שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צרות ?
06-Aug-2013, 10:48
הודעה: #41
RE: צרות ?
(06-Aug-2013 10:19)אייל ס כתב:  
(06-Aug-2013 0:30)אלדר ב. כתב:  אם שגב יקנה את הקבוצה אז כנראה שפיגלר יחזור לתמונה.

אלדר,כתבו כאן(ולא רק כאן) יותר מפעם אחת,ש"פרנסי" העיר/אותם בעלי ממון מבנינו/שמות שזכו לפרסום בזכות נתניה בכלל ומכבי נתניה בפרט,בחרו לא להשקיע בקבוצה...וזו זכותם.
כתבו גם(כאן ובמקומות אחרים),שמי שמשקיע בעולם הכדורגל,לא יעבור את וועדת טירקל(מסיבות כאלו ואחרות).

מכבי נתניה זקוקה לבעלים,במידה והיא קבוצה חפצת חיים(וזו לא אימרה),במצבנו הנוכחי כל מי שיהיה מוכן לקחת את הקבוצה בתנאים סבירים הוא אופציה טובה מהקיים.

אני תקווה שיש משהו מאחורי הפרסומים,כי אנחנו על זמן שאול...

איל-בפוסט אחר אמרת"לא יודע מה ילד יום,אך אם כחלק מהלידה נימצא כאן בסביבה את האיש והאגדה,טובה לא תצמח לנו". ופה אתה אומר שמי שיהיה מוכן לקחת את הקבוצה בתנאים סבירים הוא עדיף על הקיים,סלח לי על הבילבול אך האם אתה בעד או נגד הרוכשים הפוטנציאלים והאם אתה חושב שבעקבות הרוכשים הפוטנציאלים מוטלה ישוב לתפקיד כזה או אחר בקבוצה?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Aug-2013, 13:29
הודעה: #42
(06-Aug-2013 10:24)אלדר ב. כתב:  אין לי בעיה עם שפיגלר.שידבר פחות ויעשה יותר.

לאיש אין בעיה איתו,ההפך חלק לא מבוטל זוכר לו חסד נעורים
ומכיוון שלא מדובר בחסד או בנעורים ובעיקר מניסיון העונה האחרונה
עדיף לשמר לו הרבה כבוד
ולחסוך מאיתנו עשיתו.
06-Aug-2013, 13:59
הודעה: #43
מישהו יכול לעדכן אותנו איפה זה עומד מבחינת מה הדברים שמונעים החתמה כל הספקולציות בתקשורת זה קצת מבלבל חלק אומרים א חלק אומרים ב . אפשר קצת סדר?
06-Aug-2013, 14:59
הודעה: #44
(06-Aug-2013 13:59)צהוב לעולמים כתב:  מישהו יכול לעדכן אותנו איפה זה עומד מבחינת מה הדברים שמונעים החתמה כל הספקולציות בתקשורת זה קצת מבלבל חלק אומרים א חלק אומרים ב . אפשר קצת סדר?

אם אני מבין נכון בין השורות אזי,כנראה שיש את רועי דניאל יחד עם יוסי מאור שמעוניינים ב50% ובמקביל מנסים לרקום לעיסקה גם את אלי שגב שיקנה את ה50% הנוספים.השאלה הגדולה היא אם שגב יהיה חלק מהבעלים האם הוא יביא איתו את מוטלה או גרוע מזה את בנין בתפקיד כזה או אחר.... Huh
06-Aug-2013, 15:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Aug-2013 על ידי 20:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #45
(06-Aug-2013 14:59)אלון כתב:  
(06-Aug-2013 13:59)צהוב לעולמים כתב:  מישהו יכול לעדכן אותנו איפה זה עומד מבחינת מה הדברים שמונעים החתמה כל הספקולציות בתקשורת זה קצת מבלבל חלק אומרים א חלק אומרים ב . אפשר קצת סדר?

