שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תגידו בהצלחה לבעלים החדש שלנו אייל!
30-Jun-2016, 16:06
הודעה: #51
RE: תגידו בהצלחה לבעלים החדש שלנו אייל!
במקרה הזה יש בעל מקצוע על הקווים תנו לו לעבוד הוא מכיר את הליגה הזאת מצוין, אני רגוע.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jun-2016, 16:09
הודעה: #52
תגידו בהצלחה לבעלים החדש שלנו אייל!
(30-Jun-2016 15:43)עידן444 כתב:  הימור יכול להצליח ויכול גם לא. יש תקופות ששווה להמר ויש תקופות שלא. אנחנו הולכים לתקופה שאני באופן אישי לא הייתי לוקח בה הימור על העמדה הזו.
להיות קבוצה טובה, חרוצה, משקיעה, נמרצת, תוססת- ולקבל גולים לא מחוייבים בגלל שוער ״שמתגלח״ יכול להיות דבר מאוד מתסכל. קבוצות מצליחות בליגה הזו בזכות שוערים יציבים. קבוצות כושלות בליגה הזו בגלל שוערים לא מספיק יציבים.
לדעתי נושא שצריך לחשוב עליו טוב טוב וברשותך בוא נעצור את הדיון הזה עכשיו ונקווה שיקבלו את ההחלטה הטובה ביותר וגם אם יחליטו להמר יצליחו עם ההימור.
אגב, בארסנל היו שני שוערים פולנים צעירים והצעיר יותר מהר מאוד תפס את המקום(שצ׳סני תפס את המקום לפביאנסקי)- יכול להיות בנתניה מצב דומה...
שורה תחתונה בארסנל היום עומדים צ׳ך ואוספינה ושני הפולנים נאבקים על המקום בשער נבחרת פולין- כרגע נראה שפביאנסקי עם ידו על העליונה אחרי הופעה אדירה מול שוויץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לשמוע את זה ממך זה כמו לשמוע את אופיר מפרגן לטל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
30-Jun-2016, 16:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jun-2016 על ידי 16:20 חזום חזום.)
הודעה: #53
או טל מפרגן לאופיר
אבל טוב ששניהם בפורום

Sent from my A0001 using Tapatalk
30-Jun-2016, 16:22
הודעה: #54
(30-Jun-2016 16:09)אלון כתב:  
(30-Jun-2016 15:43)עידן444 כתב:  הימור יכול להצליח ויכול גם לא. יש תקופות ששווה להמר ויש תקופות שלא. אנחנו הולכים לתקופה שאני באופן אישי לא הייתי לוקח בה הימור על העמדה הזו.
להיות קבוצה טובה, חרוצה, משקיעה, נמרצת, תוססת- ולקבל גולים לא מחוייבים בגלל שוער ״שמתגלח״ יכול להיות דבר מאוד מתסכל. קבוצות מצליחות בליגה הזו בזכות שוערים יציבים. קבוצות כושלות בליגה הזו בגלל שוערים לא מספיק יציבים.
לדעתי נושא שצריך לחשוב עליו טוב טוב וברשותך בוא נעצור את הדיון הזה עכשיו ונקווה שיקבלו את ההחלטה הטובה ביותר וגם אם יחליטו להמר יצליחו עם ההימור.
אגב, בארסנל היו שני שוערים פולנים צעירים והצעיר יותר מהר מאוד תפס את המקום(שצ׳סני תפס את המקום לפביאנסקי)- יכול להיות בנתניה מצב דומה...
שורה תחתונה בארסנל היום עומדים צ׳ך ואוספינה ושני הפולנים נאבקים על המקום בשער נבחרת פולין- כרגע נראה שפביאנסקי עם ידו על העליונה אחרי הופעה אדירה מול שוויץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לשמוע את זה ממך זה כמו לשמוע את אופיר מפרגן לטל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יש לי רגישות רבה לעמדת השוער.
ואני אחד שממש לא נלהב משוערים וירטואוזים.
הכי חשוב ששוער יהיה יציב.
קרלוס אריאס מבחינתי היה אגדה. השוער האולטימטיבי למרות ששטראובר אולי היה לוקח חלק מהשערים שהוא לא לקח. אבל היציבות והשקט שהוא נתן להגנה היו שווים יותר מהכל.
נדירים מאוד השוערים שכבר בתחילת דרכם הציגו את התכונות האלה של בטחון, בגרות ושקט(כמו קסיאס למשל שבגיל 17 הפגין יציבות וקור רוח של שוער עם 10 שנים ניסיון ועוד ברמות הכי גבוהות שיש)- כי אלה דברים שבאים עם הזמן. דניאל ליפשיץ שעלה בבוגרים היה מבוהל. היום אני רואה בו שוער קר רוח ושקט שאתה פחות או יותר יודע מה תקבל ממנו.
30-Jun-2016, 17:15
הודעה: #55
אכן דילמה קשה בעניין השוער....אבל יש צוות מקצועי מצויין כולל מאמן שוערים מהטובים בארץ...
אם מביאים שוער אז כבר הייתי מביא כזה שיתאים גם לליגת העל....
אגב ובלי קשר אשר אלון עשה מהלך גדול עם שוער הנוער של הפועל פ"ת....
מה קורה עם רן קדוש חתם איפשהוא ?
פיספסנו את חן ראובן שחתם בבני לוד בתחילת השבוע....
30-Jun-2016, 17:20
הודעה: #56
(30-Jun-2016 17:15)דוד חטב כתב:  אכן דילמה קשה בעניין השוער....אבל יש צוות מקצועי מצויין כולל מאמן שוערים מהטובים בארץ...
אם מביאים שוער אז כבר הייתי מביא כזה שיתאים גם לליגת העל....
אגב ובלי קשר אשר אלון עשה מהלך גדול עם שוער הנוער של הפועל פ"ת....
מה קורה עם רן קדוש חתם איפשהוא ?
פיספסנו את חן ראובן שחתם בבני לוד בתחילת השבוע....

רן קדוש בדרכו לכ"ס מחכים לשיחרור שלו מסכנין ללא תמורה
01-Jul-2016, 3:43
הודעה: #57
חברים אין לזה סוף , אי אפשר לבקש בגיל צעיר להיות עם ניסיון כשלא נותנים ניסיון
גל דין שוער טוב צבר ניסיון בעונה שהסתיימה וחובה ללכת עליו גם אם בגללו לא נעלה ליגה
אנחנו חייבים שיהיה לנו שוער לטווח ארוך שוער בית
וזה גם לגבי כל צעיר שיקבל צ'אנס תהיו סבלניים נצליח ואם לא נמשיך לבכות כל עונה שלא גדלים שחקני בית
מצפה שגם כחלון יגיע
03-Jul-2016, 16:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jul-2016 על ידי 16:16 אלדד.)
הודעה: #58
אם הבנתי נכון אייל הבעלים של מכבי נתניה רק מחוסר ברירה שאין מישהו אחר ראוי והמטרה היא להשאיר את הקבוצה בחיים ולהשקיע מינימום פלוס, ואין לו את היכולת והרצון להשקיע סכומים גדולים לליגת העל, והוא פה באופן זמני עד שיבוא קונה ראוי או התארגנות אוהדים.

אז האם הקבוצה כרגע עומדת למכירה והאם זה מפורסם וידוע לכל ובאיזה סכום? , והאם מישהו עושה מאמצים לחפש משקיע כרגע? או האם יש התארגנות אוהדים כלשהי

אם נעלה ליגה ויגיע קונה רציני אייל תדרוש את כל הכסף שהשקעת פלוס רווח קטן שמגיע לך שהצלת לנו את הקבוצה
04-Jul-2016, 23:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jul-2016 על ידי 23:24 עידן444.)
הודעה: #59
הודעה של בחור באייסוקר שהוא אוהד בית"ר נורדיה(בית"ר י-ם בעבר)- וכאוהד בית"ר נורדיה הוא כמובן אחד הבעלים:

"משוטט להנאתי בפורום של אוהדי נתניה (חיפוש בגוגל הוביל אותי לשם), ולפתע קולט שהבעלים החדש, אייל סגל, מתכתב עם האוהדים שם ומסביר להם מהלכים.

איזה בעלים אגדה!"
The following 1 user Likes עידן444's post:
חזום חזום (0505-0707-2016201620162016)
05-Jul-2016, 0:20
הודעה: #60
אני מקווה שגם המזל התהפך לטובת כולנו ויהיה משחק ראשון בבית , בכלל 3/4 משחקים ראשונים מאד חשובים....
נראה שיש באזזז טוב...וצריך ליצור מומנטום חיובי גם על המגרש...
לא קשור אלינו אבל משהו שחייב ללמוד ממנו....
למי שעוקב מקרה הזוי עם השוער של הפועל פ"ת נוער ...עפ"י האתרים חתמו איתו חוזה בגיל 14.5 שבסוף העונה שהסתיימה הוא משוחרר ללא תנאי....אשר אלון זכה בקופה...ממה שראיתי שוער נהדר...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים