שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
צרות ?
10-Aug-2013, 1:57
הודעה: #121
RE: צרות ?
כל האוהדים הצבועים והלקקנים ששומעים מה ואיך שבא להם אני לא חושב שמישהו פה עשה טובה ותפסיקו לקשקש אנחנו 30 שנה בלי תואר עם 3 פעמים ירידת ליגה על מה להגיד תודה ??? על מה שקרה פה עונה קודמת אין מילים לבטא ... על זה שכבר לא נשארה להם ברירה והיו חייבים למכור חאלס לחשוב שאתם יודעים הכל הלוואי ולא הייתי צריך לכתוב את זה והיינו נהנים מהקבוצה שלנו...
מילא היו עובדים בהתנדבות או לחילופין היו לנו תארים אז אולי האנשים האלה לוקחים הביתה בחודש משכורת שנתית של פועל יותר טועים מאשר מועילים ואתה רוצה שאני יגיד להם תודה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2013, 2:47
הודעה: #122
(10-Aug-2013 1:57)דוד חטב כתב:  כל האוהדים הצבועים והלקקנים ששומעים מה ואיך שבא להם אני לא חושב שמישהו פה עשה טובה ותפסיקו לקשקש אנחנו 30 שנה בלי תואר עם 3 פעמים ירידת ליגה על מה להגיד תודה ??? על מה שקרה פה עונה קודמת אין מילים לבטא ... על זה שכבר לא נשארה להם ברירה והיו חייבים למכור חאלס לחשוב שאתם יודעים הכל הלוואי ולא הייתי צריך לכתוב את זה והיינו נהנים מהקבוצה שלנו...
מילא היו עובדים בהתנדבות או לחילופין היו לנו תארים אז אולי האנשים האלה לוקחים הביתה בחודש משכורת שנתית של פועל יותר טועים מאשר מועילים ואתה רוצה שאני יגיד להם תודה...

עוד הפעם "העובדים בהתנדבות" הזה ?? למה מי מת שיעבדו בהתנדבות ?? אתה פעם עבדת בהתנדבות ?
אתה יודע מה, נזרום איתך. נגיד ששנה שעברה היו עובדים בהתנדבות. מה אז היית אומר ? יש לי תחושה שכבר היית מוצא סיבות אחרות לביקורת שלך...
ולגבי היתר - אף אחד לא עושה טובה וגם אף אחד לא אומר שלא נעשו טעויות, אבל יש דברים שאין עליהם שליטה וכשאין לך בעלים ואין כסף בקופה אתה לא יכול לסחוב לאורך שנים. זה גורל של כל קבוצה במצבה של מכבי נתניה. וחוץ מזה ,אני דווקא זוכר כמה חצאי גמר ואפילו 3 נסיעות שלי לאירופה עם הקבוצה. הכל כמו שאני תמיד אומר עניין של גישה...
וזה לא עניין שלא נשארה ברירה. כבר היינו בעבר במצבים קשים שלא הובילו לשום דבר. במקרה הזה נוצר הקשר בצורה כזאת או אחרת עם אנשים טובים שרצו לעזור ,נערכו שיחות ומפגשים במשך שבועות ונגמר לשמחתנו כמו שנגמר. זה בשקט יכול היה להגמר אחרת (למשל אם לא היה מתקבל הרושם הטוב שקיבלו הרוכשים מצורת הניהול של הקבוצה).
אז באמת, אני יודע שיש פה כמה חברה שנבואותיהם לא התממשו וקשה להם לאכל את המציאות החדשה, אבל זה בסדר אני לא מצפה שמישהו יחזור בו ממשהו ,אבל לפחות בוא נפסיק עם העליהום הזה ונתחיל קצת לפרגן. תאמין לי זה לא כואב.
10-Aug-2013, 10:33
הודעה: #123
דוד,בחיי אני לא מבין אותך,יכול להיות שאתה נחום שחושף את פניו האמיתיות? אחרת אין לי הסבר הגיוני לתלונות שלך... מה אתה רוצה? גם שנה שעברה שירדנו ליגה זה לא היה בגלל תקציב נמוך.בכל שנה שהם ניהלו את המועדון ללא בעלים דאגו לתקציב גבוה יותר משל חצי ליגה.השנה לקחו סיכון ודאגו לסכם עם שחקנים בכירים ומאמן בכיר למרות שלא היה להם כיסוי ודאגו לכך שאם יהיו רוכשים אז תהיה להם קבוצה ואן לא מכסימום ישחררו חלק מהשחקנים אבל דאגו לקבוצה ראויה! תראה מה קורה בהפועל פ"ת וביתר ירושלים כאשר הברזים נסגרו.
בקיצור תגיד אלף פעם תודה ללב ובלדב שעדיין יש לך קבוצת כדורגל שאתה יכול להתגאות בה! לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היו נוטשים יחד עם יאמר....
10-Aug-2013, 13:16
הודעה: #124
(10-Aug-2013 1:28)טל.מ כתב:  נ.ב - לסכם עם שחקנים בלי יכולת לשלם להם ולעמוד בפני סיטואציה שמשחררים אותם זה לא בדיוק ניהול מבריק.
זה היה הפוקר פייס מול הרוכשים החדשים
אם לא היו מנצחים בסיבוב הזה יכול להיות שלא היתה לנו קבוצה

שלא תגידו שלא...
10-Aug-2013, 13:39
הודעה: #125
צרות ?
אז מה שאתה אומר הוא שהם הימרו על קיומה של הקבוצה ..? צר לי אני לא מת על זה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Aug-2013, 14:08
הודעה: #126
בשפת הטקסס-הולדם: למכבי נתניה היה 23OS בזמן שלנסיבות (היריב) היה JJ והיא ניצלה את זה שבפלופ עלו הקלפים A8Q כדי להפחיד את היריב עם הימור המשך.

הייתי חייב...
10-Aug-2013, 16:19
הודעה: #127
(10-Aug-2013 13:39)טל.מ כתב:  אז מה שאתה אומר הוא שהם הימרו על קיומה של הקבוצה ..? צר לי אני לא מת על זה.
האופציה האחרת היתה לרשום לליגה את קבוצת הנוער ואז 2 הקבוצות היו יורדות ליגה.
10-Aug-2013, 16:29
הודעה: #128
צרות ?
או אולי לא להחתים שחקנים שלא ניתן לשלם להם ..
שגב אמר אצל פלטקביץ שהגירעון הוא 1.8 מ שקל. זה לא מעט אבל במונחים של קבוצת כדורגל גם לא משהו שאי אפשר לסגור .
אז מה האמת ? למה יוצאים כל סיפורי האימה האלה כאילו אנחנו גולשים כבר בתהום ?

10-Aug-2013, 16:36
הודעה: #129
(10-Aug-2013 16:29)טל.מ כתב:  או אולי לא להחתים שחקנים שלא ניתן לשלם להם ..
שגב אמר אצל פלטקביץ שהגירעון הוא 1.8 מ שקל. זה לא מעט אבל במונחים של קבוצת כדורגל גם לא משהו שאי אפשר לסגור .
אז מה האמת ? למה יוצאים כל סיפורי האימה האלה כאילו אנחנו גולשים כבר בתהום ?
אחרי שמכרת את עומרי וקבלת 700 אלף על דגאני וסבע הגרעון 1.8
וזה לפני שבנית תקציב של 13 מיליון כשצפי ההכנסות האופטימי 8 מיליון
תעשה לבד את החשבון.
10-Aug-2013, 16:41
הודעה: #130
צרות ?
עשיתי והבנתי ולכן כתבתי בשורה הראשונה - אל תתחייב למשהו שאתה לא יכול לעמוד בו , בטח כשאתה בלי גב כלכלי.
זה כרגע אומנם לא משנה כי כנראה ניצלנו אבל בכל זאת .. מעלה תהיה. בוא נגיד שלא היו רוכשים . כל השחקנים ששווים משהו היו משוחררים ? וזה אחרי כל הבאז שעשינו ? נראה לי שערורייתי במקרה הטוב.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים