שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
03-Jul-2016, 21:31
הודעה: #21
בלי לפגוע טגה וגזל שני שחקנים שעבר זמנם חבל על הכסף וחבל על תפיסת מקום של שחקן צעיר

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jul-2016, 22:01
הודעה: #22
RE: זה הסגל שאמור להעלות אותנו ליגה
(03-Jul-2016 21:31)mordii2 כתב:  בלי לפגוע טגה וגזל שני שחקנים שעבר זמנם חבל על הכסף וחבל על תפיסת מקום של שחקן צעיר

צודק.

לי יש הרגשה שהם במכבי נתניה לא על רקע מקצועי,סוג של קומבינה שסידרו להם,מה שחסר שידחפו לנו גם את קובי חסן..
03-Jul-2016, 22:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 1:31 טל.מ.)
הודעה: #23
לצערי אני מסכים איתך
אני עניתי למורדי..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Jul-2016, 22:07
הודעה: #24
אני גם חושב שאנחנו עלולים לפספס את ערן אם יוצב בעמדת החלוץ.
במשחקים ששיחק חלוץ פשוט הלך לאיבוד. החוזק של ערן זה לעמוד (ובמקרה שלו זה אשכרה לעמוד) עם הפנים להתקפה ולפטם את שחקני החוד (בין אם שחקני אגף ובין אם חלוץ מהיר).
אני מבין שערן יהיה סוג של שחקן חופשי וגם הדידייה הזה מביא איתו מספרים יפים (קרוב ל 20 בישולים\שערים\פנדלים לפני שנתיים בבית"ר ת"א) אבל עדיין חלוץ מטרה ,תשע אמיתי זה פספוס לטעמי, ובכל זאת נמתין ונראה איך כל המילים האלה מתממשים על הדשא...
03-Jul-2016, 22:09
הודעה: #25
דרך אגב

מי הן לפחות 7 הקבוצות שדראפיץ טוען שיש להן תקציב יותר גבוה ממכבי נתניה? ממעקב אחרי קבוצות הליגה הלאומית אני לא רואה הרבה קבוצות גדולות עם הרבה כסף
03-Jul-2016, 22:13
הודעה: #26
לגבי טגה וגזל -
קודם כל טגה. ממש לא מסכים. זה נכון שמיקצועית הוא לא בואטנג אבל לליגה השנייה ולתקציבים שאנחנו מדברים עליהם זה בהחלט מספיק פלוס. וחוץ מזה ,במקרה של טגה יש שיקולים נוספים שגוברים על הכל. טגה זה שחקן שמחובר למועדון, שחקן שנותן את הנשמה בכל משחק, שחקן שמעבר לכדורגל מייצג עוד כמה דברים שנכון להזדהות איתם . הוא בהחלט ראוי למכבי נתניה 2016-2017.

לגבי גזל - אם הוא מוכן להכנס לרוטציה בבקשה. אני מבין שסלובו לא בונה עליו כקשר האחורי הראשון של הקבוצה.
03-Jul-2016, 22:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2016 על ידי 22:21 mordii2.)
הודעה: #27
(03-Jul-2016 22:13)אופיר34 כתב:  לגבי טגה וגזל -
קודם כל טגה. ממש לא מסכים. זה נכון שמיקצועית הוא לא בואטנג אבל לליגה השנייה ולתקציבים שאנחנו מדברים עליהם זה בהחלט מספיק פלוס. וחוץ מזה ,במקרה של טגה יש שיקולים נוספים שגוברים על הכל. טגה זה שחקן שמחובר למועדון, שחקן שנותן את הנשמה בכל משחק, שחקן שמעבר לכדורגל מייצג עוד כמה דברים שנכון להזדהות איתם . הוא בהחלט ראוי למכבי נתניה 2016-2017.

לגבי גזל - אם הוא מוכן להכנס לרוטציה בבקשה. אני מבין שסלובו לא בונה עליו כקשר האחורי הראשון של הקבוצה.

מספיק פלוס ?? בכסף של שניהם אפשר להביא שחקן יותר טוב משניהם לגבי השיקולים האחרים אף אחד לא חושב שטגה לא בחור טוב אבל כשיש קופה קטנה כול שקל חשוב

(03-Jul-2016 22:09)moshe. כתב:  דרך אגב

מי הן לפחות 7 הקבוצות שדראפיץ טוען שיש להן תקציב יותר גבוה ממכבי נתניה? ממעקב אחרי קבוצות הליגה הלאומית אני לא רואה הרבה קבוצות גדולות עם הרבה כסף

צודק לא חושב שיש קבוצה בליגה הלאומית שתקציב השחקנים שלה גדול מארבע מליון שקל

03-Jul-2016, 23:04
הודעה: #28
לפי מה שאייל סגל כתב אם חסן לא חותם צריך להביא בלם , ובלם כישיש חוסר ניסיון מספיק בשער זה קריטי , צריך לראות איזה בלמים ישראלים קיימים , דודי תירם , עשהאל בן שבת , זה מה שעולה לי בראש ....
כל הכבוד על הסגירה עם כחלון וטגה עמדת המגן הימני סגורה
ובאותה הזדמנות תודה לאייל סגל שלמרות שהוא בזמנו לא החזיק מערן לוי הוא הוכיח שאצלו טובת הקבוצה בראש מעייניו
נשאר לראות איזה חלוץ יצטרף לזר שהובא מבית"ר ת"א שמשון דידייה משהו
אם היה אפשר חוץ מבוארון שטוב שהשאירו אותו אז את רן יצחק שנתן 2 עונות טובות בכפר סבא

ומה עם לאסוף מכל אוהד 152 שקל להבאת חלוץ זר בסגנון לארי קיודה ? לא מוכנים להרים פרוייקט יפה ?
03-Jul-2016, 23:12
הודעה: #29
(03-Jul-2016 23:04)זאב רווח כתב:  לפי מה שאייל סגל כתב אם חסן לא חותם צריך להביא בלם , ובלם כישיש חוסר ניסיון מספיק בשער זה קריטי , צריך לראות איזה בלמים ישראלים קיימים , דודי תירם , עשהאל בן שבת , זה מה שעולה לי בראש ....
כל הכבוד על הסגירה עם כחלון וטגה עמדת המגן הימני סגורה
ובאותה הזדמנות תודה לאייל סגל שלמרות שהוא בזמנו לא החזיק מערן לוי הוא הוכיח שאצלו טובת הקבוצה בראש מעייניו
נשאר לראות איזה חלוץ יצטרף לזר שהובא מבית"ר ת"א שמשון דידייה משהו
אם היה אפשר חוץ מבוארון שטוב שהשאירו אותו אז את רן יצחק שנתן 2 עונות טובות בכפר סבא

ומה עם לאסוף מכל אוהד 152 שקל להבאת חלוץ זר בסגנון לארי קיודה ? לא מוכנים להרים פרוייקט יפה ?

דודי חתם כנראה חתם בהפועל ר"ג

הרגשה שלי אחד מהזרים יהיה בלם
03-Jul-2016, 23:13
הודעה: #30
מישהו יודע מה קורה אם החלוץ הזר שהיה בנוער?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים