שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המציע השלישי
22-Jun-2016, 1:05
הודעה: #21
RE: המציע השלישי
(22-Jun-2016 0:57)חזום חזום כתב:  יפה אייל.
רק חבל על המשפט שהדאיג אותך היותו שומר שבת. עצוב שיהודי אומר משפט כזה ואתה יודע כמה אני מעריך אותך.
ובתקווה שהפוסט לא יוסט לוויכוחים תאולוגיים.

אני מאוד ראלי.
שומר שבת לא יכול להיות בעלים של מועדון כדורגל ששיא פעילותו בשבת.
מכיר את בעית הפעלת הקניונים בבעלות לבייב בשבתות ולכן הוטרדתי מאוד מהרצון להמשיך לשחק בשישי בליגה הלאומית או בהליכה עקרונית נגד כל העולם ואישתו(בפעם הקודמת זה הביא לפרוק מועדון כדורסל).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אייל ס's post:
roeyshaul (2222-0606-2016201620162016), עידן444 (2222-0606-2016201620162016)
22-Jun-2016, 1:24
הודעה: #22
אתחיל עם הגילוי הנאות שמי שצריך לדעת יודע - אני עובד במקומון החדש של ליבר.

לעצם העניים, אני אומר זאת כך:

בוא נאמר ונניח, היפוטטית, שזרמתי עם הדעה והקביעה שליבר לא מתאים ולא ראוי ( ראוי לבדוק ולברר גם לגופו של עניין ולא של אדם, נכון לכל מועמד פוטנציאלי).

מי קובע או מי מבטיח שעם גרוס העתיד טוב יותר ? הייתכן, נניח, שגרוס יהיה נוח יותר לאנשים מסויימים ושהדברים נסגרו כבר מאחורי הקלעים ? מהיכן הקביעה והאמירה שבגלל שליבר לא טוב, גרוס הוא איש ראוי יותר בגלל שלא דתי ולא 'פירק' קבוצת כדורסל ואין לו שותפים ? נראה לי שכבר בסרט הזה היינו, מה עוד שאם גרוס היה רוצה הוא היה מגיש הצעה בזמן של המכרז...מה שלא קרה ועוד יותר מחשיד בעיני שזה מגיע ככיסוי למה שמתרחש מאחורה.

אני גם טוען יותר מכך, אייל איש סופר ראוי, שעשה המון למען המועדון בשנים האחרונות, הרבה יותר מאנשים שדיברו וקישקשו וגם אם בעצמו לא מודה בזה או סגור עם עצמו, ייתכן וסטטוס ההפיכה לבעלי הקבוצה קורץ, בוודאי ובוודאי כל עוד לא מגיע אוליגרך ( בלגי) ומתחנן לאבי בן חמו שיתן לו את הקבוצה....

עם דבר אחד אני לא מסכים בעליל, האמירה שכביכול אייל יכהן בתפקיד עד שהעמותה תתארגן, היא תלושה מהמציאות, לא בגלל אייל חלילה, אלא בגלל שההתארגנות הזאת לטעמי היא לא ריאלית מיסודה על אף הכוונות הנהדרות של כל האנשים שעוסקים בזה. בעמנו אנו חיים בחייכם.
שורה תחתונה - אין לי ספק שבפועל, בין אם ירצה או לא, אייל ישמש כבעלים לטווח הקצר-בינוני ויהיה זה שישלוט בקבוצה באופן פרונטאלי אם זה יהיה המתווה שבסוף יקרה. לטובת מכבי נתניה, אולי זאת האופציה הטובה מכולן....
22-Jun-2016, 7:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 8:00 אייל ס.)
הודעה: #23
בוקר טוב אביה,כעיתונאי ואוהד הקבוצה זה הזמן האמתי שלך לבדוק לגופו של עיניין,מדוע חברו צביקה חיים וחסן לרכוש את מכבי נתניה(ולא אין לי תשובה).
מה לשלשה אנשים שמעולם לא ראינו ביציע ומעולם לא תרמו דקה מזמנם מירצם או כספם למועדון להשקיע מעל מיליון ש"ח ברכישה ועוד מיליונים בתפעול שוטף(שלעולם לא יראו בחזרה).
ובעיקר איך מסתדרת אמונה(שאני מאוד מכבד וכילד צביקה ואני הלכנו לאותו בית כנסת,אגב...גם מרים פיירברג)וכדורגל שעיקר פעילותו מתבססת על חילול שבת המוני(ושוב,אני לא ציני).
לדעתי בלי תשובות חדות וברורות,התחייבות מפורשת חתומה(ולא ניתנת לשינוי) שהמועדון ימשיך לפעול בשבתות,על תקציב ברור בליגה לאומית וליגת העל ועל מינימום הזרמת בעלים כל עונה(בלי יכולת לקזז מסכומים שמגיעים מהשוטף),תשאר עננה אפורה וכבדה מעל ראשם.
22-Jun-2016, 7:51
הודעה: #24
אתה איש ענק. תבורך על כל מה שאתה עושה למען הקבוצה. נמשיך לקנות מנויים ולהופיע ביציע ואם אכן תתגבש קבוצת האוהדים אנינאהיה שם ואתרום את חלקי
22-Jun-2016, 8:09
הודעה: #25
המציע השלישי
(22-Jun-2016 7:18)אייל ס כתב:  בוקר טוב אביה,כעיתונאי ואוהד הקבוצה זה הזמן האמתי שלך לבדוק לגופו של עיניין,מדוע חברו צביקה חיים וחסן לרכוש את מכבי נתניה(ולא אין לי תשובה).
מה לשלשה אנשים שמעולם לא ראינו ביציע ומעולם לא תרמו דקה מזמנם מירצם או כספם למועדון להשקיע מעל מיליון ש"ח ברכישה ועוד מיליונים בתפעול שוטף(שלעולם לא יראו בחזרה).
ובעיקר איך מסתדרת אמונה(שאני מאוד מכבד וכילד צביקה ואני הלכנו לאותו בית כנסת,אגב...גם מרים פיירברג)וכדורגל שעיקר פעילותו מתבססת על חילול שבת המוני(ושוב,אני לא ציני).
לדעתי בלי תשובות חדות וברורות,התחייבות מפורשת חתומה(ולא ניתנת לשינוי) שהמועדון ימשיך לפעול בשבתות,על תקציב ברור בליגה לאומית וליגת העל ועל מינימום הזרמת בעלים כל עונה(בלי יכולת לקזז מסכומים שמגיעים מהשוטף),תשאר עננה אפורה וכבדה מעל ראשם.

א. תבורך !
ב. צביקה ליבר אמר במפורש - גם אם אקנה את הקבוצה, במידה ויעלו ליגה ונאלץ לשחק בשבת - אני אעזוב . נדמה לי שזה אומר הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Jun-2016, 8:22
הודעה: #26
טל,היכן זה נאמר והאם יש לך עדות לפרסום?
להערכתי אמירה שכזו(במידה ונאמרה)טורפת את הקלפים.
22-Jun-2016, 8:51
הודעה: #27
המציע השלישי
בשרשור - המושיע ? ליבר יגיש הצעה לקנית מכבי נתניה, רשמתי את מה ששמעתי בראיון איתו שנערך ב29.5 ב90 fm אצל עמית פלטקביץ.
לגבי השבת - הוא אמר שהוא כבר דיבר עם חכ מיקי זוהר שהבטיח לו שלא יחוייב לשחק בשבת , במידה וכן אמונתו קודמת לכל והוא יעזוב. אני מניח שאפשר למצוא את הקלטת השיחה בתחנה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Jun-2016, 9:24
הודעה: #28
שמע פה את הדקה האחרונה.

http://90fm.co.il/NewsArticle.aspx?Sport...ts&Id=6579
22-Jun-2016, 9:37
הודעה: #29
(22-Jun-2016 8:51)טל.מ כתב:  בשרשור - המושיע ? ליבר יגיש הצעה לקנית מכבי נתניה, רשמתי את מה ששמעתי בראיון איתו שנערך ב29.5 ב90 fm אצל עמית פלטקביץ.
לגבי השבת - הוא אמר שהוא כבר דיבר עם חכ מיקי זוהר שהבטיח לו שלא יחוייב לשחק בשבת , במידה וכן אמונתו קודמת לכל והוא יעזוב. אני מניח שאפשר למצוא את הקלטת השיחה בתחנה.