אם אני מבין נכון בין השורות אזי,כנראה שיש את רועי דניאל יחד עם יוסי מאור שמעוניינים ב50% ובמקביל מנסים לרקום לעיסקה גם את אלי שגב שיקנה את ה50% הנוספים.השאלה הגדולה היא אם שגב יהיה חלק מהבעלים האם הוא יביא איתו את מוטלה או גרוע מזה את בנין בתפקיד כזה או אחר.... Huh

אני מוותר על שגב ועל הכסף שלו ומעדיף אפילו הליכה לפירוק מאשר לראות את טל בנין דורך שוב פעם בנתניה.
06-Aug-2013, 15:54
הודעה: #46
צרות ?
תזהר באמירותיך כי לדעתי במקרה הגרוע - לפירוק כבר לא תלך, כי כבר היית שם. מה השלב הבא בתור - אני בטוח שלא משהו שאתה רוצה לחוות .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Aug-2013, 17:13
הודעה: #47
יש הבדל
[/quote]

אני מוותר על שגב ועל הכסף שלו ומעדיף אפילו הליכה לפירוק מאשר לראות את טל בנין דורך שוב עם בנתניה.
[/quote]

טל בנין לשפיגלר
להערכתי טל בנין לא יכפה עצמו ובטח ובטח לא על הקהל הנתנייתי,אחרי הגט שקיבל בעונה שעברה
שפיגלר זה סיפור אחר,הזכרון שלו נגמר בעונת 82/3.
07-Aug-2013, 0:41
הודעה: #48
לי יש בעיה עם מוטל׳ה אפילו בעיה קשה אסור שהאיש ידרוך במועדון בשום תפקיד רשמי...
הוא מוזמן לבוא לשבת ביציע הכבוד לחייך וללכת הביתה ...
בכלל בניגוד לכולכם לא הייתי רוצה לראות פה בעלים שרוכש 50 אחוז יש לך כסף תפאדל תקנה 100 אחוז אין לך כסף תמשיך לסלול כבישים...
והמבנה ניהולי שלנו נשאר בעייתי אין בושה אין כסף והמתכונת ניהול נשארת ...
07-Aug-2013, 1:26
הודעה: #49
(07-Aug-2013 0:41)דוד חטב כתב:  לי יש בעיה עם מוטל׳ה אפילו בעיה קשה אסור שהאיש ידרוך במועדון בשום תפקיד רשמי...
בכלל בניגוד לכולכם לא הייתי רוצה לראות פה בעלים שרוכש 50 אחוז יש לך כסף תפאדל תקנה 100 אחוז אין לך כסף תמשיך לסלול כבישים...

חטב
מעט אנשים רוצים להיות מעורבים בכדורגל
מתי מעט מוכנים להשקיע
מעטים מהמתי מעט מוכנים להיות חלק מבעלות
ומתי מעט מאותם מתי מעט מוכנים ל30/40/50 אחוז
תן לי שניים/שלשה כאלו ואהיה מאושר
זו האופציה האחרונה שלנו בעידן הנוכחי.
מהעיריה לא תגיע ישועה
מפרנסי העיר לא תגיע תקווה
אוהדי נתניה זניחים מהתוצרת הכספית שלהם
מה שנשאר לנו זה אותם 2/3/4 אנשים שיתפתו וישקיעו מכספם.
הלוואי שיסכימו השניים.
07-Aug-2013, 9:15
הודעה: #50
(07-Aug-2013 0:41)דוד חטב כתב:  לי יש בעיה עם מוטל׳ה אפילו בעיה קשה אסור שהאיש ידרוך במועדון בשום תפקיד רשמי...

חטב, התחלת להתפנק אה ??
כאילו שעומדים לי פה בתור רוכשים פוטנציאלים ולך רק נשאר לבחור במי אתה מעוניין.
אז קודם כל לידיעתך ,המטרה והרצון זה לבצע מכירה מלאה של הקבוצה. יכול להיות שלצורך העניין יגייסו את עוד אדם או שניים ויכול להיות שבשלב הראשוני זה לא יהיה 100%, אבל בטווח הארוך זאת המטרה של קובי וגיל.
לגבי המבנה הניהולי - עוד אף אחד לא אמר איך הוא יראה ואתה כבר קופץ. ובמידה והוא ישאר כמו שהוא היום זה רק אומר שכל המלעיזים למינהם (ואתה בינהם) כנראה לא מודעים לתרומה של האנשים למועדון ,כי אם גם הבעלים החדש יחליט להשאיר את האנשים המדוברים במערכת כנראה שהוא רואה דברים שאתה לא רואה.
אבל אני מציע שלפני שאנחנו מתחילים להתקוטט פה בוא נראה אם תהיה לנו בכלל עיסקה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים