שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
04-Jul-2016, 15:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 15:20 אלדד.)
הודעה: #51
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
תראו איזה יופי זה כל כך פשוט אם אשדוד יכולים למה אנחנו לא זה כבר שחקן שני של אשדוד שהגיע לנבחרת הבוגרת בניגריה ואם יש לאשדוד עוד אחוזים על מכירה עתידית היא תרוויח הון

10.8.2010
הבלם הניגרי אפא אמברוז, סיכם היום (שלישי) את תנאיו באשדוד, וצפוי לשחק בקבוצה בחמש השנים הקרובות.

הניגרי בן ה-21 שנבחן בקבוצה כבר קרוב לחודש, גילה יכולת טובה והרשים את הצוות המקצועי והוא צפוי לחתום על חוזהו בימים הקרובים. "אנחנו מתכוונים להשאיר את השחקן בקבוצה ולא להשאילו", התייחס המנהל
הטכני שי הולצמן לנושא.

יצוין כי אמברוז לו 17 הופעות בנבחרות הצעירות של ניגריה, והופעה בודדת בנבחרת הבוגרת, יכול לתפקד גם כקשר אחורי. עם צירופו של אמברוז קרובים באשדוד להשלמת הסגל, כשמה שברור הוא שלא יצורפו שחקנים לחלק האחורי, אך ייתכן כי יצורף שחקן או שניים לחלק ההתקפי בקבוצה.

4.7.2016
בלמה הניגרי לשעבר של מ.ס אשדוד בדרך לביי ארנה. אפא אמברוז, ששיחק בעיר הנמל בין 2010 ל-2012, מבוקש על ידי בבאייר לברקוזן, שצפויה לשלם עליו 1.5 מיליון ליש"ט לקבוצתו, לסלטיק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jul-2016, 16:21
הודעה: #52
אלו שחקנים של דודו דהאן שהביא אותם בקומבינה עם גקי רק להרוויח כסף אין קשר בכלל ללמ.ס. אשדוד

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Jul-2016, 16:27
הודעה: #53
אנחנו יכולים להיעזר בקסטל בהבאה של שחקן מרכז אמריקה צעיר

Sent from my A0001 using Tapatalk
The following 2 users Like חזום חזום's post:
lironb62 (0404-0707-2016201620162016), אלדד (0404-0707-2016201620162016)
04-Jul-2016, 17:52
הודעה: #54
אין ספק שיש פערים גדולים בין מה שאנחנו רואים כאוהדים לבין מה שרואה צוות מקצועי.
לעיתים,בגלל סיבות סובייקטיביות(קשרים ואינטרסים זרים),ראיתנו חדה יותר.
אני משוכנע שבנתניה יש צוות מקצועי חף מאינטרסים שיבחר את הסגל הנכון(בהתאם לתקציב).

בחרתי לא להתערב מקצועית,לעיתים זה "בוער לי באצבעות" להציע/לסייע/לתווך,אני לא שם לחלוטין גם אם יגרם עוול כזה או אחר בגלל שלא הייתי איש הקשר,עדיין השקט סביב הצוות המקצועי חשוב שבעתיים..

לגיטימי לחלוטין להתווכח על החתמה או אי החתמה,כל עוד השיח לא חורג לפסים אחרים,אני שם.
.והאמת,שאני כל כך רוצה שסגנון השיח באינטרנט בחיים ובעיקר במגרשים יהיה שונה,ברור לי שאם נקפיד על זה יהיה יותרנכון לכולנו.
04-Jul-2016, 17:57
הודעה: #55
לפעמים קורה שאלף אוהדים צודקים וצוות מקצועי טועה לדעתי מותר וצריך לבעלים להתערב ולהציע הצעות בדיוק כמו יענקלה שחר טביב אשר אלון או אלי שגב שהביא לבד את קאיודה
04-Jul-2016, 18:09
הודעה: #56
אלדד,מסכים לחלוטין שלפעמים גם 10 אוהדים צודקים,זו לא הנקודה.
כל שניסיתי להסביר את גישתי לחיים ובמקרה דנן,נבחר צוות מקצועי אני לא אומר לו את מי לזמן/לבחון/להחתים,אני כן מאשר ובטח ובטח סוגר את הנושא הכספי אחרי המלצת המאמן.
אגב,זה נכון לתפיסת העולם העיסקית שלי.
ותתפלא(וזו נקודת חולשה),כאוהד חשוב לי שישחקו במועדון שחקנים שמתחברים לאוהדים ולא רק מקצועית(ומתחברים זה לא יוצאים יחד/מקבלים הזמנות).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלדד (0404-0707-2016201620162016)
04-Jul-2016, 18:23
הודעה: #57
אייל במצב הנוכחי תהיה רגוע,אם היה פה מאמן כדוגמת ,מזרחי או דורה הייתי ממליץ לך כן להתערב כי הם לא יודעים לבחור שחקנים, דרפיץ לעומתם יודע לבחור את השחקנים שהוא רוצה ולא דווקא שמות!!!
מילה לגבי ירין חסן, הבחור חושב שהוא בלם לליגת על? אני מאמין שחוץ מאשקלון לא יהיה לו שום הצעה,והלוואי ויקחו אותו וישלמו דמי השבחה,ושיהיה לו בהצלחה ,אנחנו מספיק סבלנו.
04-Jul-2016, 18:36
הודעה: #58
אריאל אתה צריך להתבייש
אייל סגל סך הכל בקושי שבוע בעלים ואני יכול לומר לך בלב שלם שבתקופת אשר אלון לא היו סגורים בזמן הזה מעל חצי קבוצה , הוא תמיד חיפש מציאות אחרי שלשחקנים לא היתה ברירה כי לא היתה להם קבוצה .....
אייל גם אני נפגעתי מדודי תירם וירין חסן שחקני בית היו צריכים קודם לדאוג לבית , אתה בנתיים 10 , טוב שאתה לא מתערב לצוות המקצועי בהבאת שחקנים , ותיכנס כאן כל הזמן כי אתה קודם כל אוהד ושיזדיינו מי שלא מוצא חן בעיניהם !!!
אני מבקש שתהיה קשוב לאוהדים ואני מבקש שהאוהדים יבינו שאייל סגל זה לא יצחק תשובה אז נא להרגיע ....
הכי חשוב שתשמע למה שאני כותב לך גם אם אתה לא מגיב לי זה בסדר , לפחות אתה בטוח שאין לי אינטרסים או לא מחפש ג'וב !!!

מה כן ? בבקשה תגשים לי חלום קטן , תשקם את מחלקת הנוער בזמן שאתה כאן , תעשה חריש עמוק ותביא אחרי המון שנים אליפות בנוער !!!
חוץ מזה אני פתחתי כבר כמה פעמים פוסט לגיוס 100 אלף דולר , אף אחד לא רוצה לקחת עליו את גיוס הכספים .
בלית ברירה , האם תוכל לפתוח חשבון בנק למשל בנק הדואר רק למטרה הזאת ? עד ה 1 לאוגוסט לגייס מכל אוהד 152 שקל בלבד תרומה לשחקן כמו קיודה מתנה למועדון !!!!
04-Jul-2016, 18:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 18:51 עידן444.)
הודעה: #59
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
יש שני סוגים\גישות של מאמנים(אגב, זה גם יכול להשתנות אצל אותו מאמן- שהוא פעם אחת ילך בדרך אחת ופעם אחרת בגלל חוויה לא טובה- בדרך השניה). אלה שמתאימים את השיטה לשחקנים ואלה שמתאימים את השחקנים לשיטה. בתקציב נמוך שיש הרבה מצוי ומעט רצוי אני חושב שהדרך הטובה יותר היא הראשונה.
סלובו בחר בשניה ואני מאוד מקווה שזה יצליח.
כרגע לא רואה שהסגל הולם את השיטה שאייל תיאר כאן אתמול אבל חייב להגיד שאני לא מספיק מכיר את השחקנים בסגל. צריך גם להגיד שאנחנו בתחילת הדרך וצריך לחכות בסבלנות.
מה שאני כן אוהב בשיטה הזו שהיא מבססת את משחק ההתקפה על הכנפיים וזה בדרך כלל יעיל- זו שיטה שלא מעט מאמנים התעקשו עליה בנתניה אבל שחקני הכנף והמגינים לא היו מספיק טובים כדי ליישם אותה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
04-Jul-2016, 18:55
הודעה: #60
עידן יש מאמן מנוסה שהגיע ממרומי ליגת העל בשביל לעזור לנו להשתקם מהטראומה של העונה שעברה
תנו לו ולעוזר שלו לעשות את עבודתם בשקט עם גיבוי בלי להפריע ותראו קבוצה תוססת
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים