ימני להחזיר את כחלון מהפועל פתח תקוה + זיו

בלמים : תירם וחסן ופאדול

קשרים אחוריים : אנחנו חייבים סטופר שיידע להוריד לחץ מההגנה , רביד גזל אנרגטי אבל לדעתי הוא לא סטופר , כנ"ל מושיקו לוגסי ....זיו
עמדת הקשר האחורי היא העמדה הכי מעמיסה וצריכים לא פחות מארבעה קשרים אחוריים לפחות , לכן חובה לחפש ישראלי בעמדה הזאת מה שאין לנו מאז שפירס עזב ....

בקישור ההתקפי אנחנו מסודרים ובתנאי שערן לוי נשאר ודיע סבע , שלומי מלכה ואביב אברהם גם , אם ערן לוי או דיע סבע , אני מעדיף את ערן לוי !!!! למרות שסבע צעיר ממנו כי מעולם הוא לא היה בורג מרכזי וכריזמטי באף קבוצה !!!

אם רן יצחק יסכים לבוא לדעתי כדאי להחתים אותו הוא העלה והחזיק את כפר סבא בליגת העל , הוא ואיציק כהן יהוו חוד אימתני עם הקישור כמו שיש לנו .

מעבר לזה אני לא מכיר כמעט את רוב השחקנים שהושאלו מנתניה אז זה הזמן להחזיר ולמלא בהם ובשחקנים שגמרו גיל נוער את שאר הסגל .

לגבי שחקן זר זה התפקיד שלנו לגייס עד סוף יולי 380 אלף שקל , אם 2500 אוהדים יתרמו 152 שקל בלבד שזה באמת כלום אז אפשר להביא זר צעיר וטוב כמו בסגנון קיודה !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה - זאב רווח - 28-Jun-2016 21:47

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים