שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
15-Jun-2016, 16:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 16:20 amir.)
הודעה: #21
RE: מה צופן לנו העתיד.
מעריך אותכם שיש לכם עדיין אנרגיות ומצב רוח בשביל להתעסק בקבוצה החולה הזאת, אני קצת התעייפתי מאז אליהו אליהו.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jun-2016, 16:22
הודעה: #22
(15-Jun-2016 16:03)עידן444 כתב:  
(15-Jun-2016 16:01)אלון כתב:  הכל נעשה בשו שו ודרך קבוצות וואטס אפ מחתרתיות, או ב"טפטופי פוסטים" כאלה ואחרים ברשתות המדיה השונות.
אין "מבוגר אחראי", אין מצע, אין "רשימת משתתפים", אין הסברים, אין מסע שיווק אגרסיבי שיבוא ויסביר את הדרך/למה כן ולמה לא/מה יקרה במידה ולא, מה הלו"ז ועד מתי הדד ליין?
איך בדיוק מנסים לסחוף אלפי תורמים?
ולגבי חוגי הילדים וחוגי המבוגרים- אולי אין מספיק מבוגרים שמעוניינים להשתתף בחוג? מישהו חשב איך מקדמים את החוג והופכים אותו לאטרקיטיבי להצטרפות? מה עושים בכדי להוסיף עוד נרשמים לחוג?
ולגבי "התירוצים" שכתבתי קודם, אז אדון אופיר, ברגע שתפנים שאלו הם לא "תירוצים" אלא סיבות אמיתיות אולי תמצא את הפתרון להפוך את הרעיון לממשי...

אלון, השלב הזה יגיע.
למה אתה חושב ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?

Sent from my iPhone using Tapatalk

(15-Jun-2016 15:51)פיליפצוק כתב:  לא תהיה קבוצת אוהדים, חבל על האנרגיות, חיים באשליות.
אם על זה בונים, אפשר כבר מעכשיו לקפל את הבאסטה.

בהחלט לא תהיה קבוצת אוהדים.
אף אחד לא מכוון לשם.
קראת מה אייל כתב?
זה נראה לך כמו קבוצת אוהדים?
לי ממש לא.

איפה קראת שכתבתי "ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?"
מנסים למכור פה רעיון (יכול מאוד להיות שבצדק) שעולה לא מעט כסף (תלוי למי), אך בלי שום הסברים ונימוקים.
סלח לי אבל מכירת רעיון בצורת הפחדה מזכירה את אלו שמנסים להחזיר בתשובה. לדעתי לא כך עושים זאת.
יש רעיון? יש מה למכור? בוא תמכור. אם אין כזה או שיהיה כזה בעתיד, אז תדברו עליו לכשיתאפשר ותציגו בדיוק מה הרעיון.
15-Jun-2016, 16:24
הודעה: #23
מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 16:12)טל.מ כתב:  להבדיל ... כשאייל רוצה לתרום מכספו הוא מקסימום מסתכל במראה ושואל את מר סגל ואחכ אולי את גברת סגל ופה זה נגמר. כדי ליצור מהלך שמאות ואלפים תורמים מכיסם צריך הרבה יותר מפוסטים חוצבי להבות בפייסבוק. לא רואה מנהיגות בין האוהדים, לא רואה כיוון ולא דרך ולעניות דעתי הלא קובעת זה לוקח יותר מידי זמן הרבה יותר מידי מכדי שאחשוב שיש כאן משהו רציני.

מה לוקח יותר מידי זמן?
סתם שאלה טל, זה באמת מסקרן אותך מה מתרחש? זה באמת מעניין אותך?
ואם כן מה מונע ממך לפנות לאנשים שעומלים או במידה ואתה לא יודע לשאול מי הם ואז לפנות?
לא מבין על מה הביקורת?
איך זה לדעתך צריך להתנהל ואל תגיד לי לא יודע כי לבקר אתם יודעים מצויין-
להתחיל באיסוף כסף ואז להתחיל לחשוב מה עושים?
איך עושים?
רוצה לעזור?
רק תגיד ובשניה אני מפנה אותך למי לצריך.
רוצה להתעניין בנעשה? גם בזה אני יכול לעזור.
פעם אחת מנסים לעשות משהו כמו שצריך, עם השקעת מחשבה.
איפה הבעיה פה?
אני לא צריך לשים כסף כדי להוכיח שהקבוצה שלי.
אני הציבור וכן, הקבוצה שלי! יותר משהי של כל בעלים פוטנציאלי שרוצה לקנות את הקבוצה בשקל וחצי ולנהל את הכסף הציבורי(!) שזורם כאן מידי שנה לקבוצה.

15-Jun-2016, 16:28
הודעה: #24
מה צופן לנו העתיד.
תסלח לי ... הבנת הנקרא. בעיני הרעיון שמנסים לגלגל פה לוקח יותר מזמן. לא ברור אפילו מה הרעיון . מין שושו כזה. לא אומר איך צריך להתנהל מה צריך להתנהל או מי צריך לנהל. רואה לוחות זמנים מסתכל בלוח השנה, קורא יום יום פוסטים שלך ואחרים בפייסבוק ובתכלס לא קורה כלום . לוקח יותר מחודשיים להרים רעיון כזה ? אולי . לא יודע . תחושת בטן שלא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Jun-2016, 16:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 16:49 עידן444.)
הודעה: #25
מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 16:22)אלון כתב:  
(15-Jun-2016 16:03)עידן444 כתב:  
(15-Jun-2016 16:01)אלון כתב:  הכל נעשה בשו שו ודרך קבוצות וואטס אפ מחתרתיות, או ב"טפטופי פוסטים" כאלה ואחרים ברשתות המדיה השונות.
אין "מבוגר אחראי", אין מצע, אין "רשימת משתתפים", אין הסברים, אין מסע שיווק אגרסיבי שיבוא ויסביר את הדרך/למה כן ולמה לא/מה יקרה במידה ולא, מה הלו"ז ועד מתי הדד ליין?
איך בדיוק מנסים לסחוף אלפי תורמים?
ולגבי חוגי הילדים וחוגי המבוגרים- אולי אין מספיק מבוגרים שמעוניינים להשתתף בחוג? מישהו חשב איך מקדמים את החוג והופכים אותו לאטרקיטיבי להצטרפות? מה עושים בכדי להוסיף עוד נרשמים לחוג?
ולגבי "התירוצים" שכתבתי קודם, אז אדון אופיר, ברגע שתפנים שאלו הם לא "תירוצים" אלא סיבות אמיתיות אולי תמצא את הפתרון להפוך את הרעיון לממשי...

אלון, השלב הזה יגיע.
למה אתה חושב ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?

(15-Jun-2016 15:51)פיליפצוק כתב:  לא תהיה קבוצת אוהדים, חבל על האנרגיות, חיים באשליות.
אם על זה בונים, אפשר כבר מעכשיו לקפל את הבאסטה.

בהחלט לא תהיה קבוצת אוהדים.
אף אחד לא מכוון לשם.
קראת מה אייל כתב?
זה נראה לך כמו קבוצת אוהדים?
לי ממש לא.

איפה קראת שכתבתי "ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?"
מנסים למכור פה רעיון (יכול מאוד להיות שבצדק) שעולה לא מעט כסף (תלוי למי), אך בלי שום הסברים ונימוקים.
סלח לי אבל מכירת רעיון בצורת הפחדה מזכירה את אלו שמנסים להחזיר בתשובה. לדעתי לא כך עושים זאת.
יש רעיון? יש מה למכור? בוא תמכור. אם אין כזה או שיהיה כזה בעתיד, אז תדברו עליו לכשיתאפשר ותציגו בדיוק מה הרעיון.

עדיין לא ניסו למכור לך כלום.
מה אתה קורא ממני שלא מוצא חן בעיניך?
מה שאני אומר זה מאוד פשוט-
אני לא רואה בעל בית רציני באופק ואם יהיה כזה- הלואי!
כל עוד אין, הקבוצה שייכת לנו- לציבור, לאוהדים, לקהל ולא לאף טרמפיסט שרוצה לרכב כאן על כסף של אחרים.
אנשים לאט לאט מתחילים להבין את זה.
איך עושים את זה? זה סיפור מורכב. כולם יודעים שזה סיפור מורכב.
רוצים שליפות מהמותן בדיונים עם מאות משתתפים? זו גם אפשרות.
מה יצא מזה?
כנראה כלום חוץ מויכוחים.

(15-Jun-2016 16:28)טל.מ כתב:  תסלח לי ... הבנת הנקרא. בעיני הרעיון שמנסים לגלגל פה לוקח יותר מזמן. לא ברור אפילו מה הרעיון . מין שושו כזה. לא אומר איך צריך להתנהל מה צריך להתנהל או מי צריך לנהל. רואה לוחות זמנים מסתכל בלוח השנה, קורא יום יום פוסטים שלך ואחרים בפייסבוק ובתכלס לא קורה כלום . לוקח יותר מחודשיים להרים רעיון כזה ? אולי . לא יודע . תחושת בטן שלא.

כתבתי אתמול בצורה די ברורה ומפורטת למה לדעתי הדברים מתבצעים ״על אש קטנה״.
יש עדיין הרבה אנשים בקהל(אני עצמי עדיין נותן לזה סיכוי של 50-50) שבסוף יבוא אבי גרוס או מישהו בסגנון עם הון ידוע של כמה מאות מיליונים, אם נכונות כזו או אחרת להשקעה ובזה תסתיים הסאגה.
ככל שהזמן עובר וזה לא קורה- אני מסכים עם אייל שהקבוצה צריכה להתחיל בהכנות שלה לעונה הבאה, ובמקביל לקדם תוכניות כאלה ואחרות בצורה מתוכננת.
בואו נזכור שאנחנו בתקופה מתה.
קיץ, יש יורו, אנשים בחו״ל, אפילו פורום האוהדים מנומנם. זה השלב לשבת בשקט ולעשות תוכניות. גם כתבתי אתמול- כל מי שחושב שיכול לתרום, שיכול לתת חומר למחשבה- בואו ותפנו. אפשר גם בשיחות פרטיות בלי להפוך כל דבר לסימפוזיון- כדי להגיע למודל האידיאלי שאיתו אתה יוצא החוצה ומוכר לאנשים משהו שיסחף ושאפשר להתחבר אליו. לדעתי אנחנו עדיין לא שם.

15-Jun-2016, 16:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 16:53 אופיר34.)
הודעה: #26
(15-Jun-2016 16:28)טל.מ כתב:  תסלח לי ... הבנת הנקרא. בעיני הרעיון שמנסים לגלגל פה לוקח יותר מזמן. לא ברור אפילו מה הרעיון . מין שושו כזה. לא אומר איך צריך להתנהל מה צריך להתנהל או מי צריך לנהל. רואה לוחות זמנים מסתכל בלוח השנה, קורא יום יום פוסטים שלך ואחרים בפייסבוק ובתכלס לא קורה כלום . לוקח יותר מחודשיים להרים רעיון כזה ? אולי . לא יודע . תחושת בטן שלא.

נו באמת....
בוא אני אגלה לך סוד - אני ,אתה ועוד שניים שלשה אוהדים עד לפני שלשה שבועות חיינו בתחושה שבני שטיינמינץ ושמעון מנחם עומדים להפוך את הקבוצה לברצלונה הקטנה של ישראל....
אז כן, למרות שגם בתקופה הזאת היו דיבורים ושיחות על הנושא, אף אחד לא ממש קידם את העניין בצורה רצינית כי ביננו, לא נראה לי ששטינמיץ היה זקוק לתמיכה הכלכלית של האוהדים...
מהרגע שהתפוצץ הסיפור העסק התחיל שוב לרוץ, ומה לעשות יש פה מנהלות. מגייסים אנשים, מקימים עמותה, מגדירים תפקידים, מתייעצים עם אנשים, מוודאים אמצעי תשלום, בודקים מערכות סליקה וכו' וכו'....זה תהליך שלוקח זמן.
אז כן ,כל דקה שעוברת לא חוזרת אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

ואלון, הכל תירוצים. כואב לך , חשוב לך, אתה רוצה בטובת הקבוצה ?? תכניס את היד לכיס ותתרום. גם אם זה אומר שהשנה לא תלך להופעה של אייל גולן בקיסריה עם נעלי נייק החדשות שקנית במיוחד לאירוע....
15-Jun-2016, 16:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 16:55 עידן444.)
הודעה: #27
דוד חטב לפני כמה חודשים דיבר על יוזמה של אוהדים וכשהתעניינתי הוא הזמין אותי לבוא למפגש.
לצערי לא יכלתי להגיע אבל מידי פעם פניתי אליו לראות מה קורה.
דוד אמר לי משהו שאני מאוד מתחבר אליו-
יש הרבה עבודת הכנה, תכנון, וקשירת קצוות לפני שיוצאים להמונים ואין מקום לטעויות.
15-Jun-2016, 17:08
הודעה: #28
(15-Jun-2016 16:53)אופיר34 כתב:  

נו באמת....
בוא אני אגלה לך סוד - אני ,אתה ועוד שניים שלשה אוהדים עד לפני שלשה שבועות חיינו בתחושה שבני שטיינמינץ ושמעון מנחם עומדים להפוך את הקבוצה לברצלונה הקטנה של ישראל....
אז כן, למרות שגם בתקופה הזאת היו דיבורים ושיחות על הנושא, אף אחד לא ממש קידם את העניין בצורה רצינית כי ביננו, לא נראה לי ששטינמיץ היה זקוק לתמיכה הכלכלית של האוהדים...
מהרגע שהתפוצץ הסיפור העסק התחיל שוב לרוץ, ומה לעשות יש פה מנהלות. מגייסים אנשים, מקימים עמותה, מגדירים תפקידים, מתייעצים עם אנשים, מוודאים אמצעי תשלום, בודקים מערכות סליקה וכו' וכו'....זה תהליך שלוקח זמן.

ואלון, הכל תירוצים. כואב לך , חשוב לך, אתה רוצה בטובת הקבוצה ?? תכניס את היד לכיס ותתרום. גם אם זה אומר שהשנה לא תלך להופעה של אייל גולן בקיסריה עם נעלי נייק החדשות שקנית במיוחד לאירוע....

אתה אולי חשבת על שטיימנץ ... אני ידעתי שזה לא יכול להיות הוא. לא ידעתי מי זה כן אבל ידעתי מי לא. ועדיין המון זמן כדי רק לגלגל רעיון. אם יש לקבוצה כלשהי רעיון כדי לעשות משהו, הייתי מצפה שבתחום הזמן הזה הרעיון כבר יוצג באיזושהי צורה לקהל, יבדקו מה הלך הרוח יקבלו משוב לכאן או לכאן ואם יחליטו להמשיך יציבו לוחות זמנים כדי שאפשר יהיה לתחום ולהתקדם. מכיון שכל זה לא קורה תחושת הבטן שלי אומרת שזה לא רציני. כמו תמיד אשמח לטעות , ולא זו לא ביקורת על משהו שאפילו אינני יודע מהו. מניסיון האיטיות וחוסר התזוזה לרוב מראים שאין יותר מידי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Jun-2016, 17:13
הודעה: #29
(15-Jun-2016 16:53)אופיר34 כתב:  

נו באמת....