אם מיקי זהר הבטיח אז זה "בטוח".
22-Jun-2016, 9:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jun-2016 על ידי 9:41 אופיר34.)
הודעה: #30
(22-Jun-2016 1:24)אביתר לנג כתב:  אתחיל עם הגילוי הנאות שמי שצריך לדעת יודע - אני עובד במקומון החדש של ליבר.

לעצם העניים, אני אומר זאת כך:

בוא נאמר ונניח, היפוטטית, שזרמתי עם הדעה והקביעה שליבר לא מתאים ולא ראוי ( ראוי לבדוק ולברר גם לגופו של עניין ולא של אדם, נכון לכל מועמד פוטנציאלי).

מי קובע או מי מבטיח שעם גרוס העתיד טוב יותר ? הייתכן, נניח, שגרוס יהיה נוח יותר לאנשים מסויימים ושהדברים נסגרו כבר מאחורי הקלעים ? מהיכן הקביעה והאמירה שבגלל שליבר לא טוב, גרוס הוא איש ראוי יותר בגלל שלא דתי ולא 'פירק' קבוצת כדורסל ואין לו שותפים ? נראה לי שכבר בסרט הזה היינו, מה עוד שאם גרוס היה רוצה הוא היה מגיש הצעה בזמן של המכרז...מה שלא קרה ועוד יותר מחשיד בעיני שזה מגיע ככיסוי למה שמתרחש מאחורה.

אני גם טוען יותר מכך, אייל איש סופר ראוי, שעשה המון למען המועדון בשנים האחרונות, הרבה יותר מאנשים שדיברו וקישקשו וגם אם בעצמו לא מודה בזה או סגור עם עצמו, ייתכן וסטטוס ההפיכה לבעלי הקבוצה קורץ, בוודאי ובוודאי כל עוד לא מגיע אוליגרך ( בלגי) ומתחנן לאבי בן חמו שיתן לו את הקבוצה....

עם דבר אחד אני לא מסכים בעליל, האמירה שכביכול אייל יכהן בתפקיד עד שהעמותה תתארגן, היא תלושה מהמציאות, לא בגלל אייל חלילה, אלא בגלל שההתארגנות הזאת לטעמי היא לא ריאלית מיסודה על אף הכוונות הנהדרות של כל האנשים שעוסקים בזה. בעמנו אנו חיים בחייכם.
שורה תחתונה - אין לי ספק שבפועל, בין אם ירצה או לא, אייל ישמש כבעלים לטווח הקצר-בינוני ויהיה זה שישלוט בקבוצה באופן פרונטאלי אם זה יהיה המתווה שבסוף יקרה. לטובת מכבי נתניה, אולי זאת האופציה הטובה מכולן....

מה זה "מי קובע שעם גרוס העתיד טוב יותר" ??
אף אחד לא קובע וגם אף אחד לא יכול לקבוע אם יהיה יותר טוב או יותר גרוע, בדיוק כמו שאף אחד בב"ש לא יכול היה לקבוע לפני 9 שנים אם יהיה להם יותר טוב עם ברקת ,או אם לק"ש יהיה טוב עם שירצקי, או אם להפועל יהיה טוב עם כבירי...

אין פה נביאים ואין חוזי עתידות. מה שכן יש זה עובדות ורזומה של אנשים. ובמקרה שלנו אבי גרוס הוא איש עסקים מכובד ורציני שעסקיו והונו מוכרים וידועים, לא סוחב מאחוריו קופת שרצים (אלא אם תגלה אחרת...), וכלכלית מסוגל ויכול להיות בעלים של מועדון כדורגל בישראל. זה עדיין לא מבטיח שבהנהגתו המועדון יגיע לגבהים אחרים , יכול להיות שממש לא אבל אלה דברים שבשלב זה אין לאף אחד את הכלים שיכולים לחזות את מהלכיו העתידיים של האיש.

ולגבי ליבר - יכול להיות שמדובר באיש נפלא אבל אם מסתכלים על פרמטרים כמו יכולת כלכלית, קבוצת כדורסל שפורקה תחת הנהגתו, הגברדיה שסביבו (שלא בדיוק ידועה בתרומתה הגדולה למכבי נתניה) ונושא השבת מגיעים למסקנה שזה כנראה לא האיש שמתאים לג'וב הזה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (2222-0606-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים