שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צרות ?
13-Aug-2013, 23:52
הודעה: #161
RE: צרות ?
(13-Aug-2013 23:35)דוד חטב כתב:  למי שלא מכיר את ההיסטוריה קצת היסטוריה על גיל לב גילוי נאות לבקשת חברי גלעד ווגנר עבדתי תחתיו במכבי נתניה...
2006 הגיע דרך הבעלים דאז דניאל יאמר אחרי שיאמר קיבל עליו המלצות (גיל ביצע את הפירוק של בני יהודה באותה תקופה ) עבד במשרד עו״ד גדול במגדל שלום ...
אחרי תקופה קצרה כיו״ר מחלקת הנוער הפך להיות נשיא המועדון נדמה לי 2007 (טרום עונה) שוב גילוי נאות משלב זה אין ביננו שוב קשרי עבודה פרט לענייני שגרה פעוטים מי שהפך ליו״ר מחלקת הנוער זה גניש...
עברנו תקופות יפות עם תקציבים גדולים תקופת עטר, תקופת מתיאוס ושוב עטר תקופה בה גיל לב צבר המון ניסיון , בטחון וקשרים זכה להכרה וגם למחמאות אגב גם ממני (נדמה לי תחת שם בדוי...) והכל התהפך דווקא בתקופה שהיה נראה שהכל פנטסטי מונה טל בנין למאמן והסוף היסטוריה .
כל מה שניסיתי לתאר בפוסט הזה פשוט גיל מונה לנשיא המועדון ללא ניסיון בתחום הכדורגל צבר המון ניסיון מה שלא מנע ממנו לעשות טעויות קריטיות שהורידו אותנו ליגה .
אגב תקנו אותי נדמה לי שכל אחת מהעונות נגמרה בגרעון כספי ...
אז אל תספרו סיפורי ניהול כספים, ניהול מו״מ , או סיפורי ניסיון ...
וכל מי שחושב שיש לי משהו אישי טועה ולכל אחד מכם מוכן ב-4 עיניים לספר על האחד והיחידי שאני הכי פחות אוהב במועדון ובאמת יש רק אחד כזה...

ויש לו 219 גולים?
וברצינות,נסה להסתכל קצת קדימה,יש בעלים הם בעלי המאה והדעה.
רק שיחזיקו מעמד,כי כנראה יש ימים קשים לכל קבוצת כדורגל...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Aug-2013, 0:02
הודעה: #162
אני דווקא חושב שהוא מיתכוון לעיתונאי לשעבר.
14-Aug-2013, 0:08
הודעה: #163
אמיר זכית בחולצה ותקליט !!! (-:
14-Aug-2013, 0:21
הודעה: #164
הכי קלים שהרווחתי בחיים.