שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תוכנית מספר 1 לאייל סגל במכבי נתניה
28-Jun-2016, 16:03
הודעה: #1
תוכנית מספר 1 לאייל סגל במכבי נתניה
אייל מה לעשות ? אתה יודע לנהל עסק . קודם תחשוב עיסקי , לא יתכן שהתקציב לשחקנים יהיה פחות מחצי מכל מה שהולך מסביב , מצד שני כל מה שהולך מסביב נועד על מנת שהשחקנים יתפקדו בצורה הטובה ביותר על המגרש .

א) תתחיל ממחלקת הנוער , לצמצם במחלקה השקעות במינימום ולהשקיע במחלקה מקסימום ! תרתי דסתרי ? לא בדיוק !
לכל קבוצה צריך מאמן , ומאמן צריך להיות הכי טוב שאתה יכול למצוא , בזמנו היה יגאל עם יד הפרוטזה מאמן ילדים בשכונת בן ציון , אתה צריך אנשים עם ניסיון שהעבודה חשובה להם ולא כהשלמת הכנסה , אתה צריך מאמנים עם טביעת עין , ולא כאלו שמושפעים מההורים או מקורבים !!! במאמנים תשקיע מקסימום , במזכירות דוברים ובכל מיני שירותים של לוקסוס תחתוך בבשר החי !!!
ב) תמנה מאמנים רק שחקני עבר שליבם תמיד היה ויהיה מזוהה עם מכבי נתניה , מאמנים שהרצון להביא תארים לא פחות חשוב מלהעלות שחקנים לבוגרים , כי כשיהיו לנו אליפויות בנוער הם יהיו השחקנים שבוודאי יצעידו את מכבי נתניה לגדולתה שוב !
ג) הבסיס בבוגרים חייב להיות בנוי על 50% שחקני המחלקה הצעירה כולל שחקנים שהיו ועזבו חובה להחזיר אותם , הקהל מזדהה יותר ופחות מתלונן כשאלו שחקני בית , שחקני רכש ישראלים רק היכן שצריך והעיקר שלא יתפוס מקום של צעיר שבאותה רמה של אותו ישראלי . שחקנים זרים רק כאלו צעירים שהם טובים יותר מהישראלים שיש ושיש פוטנציאל להרוויח מהם בעתיד !
ד) לא למכור כשרונות של מחלקת הנוער שלנו לפני גיל 26 , זה צריך להיות הבסיס בכל חוזה שתחתום עם כל עולה מהנוער לבוגרים , על השכר לפי ההתקדמות בכל עונה , אין טעם להחתים על חוזים שמנים לכמה שנים , עדיף שיהיו רעבים תמיד ובמתח של חוזה לעונה הבאה !!!

תתחיל לעבוד אייל סגל כל הפורום כאן ישמח לעזור לאחד משלנו שיצליח , אני ראשון אשמח לעזור בחינם בלי אינטרס בכלל אבל רק באנונימיות למרות שאתה כבר יודע מי אני .....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Jun-2016, 16:04
הודעה: #2
RE: תוכנית מספר 1 לאייל סגל במכבי נתניה
מי אתה?
28-Jun-2016, 16:11
הודעה: #3
די משה נו ? אייל יודע רצה פעם לעשות לי שיימינג ויצא בסדר גמור חחחח
אם יצטרך אותי אפתח תיבת דואר ב GMAil רק בשבילו
משה נו נראה אותך מקים קופה לעזור להביא שחקן זר בסגנון של קיודה ?
כל אוהד יתן סך הכל 260 שקל , זה גרושים ואפשר להביא שחקן ב 100 אלף דולר מתנת האוהדים למכבי נתניה
בואו נתחיל להזיז דברים
לא לבקש ג'ובים מי שמבקש ג'וב בשבילי הוא בוגד בן זונה , אין כסף , אין מקום להתחיל שטויות
כל אחד ינסה להתנדב במה שיכול , כולנו זה כוח עצום
אני מבטיח לכם אם תשמעו לי אנחנו מבריאים את הקבוצה ועולים חזרה ליגה עם מחלקת נוער מפוארת כבר העונה
28-Jun-2016, 16:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2016 על ידי 16:25 KOBI.)
הודעה: #4
(28-Jun-2016 16:11)זאב רווח כתב:  די משה נו ? אייל יודע רצה פעם לעשות לי שיימינג ויצא בסדר גמור חחחח
אם יצטרך אותי אפתח תיבת דואר ב GMAil רק בשבילו
משה נו נראה אותך מקים קופה לעזור להביא שחקן זר בסגנון של קיודה ?
כל אוהד יתן סך הכל 260 שקל , זה גרושים ואפשר להביא שחקן ב 100 אלף דולר מתנת האוהדים למכבי נתניה
בואו נתחיל להזיז דברים
לא לבקש ג'ובים מי שמבקש ג'וב בשבילי הוא בוגד בן זונה , אין כסף , אין מקום להתחיל שטויות
כל אחד ינסה להתנדב במה שיכול , כולנו זה כוח עצום
אני מבטיח לכם אם תשמעו לי אנחנו מבריאים את הקבוצה ועולים חזרה ליגה עם מחלקת נוער מפוארת כבר העונה
צודק צריך לפתוח תרומות כמו שעשו פעם ביתר נדמה לי באתר וואן בואו נעשה גם אנחנו כל אחד יתרום כמה שיכול..
28-Jun-2016, 16:38
הודעה: #5
אני סומך על הבן של גדעון קליינמן שיאסוף או אופיר 34 , תפתחו חשבון בבנק שכל אוהד שרוצה לתרום יוכל לתרום ישירות לחשבון , והכי חשוב להציב דד ליין לאסיפת הכסף כמו חודש ימים לא יותר !!!
אוהדים יוכלו מחשבונם האישי להעביר לחשבון שיפורסם , או לגשת ולהפקיד ישירות לחשבון הבנק , לא להתעסק עם כסף ביד שלא תהיה לאף מנייאק הזדמנות ללכלך על מאן דהוא , שהכל יהיה שקוף כמו זכוכית קריסטל !!!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים