שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מרים פיירברג איכר בזכותי הפכת להיות ראש העיר מלכתחילה
28-Jun-2016, 16:32
הודעה: #1
מרים פיירברג איכר בזכותי הפכת להיות ראש העיר מלכתחילה
אני זוכר את הערב בו השתתפתנו כמה חברי ליכוד אחרי התבוסה של יואל אלראי לראש העיר החדש אז צבי פולג (פרקש) , כשכולם מעיינם היה על כסא בקואליציה גמתי והסברתי שללא יהודה ושומרון אחרי עליית רבין לשלטון ליכוד לא יתקיים בכלל בארץ , חובה עליכם לצאת עם תושבי העיר מול הקניון ולהפגין אחרי כל פיגוע על שפיכת דם חיי האזרחים !!!

את שמעת לעצתי ומאז הכירו את פועלך למען העיר נתניה ....אחרי 4 שנים הפכת להיות ראשת העיר נתניה !!!

ולכן אני פונה אלייך שוב ומבקש שתקשיבי לעצתי מכאן מהפורום אני בטוח שטובה כץ תביא לך את הדברים כלשונם !!!

רצית באמת לעזור למועדון המפואר הזה מכבי נתניה בעונה שעברה , הבעיה היתה שתמיד נפלת באנשים לא מוצלחים , אני פונה מכאן אלייך עכשיו , לעזור עוד יותר למועדון מהעונה שעברה , הגיע אדם שתרם מכספו האישי מכיסו הפרטי המון המון כסף !!! למרות שהוא לא היה אפילו חבר הנהלה !!!
עכשיו אני מבקש ממך שתעזרי לו מכל הלב
אם קבעת שאוסידון יקבל בעונה שעברה x כסף , תכפילי את הסכום .
אם קבעת שאוסידון יקבל גב כלכלי מהעירייה תכפילי את הגב .
אייל סגל לא צריך את משכורות העתק ששילמת לאוסידון הוא מתנדב , אז בבקשה תסמכי עלי שוב תעזרי לו ! אבל יותר משעזרת לאוסידון כשלון !!!
והכי חשוב אחרי העזרה הפיננסית , את הרי יודעת שאייל סגל לא מיליונר ולא מיליארדר , יש לך חצי שנה ביד לחפש בעלים אבל באמת מישהו שיהיה ענק כמו מיטש גולדהאר שיראה בכך ציונות לעיר נתניה . חצי שנה זה המון המון המון זמן בשבילך למצוא לא רק לחפש .
ולסיום השקעת מעל 200 מליון שקל על איצטדיון שהוא לא מהווה בית בשביל המועדון , מכבי נתניה חייבת לערוך משחק אימון אחד לפחות בשבוע על מנת להרגיש שזה בית , את אחראית לכך שזה יעבוד !

מה ייצא לך מזה ? חוץ מאהבה רבה ואהדה בלתי נגמרת והערכה אין סופית שום דבר !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
עידן444 (2929-0606-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים