שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המציע השלישי
22-Jun-2016, 9:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 10:02 עידן444.)
הודעה: #31
המציע השלישי
(22-Jun-2016 1:24)אביתר לנג כתב:  אתחיל עם הגילוי הנאות שמי שצריך לדעת יודע - אני עובד במקומון החדש של ליבר.

לעצם העניים, אני אומר זאת כך:

בוא נאמר ונניח, היפוטטית, שזרמתי עם הדעה והקביעה שליבר לא מתאים ולא ראוי ( ראוי לבדוק ולברר גם לגופו של עניין ולא של אדם, נכון לכל מועמד פוטנציאלי).

מי קובע או מי מבטיח שעם גרוס העתיד טוב יותר ? הייתכן, נניח, שגרוס יהיה נוח יותר לאנשים מסויימים ושהדברים נסגרו כבר מאחורי הקלעים ? מהיכן הקביעה והאמירה שבגלל שליבר לא טוב, גרוס הוא איש ראוי יותר בגלל שלא דתי ולא 'פירק' קבוצת כדורסל ואין לו שותפים ? נראה לי שכבר בסרט הזה היינו, מה עוד שאם גרוס היה רוצה הוא היה מגיש הצעה בזמן של המכרז...מה שלא קרה ועוד יותר מחשיד בעיני שזה מגיע ככיסוי למה שמתרחש מאחורה.

אני גם טוען יותר מכך, אייל איש סופר ראוי, שעשה המון למען המועדון בשנים האחרונות, הרבה יותר מאנשים שדיברו וקישקשו וגם אם בעצמו לא מודה בזה או סגור עם עצמו, ייתכן וסטטוס ההפיכה לבעלי הקבוצה קורץ, בוודאי ובוודאי כל עוד לא מגיע אוליגרך ( בלגי) ומתחנן לאבי בן חמו שיתן לו את הקבוצה....

עם דבר אחד אני לא מסכים בעליל, האמירה שכביכול אייל יכהן בתפקיד עד שהעמותה תתארגן, היא תלושה מהמציאות, לא בגלל אייל חלילה, אלא בגלל שההתארגנות הזאת לטעמי היא לא ריאלית מיסודה על אף הכוונות הנהדרות של כל האנשים שעוסקים בזה. בעמנו אנו חיים בחייכם.
שורה תחתונה - אין לי ספק שבפועל, בין אם ירצה או לא, אייל ישמש כבעלים לטווח הקצר-בינוני ויהיה זה שישלוט בקבוצה באופן פרונטאלי אם זה יהיה המתווה שבסוף יקרה. לטובת מכבי נתניה, אולי זאת האופציה הטובה מכולן....

מסכים לגמרי בעניין גרוס וזה מתקשר למה שטענתי כשהיו כאלה שקפצו מדוע לא מפרסמים לציבור הרחב מי הוא הרוכש המיועד ונתנו לכולם להתעסק בפנטזיות על טייקונים נתנייתים וחיפשו קישורים לאנשים ששמם כן פורסם(כך הגיעו לאפרים שורקה)- טענתי אז שמי שאמור לבדוק בודק(מה שבאופן הזוי כמובן לא היה נכון וטעיתי) ומה יעזור לקהל לדעת מי האיש?
מי ידע מי זה אשר אלון כשהגיע?
מי ידע מי זה יגאל תם?
מי יכול היה לנחש שדניאל יאמר שבמומ התעקש על כל שקל ישקיע כאן עשרות מיליונים?
מי ידע מי הם אלי שגב ויוסי מאור ומה כוונתם?
מישהו ידע מי הוא יואב כץ וכוונותיו(לי עד היום לא ברור וזה אחרי שנים שהוא כאן)?

מצד שני כפי שאייל טען כאן בעבר יש הבדל בין איש עסקים מוכר וידוע בקהילה העסקית לבין אנשים שהם לא כאלה ולאור ההסטוריה גם די ברור שיש הבדל בין מישהו שעיקר עסקיו הם באפריקה אל מול מישהו שעיקר עסקיו קשורים בהייטק, אנרגיה, בנקים, חברות השקעות, רשתות גדולות, ביטוח, רכב ונדל״ן בארץ, בארה״ב ובאירופה.
אבי גרוס בהחלט בא עם רקורד עסקי מוכח וזו כבר נקודת פתיחה טובה עבור המסתכל מהצד.
מה כוונותיו- גם מבחינתי יש סימן שאלה גדול והאמת? גם לי מפריעה העובדה שהאיש לא ניגש למכרז בזמן. לדעתי קיווה שאף אחד לא ייגש מתוך רצון שהעסק ימשיך לגסוס ולאבד מערכו- אולי מתוך תקווה לפירוק- לי זה מריח לא טוב ולא ראוי.
אבל אולי כמו יאמר גם הוא יפתיע.

לגבי עמותת האוהדים דשנו כאן מספיק. עמותת אוהדים לא יכולה להתמודד עם אנשי עסקים שיכולים להביא מיליון דולר וצפונה מכיסם בשנה, אבל הם בהחלט יכולים להתמודד מול בעלים שלא משקיעים מכיסם גם כך או אפילו מנהלים את העסק באופן שערורייתי ומעורר מחלוקת(אולי אפילו תוך גניבות, חגיגות שכר וגזירת קופונים על גב המועדון לכאורה) סטייל אלי טביב ועוד כמה אנשים שמנהלים קבוצות בכדורגל הישראלי ובחיים לא ארצה אותם בתור בעלים גם במחיר הסיטואציה הקיימת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגב, אייל בשבוע שעבר אמר לי כאן שיתן גב לעמותת האוהדים רק לאחר שיהיו 1000 חברים שישקיעו דמי רצינות מכובדים.
שמח שלמרות אותה הצהרה הוא כן בחר לתת תמיכה פומבית בעמותה אפילו ברמה פי כמה יותר משמעותית ממה שיכולתי לייחל

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jun-2016, 10:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 10:14 אופיר34.)
הודעה: #32
RE: המציע השלישי
מי אמר שהוא לא ניגש למכרז בזמן ומזה מלמד ?
כל ההצעות הקיימות הוגשו ביומיים האחרונים של המכרז כך שלא בטוח שהעיתוי מלמד על רצינות יתר או חוסר רצינות מצד שני. לפי התיאוריה הזאת ליבר הכי רציני כי הוא הגיש ראשון.

גרוס להזכירנו כבר בדק בצורה יסודית וארוכה את אופציית רכישת הקבוצה כבר לפני שלשה חודשים. אם גם בסיבוב השני הוא חוזר לתמונה זה לא מעיד על רצינות ורצון כן לקחת את המועדון ??

ושוב, לגבי העתיד עם גרוס (אם וכאשר) - אי אפשר לחזות כלום. זה יכול להתחיל ברגוע עם תקציב שפוי ומתון שישאיר אותנו קבוצה עם הראש מעל המים במקום טוב באמצע, ויכול להתפתח עם השנים למשהו אולי יותר מבטיח שעם האוכל יבוא התאבון....
במציאות הנוכחית לא רואה אופציות יותר טובות מגרוס.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (2222-0606-2016201620162016)
22-Jun-2016, 10:34
הודעה: #33
בהרבה מקרים הזמני הופך קבוע.. אני "קונה" את המציע השלישי כבעלים זמניים ל10 שניםBig Grin
ליבר אולי חירב את ברק נתניה, אבל מי חשב שבקדנציה השניה של אשר "ביובית" אלון הוא יהיה בעלים ראוי וסביר? מצד שני גם אלונה ברקת או יענקלה שחר שלא מוכנים לשחק בשבת לא ראויים.
היה איזה מערכון (נדמה לי) של החמישייה הקאמרית שדב נבון מגיע למוסך והמוסכניק אומר לו משהו כמו "נפתח ואז נראה מה יש" אותו הדבר לגבי בעלים.
אולי גרוס יתגלה כדיקטטור ניהולי שלא מבין בכדורגל ומחרב את המועדון או להיפך, אולי ליבר יתגלה כליברל שנותן חבל לאחרים ומוצא שיטות להתגבר על בעיות תיאולוגיות (עבדתי עם בעלים של חברת הייטק חרדית. היא אירחה בשרתי החברה את האתר של מד"א כהצדקה לפעילות ותמיכה בשרת גם בשבת כי זה פיקוח נפש).
ואולי דווקא המציע השלישי, שלא פעם דיבר על קבוצה נטולת שמות ועל שחקנים "רעבים" יתברר כפלופ...
אני כבר מחפש קללות שמתחרזות עם השם של המציע השלישי. צריך לחסן אותו מזה על ההתחלה.

בקיצור, כמו שהילדים שרים "סבלנות סבלנות, לא קונים בשום חנות, סבלנות ילדים זה מפתח הקסמים.

מפגר אבל אופטימי
22-Jun-2016, 10:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 10:36 דוד חטב.)
הודעה: #34
לא קראתי את פרטי המכרז ...אני רק מקווה (אולי אייל יודע לתת תשובה...) שיש התחייבות לזמן ולמינימום השקעה...
הכי חשוב שלא נקבל בעלים שרוצים רק להיות בעלים ולא לוקחים אחריות כמו יוסי מאור לדוגמא....או אחד כמו שגב שאין לו יכולות ניהול....
5 שנים מינימום 5 מיליון לעונה....כל מי שנכנס לזה צריך לעשות את החשבון הזה...
בקיצור אם אין 25 מיליון שקל לבזבז אז חבל על הזמן של כולנו....
לגבי האוהדים האמת בא לי פעם אחת להבין את כוח האוהדים האמיתי גם במחיר של אכזבה רוצה לבחון את זה במבחן אמיתי....
בעניין ליבר נגיד ואת הבוגרים הוא יצליח להעביר ליום חול אז מחלקת הנוער מה איתה ?
22-Jun-2016, 10:48
הודעה: #35
חטב אין דרישות(ולא יכולות להיות),כי מדובר על בית משפט ולא על עירית נתניה.
מצד שני,עירית נתניה(כלקח מהעבר) מתנה הקצבה עירונית,בתקציב מינימום בליגה לאומית ומינימום בליגת העל,כמו כן מתנה העיריה השקעה מכספו הפרטי של הבעלים(ולא כהלוואת בעלים).
סכומי המינימום הגיוניים,אך לא יביאו אותך ל25 מיליון(לשם כך נדרש כ10 מיליון מבעלים...ולא ניראה שיש כאלו בנמצא).
כמו כן,דורשת העיריה,מינימום 5 שנות החזקה והעברת בעלות רק בהסכמתה(בעיקר בגלל מתקן האימונים ברחוב דניאל).
22-Jun-2016, 10:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 10:52 עידן444.)
הודעה: #36
(22-Jun-2016 10:13)אופיר34 כתב:  מי אמר שהוא לא ניגש למכרז בזמן ומזה מלמד ?
כל ההצעות הקיימות הוגשו ביומיים האחרונים של המכרז כך שלא בטוח שהעיתוי מלמד על רצינות יתר או חוסר רצינות מצד שני. לפי התיאוריה הזאת ליבר הכי רציני כי הוא הגיש ראשון.

גרוס להזכירנו כבר בדק בצורה יסודית וארוכה את אופציית רכישת הקבוצה כבר לפני שלשה חודשים. אם גם בסיבוב השני הוא חוזר לתמונה זה לא מעיד על רצינות ורצון כן לקחת את המועדון ??

ושוב, לגבי העתיד עם גרוס (אם וכאשר) - אי אפשר לחזות כלום. זה יכול להתחיל ברגוע עם תקציב שפוי ומתון שישאיר אותנו קבוצה עם הראש מעל המים במקום טוב באמצע, ויכול להתפתח עם השנים למשהו אולי יותר מבטיח שעם האוכל יבוא התאבון....
הוא הציע יום או יומיים לאחר תום המועד בזכות בקשת דחיה של מישהו אחר בכלל.

ליבר היחיד שהגיש בזמן.
אייל הגיש מאוחר לאחר שדאג לדחיה.

(22-Jun-2016 10:13)אופיר34 כתב:  מי אמר שהוא לא ניגש למכרז בזמן ומזה מלמד ?

למען האמת זה בדיוק מה שקרה עם אלונה ברקת.
עם האוכל בא התאבון.
22-Jun-2016, 10:58
הודעה: #37
(22-Jun-2016 10:48)אייל ס כתב:  חטב אין דרישות(ולא יכולות להיות),כי מדובר על בית משפט ולא על עירית נתניה.
מצד שני,עירית נתניה(כלקח מהעבר) מתנה הקצבה עירונית,בתקציב מינימום בליגה לאומית ומינימום בליגת העל,כמו כן מתנה העיריה השקעה מכספו הפרטי של הבעלים(ולא כהלוואת בעלים).
סכומי המינימום הגיוניים,אך לא יביאו אותך ל25 מיליון(לשם כך נדרש כ10 מיליון מבעלים...ולא ניראה שיש כאלו בנמצא).
כמו כן,דורשת העיריה,מינימום 5 שנות החזקה והעברת בעלות רק בהסכמתה(בעיקר בגלל מתקן האימונים ברחוב דניאל).

עם האוכל יבוא התאבון...
כמו שאתה אוהב לשמוע ממני - תהיה אופטימי אייל....
22-Jun-2016, 11:03
הודעה: #38
המציע השלישי
אולי שיתוף פעולה בין אייל (שיקח את הנוער ומטה )וגרוס יהפכו את נתניה לקבוצה חזקה ובלי למוטט אף בעל בית

22-Jun-2016, 12:34
הודעה: #39
(22-Jun-2016 11:03)mordii2 כתב:  אולי שיתוף פעולה בין אייל (שיקח את הנוער ומטה )וגרוס יהפכו את נתניה לקבוצה חזקה ובלי למוטט אף בעל בית

אין סיכוי שיצליח בשום מקרה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Jun-2016, 12:37
הודעה: #40
למה ?