שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צרות ?
07-Aug-2013, 16:33
הודעה: #61
RE: צרות ?
(07-Aug-2013 13:40)arika כתב:  אייל, סתם שאלה: אתה יודע אם לשגב יש בכלל כסף?
בינתיים הוא עשה סיבוב פרסום בתור טייקון על מכבי נתניה, וכבר שנים הוא עושה אותו דבר על הפועל חיפה.
ובפורום של הפועל חיפה הם אומרים שהוא סוג של בדיחה.

אנחנו זוכרים בעבר כל מיני טיפוסים שרק משחקים אותה אנשי עסקים עם כסף אבל לא שמו גרוש בסוף.
אני יודע שהוא שם משהו בעונה שעברה, אבל לפי מה שפורסם, חלק גדול הלך לבנין (וזה יכול להיות בדיוק עסקה סיבובית) וחלק הוא הגדיר בהלוואה ולא בתרומה.

מעולם לא פגשתי את מנהל הכספים שלו או את מנהל הבנק,גם לא את של נוחי דנקנר/יצחק תשובה/בני שטינמינץ/אבי שקד.
עובדתית,הבחור הזרים למכבי נתניה בעונה שעברה כ2.5 מיליון ש"ח...הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מכל עשירי/פרנסי נתניה יחד(למעט יצחק ודובלה לנד).

ועזוב את כל הפרסומים....הלוואי שהסיבוב הזה של הפרסומים/שמועות יצליח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2013, 16:48
הודעה: #62
(07-Aug-2013 16:33)אייל ס כתב:  
(07-Aug-2013 13:40)arika כתב:  אייל, סתם שאלה: אתה יודע אם לשגב יש בכלל כסף?
בינתיים הוא עשה סיבוב פרסום בתור טייקון על מכבי נתניה, וכבר שנים הוא עושה אותו דבר על הפועל חיפה.
ובפורום של הפועל חיפה הם אומרים שהוא סוג של בדיחה.

אנחנו זוכרים בעבר כל מיני טיפוסים שרק משחקים אותה אנשי עסקים עם כסף אבל לא שמו גרוש בסוף.
אני יודע שהוא שם משהו בעונה שעברה, אבל לפי מה שפורסם, חלק גדול הלך לבנין (וזה יכול להיות בדיוק עסקה סיבובית) וחלק הוא הגדיר בהלוואה ולא בתרומה.

מעולם לא פגשתי את מנהל הכספים שלו או את מנהל הבנק,גם לא את של נוחי דנקנר/יצחק תשובה/בני שטינמינץ/אבי שקד.
עובדתית,הבחור הזרים למכבי נתניה בעונה שעברה כ2.5 מיליון ש"ח...הרבה הרבה הרבה הרבה יותר מכל עשירי/פרנסי נתניה יחד(למעט יצחק ודובלה לנד).

ועזוב את כל הפרסומים....הלוואי שהסיבוב הזה של הפרסומים/שמועות יצליח.

אייל-ידוע לך מה צריך לקרות כדי שהעיסקה תצא לפועל...?
07-Aug-2013, 17:19
הודעה: #63
אייל-ידוע לך מה צריך לקרות כדי שהעיסקה תצא לפועל...?
[/quote]

שאותם אנשים ששמם פורסם/או אחרים ירצו להיות בעלים של מכבי נתניה,יהיו בעלי יכולת כלכלית לסגור את גרעונות העבר להעמיד בטוחות בהתאחדות גם בליגה הלאומית וגם בליגת העל ורצון להפרד (יחד) כל שנה מסכום של בין 4 ל6 מיליון ש"ח(על מנת להעמיד תקציב של בין 16 ל18 מיליון ש"ח בליגת העל).
ובעיקר להיות מוכנים שכל זב חוטם שרוכש מנוי ב400 ש"ח יכנה אותם כקמצנים כי לא החתימו כוכבים ב120/140/160 אלף דולר,לא פתחו את שערי האיצטדיון חינם ולא דאגו שהשמש לא תסנוור בימי קייץ חמים.
07-Aug-2013, 17:23
הודעה: #64
צרות ?
אייל, שני מנויים ב700, זה יותר זול. Smile
07-Aug-2013, 17:28
הודעה: #65
(07-Aug-2013 17:19)אייל ס כתב:  אייל-ידוע לך מה צריך לקרות כדי שהעיסקה תצא לפועל...?

שאותם אנשים ששמם פורסם/או אחרים ירצו להיות בעלים של מכבי נתניה,יהיו בעלי יכולת כלכלית לסגור את גרעונות העבר להעמיד בטוחות בהתאחדות גם בליגה הלאומית וגם בליגת העל ורצון להפרד (יחד) כל שנה מסכום של בין 4 ל6 מיליון ש"ח(על מנת להעמיד תקציב של בין 16 ל18 מיליון ש"ח בליגת העל).
ובעיקר להיות מוכנים שכל זב חוטם שרוכש מנוי ב400 ש"ח יכנה אותם כקמצנים כי לא החתימו כוכבים ב120/140/160 אלף דולר,לא פתחו את שערי האיצטדיון חינם ולא דאגו שהשמש לא תסנוור בימי קייץ חמים.
[/quote]

אייל-כל מה שציינת אני מאמין היה ידוע להם לפני שנכנסו למו"מ...השאלה שלי האם ידוע לך על "סלע" מחלוקת רציני יותר כמו שהיה בין אשר אלון ליאמר בזמנו...
07-Aug-2013, 17:36
הודעה: #66
אייל-כל מה שציינת אני מאמין היה ידוע להם לפני שנכנסו למו"מ...השאלה שלי האם ידוע לך על "סלע" מחלוקת רציני יותר כמו שהיה בין אשר אלון ליאמר בזמנו...
[/quote]

לא מדובר במו"מ,מדובר בהצגת "ספרי" הקבוצה(דיודילג'נס זריז...) על מנת שאותם אנשים יבינו ויפנימו את המשמעויות,לקובי וגיל אין דרישות/רצונות/גחמות אישיות ועושים הכל על מנת שלקבוצה יהיו בעלים בעלי ממון.

אין יותר אטרקטיבית ממכבי נתניה למי שחפץ בקבוצת כדורגל...ולצערי הרב לא נולד אוהד/קבוצת אוהדים בעלי ממון שיעשו מעשה.
07-Aug-2013, 18:06
הודעה: #67
לדעתי האנשים כבר מכירים את המספרים והמשמעויות.
כל שנותר הוא לקבל החלטה....
07-Aug-2013, 23:40
הודעה: #68
צרות ?
(07-Aug-2013 17:19)אייל ס כתב:  אייל-ידוע לך מה צריך לקרות כדי שהעיסקה תצא לפועל...?

[/quote]

במתווה של 16-18 מ ש״ח - קובי וגיל עושים את זה גם ככה כל שנה לא ..? אז מה ההבדל ובמה זה טוב יותר ? אני לא מנסה לחבל בכלום כמובן אני רק לא מבין את ההבדל. אם בעלים לא יגדיל את התקציב אפילו לא במיליון אחד ממה שקובי משיג מספונסרים, והמספרים שאתה אומר הם אמיתיים , מה זה משנה אם יהיה לנו בעלים ? בתקציב כזה ממילא נמכור שחקנים כי לא נוכל לשלם להם ונהיה קבוצה רזה. סוג כזה של בעלות חייב! לשלב כוחות עם יכולת גיוס הכספים של ההנהלה הקיימת כי תקציבים כאלו נמוכים לא יביאו אותנו לשום מקום. ולפני שמישהו מתחיל בקטילות - תקראו שוב..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Aug-2013, 0:44
הודעה: #69

[/quote]

הגזמת!!!!
לא חייב לקנות מנוי, גם עם כרטיס הזמנה בחינם אפשר לקרוא לבעלים מאנייק קמצן, זאת מדינה דמוקרטית

מפגר אבל אופטימי
08-Aug-2013, 0:54
הודעה: #70
במתווה של 16-18 מ ש״ח - קובי וגיל עושים את זה גם ככה כל שנה לא ..? אז מה ההבדל ובמה זה טוב יותר ? אני לא מנסה לחבל בכלום כמובן אני רק לא מבין את ההבדל. אם בעלים לא יגדיל את התקציב אפילו לא במיליון אחד ממה שקובי משיג מספונסרים, והמספרים שאתה אומר הם אמיתיים , מה זה משנה אם יהיה לנו בעלים ? בתקציב כזה ממילא נמכור שחקנים כי לא נוכל לשלם להם ונהיה קבוצה רזה. סוג כזה של בעלות חייב! לשלב כוחות עם יכולת גיוס הכספים של ההנהלה הקיימת כי תקציבים כאלו נמוכים לא יביאו אותנו לשום מקום. ולפני שמישהו מתחיל בקטילות - תקראו שוב..

למדתי לא מעט בשנים האחרונות
ואני בדעה שמכבי נתניה צריכה להיות קבוצה של 16-18 מיליון ש"ח,בשלב זה של חייה,אני מאמין שצוות אימון רציני לטווח ארוך יכול לעשות עם קבוצה שבנויה נכון/רעבה לכדור/מוכשרת/צעירה/מאומנת/מגובשת,הרבה יותר מקבוצות של 40/50 מיליון ש"ח שבעות/שמנות/שחצניות
ראינו את זה במדינות שונות באירופה/ראינו את זה בארץ
ראינו את זה בכדורגל/ראינו את זה בכדורסל
כשדג'אני הרוויח 50 אלף דולר,הוא עשה הרבה יותר מהשנתיים שהרוויח 125 אלף דולר,כנ"ל עומרי בן הרוש ואחרים.
צריך להבין שאין נאמנות ולא להתפתות לשדרג חוזים ללא סיבה ובטח לא לכל אחד.(ולא לכל סוכן).

גם קבוצה של 16-18 מיליון ש"ח זקוקה להזרמה של 4-6 מיליון ש"ח..ולצורך כך צריך בעלים
צריך בעלים כדי שתיהיה יציבות/דרך /המשכיות ובניה לעתיד.
כשבנתניה יהיו 5000 מנויים ועוד 5000 רוכשי כרטיסים,אפשר יהיה לדבר על קבוצה ב30 מיליון...ולכדורגל הישראלי,30 מיליון זה הטופ שבטופ.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים