שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
04-Jul-2016, 20:49
הודעה: #71
לא מת על הציוות הזה . אחד בילה בליגה א השני נדד בין בש אשדוד תא-רמלה וביתר. בשנה שעברה שיחק 6 משחקים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jul-2016, 20:52
הודעה: #72
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
אייל יודע מי אני , אריאל טמבל חרוז יפה
ואתה צודק אם אייל היה מזייף ואחד שמחפש אינטרס אישי ממכבי נתניה אז כן הייתי נוחת גם עליו
אבל הספקתי לשמוע עליו רק דברים טובים והלוואי וכולכם תתמכו בו שיצליח כמו שאני אתמוך בו
העונה הזאת נראה כמה אתם לויאלים למועדון או שזה רק אינטרס אישי
04-Jul-2016, 20:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 21:03 עידן444.)
הודעה: #73
(04-Jul-2016 20:49)טל.מ כתב:  לא מת על הציוות הזה . אחד בילה בליגה א השני נדד בין בש אשדוד תא-רמלה וביתר. בשנה שעברה שיחק 6 משחקים.

אני איתך לגמרי.
איבן ארצג הוא שם שעלה בשיחה שלי עם מישהו מעורה בכדורגל הישראלי ויכול להיות באנקר לא פחות מליפניה בליגה השניה. הוא מעריך שאפשר יהיה להחתים אותו תמורת 50 אלף דולר- קצת יקר אבל אולי סוג שחקן שיוכל לתת שקט כי בגזרת הישראלים המצב בשוק די בעייתי.
ארצג ליד בחור צעיר כמו פאדול או צעיר אחר(שמעתי דברים טובים כאן על בר גל ועוד איזה בחור צעיר מהנוער) יכול להיות עדיף על כל מיני בראשים ואקסלינגים- וגם הרבה יותר מתאים לתבנית שאייל הציג כאן אתמול(בחור צעיר לצד בלם מנוסה).

04-Jul-2016, 20:59
הודעה: #74
אתה צודק עידן ריף מסיקה היה מתאים לי מאוד גם גדל בנתניה הבן של חיים מסיקה הלוואי וזה יסתדר שיבוא
לא מכיר את השחקן הזה מהפועל ירושלים חוץ מהליגה שנתניה משחקת אין לי מושג איזה שחקנים קיימים אתה בעצמך רואה שאפילו את השמות של שחקני הבוגרת אני בקושי יודע
לא מכיר גם את הבלמים שהזכרת אבל אם היה אפשרות לעשהאל בן שבת גם שחקן שגדל כאן בנתניה הייתי שמח
04-Jul-2016, 21:05
הודעה: #75
(04-Jul-2016 20:59)זאב רווח כתב:  אתה צודק עידן ריף מסיקה היה מתאים לי מאוד גם גדל בנתניה הבן של חיים מסיקה הלוואי וזה יסתדר שיבוא
לא מכיר את השחקן הזה מהפועל ירושלים חוץ מהליגה שנתניה משחקת אין לי מושג איזה שחקנים קיימים אתה בעצמך רואה שאפילו את השמות של שחקני הבוגרת אני בקושי יודע
לא מכיר גם את הבלמים שהזכרת אבל אם היה אפשרות לעשהאל בן שבת גם שחקן שגדל כאן בנתניה הייתי שמח

את עשאל בן שבת אהבתי מהרגע הראשון שראיתי אותו בנוער(יותר משיר צדק שצוות איתו בזמנו כשהכוכב של הנוער היה ריף מסיקה).
החיים לקחו אותו לכל מיני כיוונים, היה קצת בחו״ל אם אני לא טועה ואין לי מושג איפה הוא היום.

04-Jul-2016, 21:19
הודעה: #76
איפה מוטי מלכה?
04-Jul-2016, 21:32
הודעה: #77
(04-Jul-2016 21:19)פיליפצוק כתב:  איפה מוטי מלכה?

סיים את ההשאלה שלו וחזר לנצרת עילית
04-Jul-2016, 21:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 21:41 עידן444.)
הודעה: #78
יש למישהו רשימה מסודרת של כל המושאלים? באתר ההתאחדות כבר רוקנו את זה אבל מהזכור לי היו שם מעבר לאלה שראיתי ברשימה שח האימון הראשון גם אביב עזריה, סתיו זלאיט, ג׳בארין(לא זוכר את השם הפרטי), חמזה בארי(לא רלוונטי), לירן שריקי.
מישהו יודע מה קרה איתם בעונה שעברה?
אומרים לי סקאוטינג זה יקר... לעקוב אחרי שחקן ששלחת להשאלה זה א׳ ב׳ ואפשר לעשות את זה בחינם או בעלות של דלק למישהו מהצוות המקצועי מהנוער או מהבוגרים(שלא נדבר על מישהו שסקאוטינג זה תפקידו ויכול לעשות את זה תמורת לא הרבה יותר משכר מינימום)- אחרת איך תדע אם להחזיר אותו? איך תדע אם הוא התקדם? אם הוא התחשל? די מאבד את הטעם... זה לא שאתה משאיל אותם לליגת העל וכבר תשמע עליהם...

04-Jul-2016, 21:47
הודעה: #79
(04-Jul-2016 21:19)פיליפצוק כתב:  איפה מוטי מלכה?

גם אני שאלתי את זה אתמול באימון פתיחה. לדעתי, היחיד מהעונה הקודמת שהיה זכאי לקבל הזדמנות העונה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
04-Jul-2016, 21:58
הודעה: #80
שחקן טוב

שלח תגובה 

[-]