תתפלא, מעולם לא הייתי בהופעה של אייל גולן וגם לא הולך עם נעלי נייק...
ושוב, אתה יכול להתעלם מהמציאות אבל זה לא אומר שהיא לא קיימת.
ולא, אני לא מנסה להשבית שמחות והלוואי (במידה ולא יגיע רוכש רציני) והרעיון הזה יצליח, אבל לדעתי צריך וכדאי לחשוב על הדברים שציינתי. זה שתבוא לאוהדים ותפחיד אותם (גם אם זו המציאות האמיתית) ותומר להם או קבוצת אוהדים או ליגה ג, זו לא הדרך שתסחף אחריה אלפי תורמים...
15-Jun-2016, 22:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 22:12 אופיר34.)
הודעה: #30
(15-Jun-2016 17:08)טל.מ כתב:  אתה אולי חשבת על שטיימנץ ... אני ידעתי שזה לא יכול להיות הוא. לא ידעתי מי זה כן אבל ידעתי מי לא. ועדיין המון זמן כדי רק לגלגל רעיון. אם יש לקבוצה כלשהי רעיון כדי לעשות משהו, הייתי מצפה שבתחום הזמן הזה הרעיון כבר יוצג באיזושהי צורה לקהל, יבדקו מה הלך הרוח יקבלו משוב לכאן או לכאן ואם יחליטו להמשיך יציבו לוחות זמנים כדי שאפשר יהיה לתחום ולהתקדם. מכיון שכל זה לא קורה תחושת הבטן שלי אומרת שזה לא רציני. כמו תמיד אשמח לטעות , ולא זו לא ביקורת על משהו שאפילו אינני יודע מהו. מניסיון האיטיות וחוסר התזוזה לרוב מראים שאין יותר מידי.

אני יודע שלך זה עוד הרבה יותר קשה מאחרים אבל בוא לא נתמם . כולנו פה הולכנו שולל כולל אתה, אייל וכל שאר גדולי הספקנים. את הכוונה בדברי הבנת, ואם תעבור על הפוסטים תבין שאני ממש לא חשבתי שמדובר בשטיינמינץ.

ולגבי הזמן, לא יודע מה זה המון זמן בשבילך. פרשת אליהו התפוצצה לפני חודש לערך. הרעיון היה קיים כבר קודם אבל נשאר בגדר רעיון. מרגע הפיצוץ ומינוי הנאמנת זה התחיל להתגלגל , הסברתי לך למה זה עדיין לא יצא החוצה אבל כשאתה מתחיל להתעקש עם הפרשנויות הנגטיביות שלך אין כבר עם מי לדבר...

(15-Jun-2016 17:13)אלון כתב:  תתפלא, מעולם לא הייתי בהופעה של אייל גולן וגם לא הולך עם נעלי נייק...
ושוב, אתה יכול להתעלם מהמציאות אבל זה לא אומר שהיא לא קיימת.
ולא, אני לא מנסה להשבית שמחות והלוואי (במידה ולא יגיע רוכש רציני) והרעיון הזה יצליח, אבל לדעתי צריך וכדאי לחשוב על הדברים שציינתי. זה שתבוא לאוהדים ותפחיד אותם (גם אם זו המציאות האמיתית) ותומר להם או קבוצת אוהדים או ליגה ג, זו לא הדרך שתסחף אחריה אלפי תורמים...

העיקר שהבנת את המסר...
ולגבי המציאות - תאמין לי שאתה לא מחדש כלום. כולם מבינים ומכירים את המציאות, רק יש כאלה שבמקום לשבת ולהסביר לכולם למה זה לא ילך ,לוקחים יוזמה ומנסים להרים מהלך אף על פי ולמרות המציאות המוכרת. אי אפשר מצד אחד לבכות על מר גורלנו מהבוקר עד הערב ומהצד השני לבטל ולא לתת צ'אנס למהלכים שעם טיפה פחות סקפטיות מכולנו אולי יצליחו להפתיע.

ןבלי קשר, אני מקווה שבסופו של דבר לא נצטרך בכלל את היוזמה הזאת כי אני יודע שלפחות אדם אחד עדיין נמצא בתמונת הרכישה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים