שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המושיע? ליבר יגיש הצעה לקניית מכבי נתניה
29-May-2016, 19:41
הודעה: #51
RE: המושיע? ליבר יגיש הצעה לקניית מכבי נתניה
ליגת העל חייבת להיות גדולה עם 16 קבוצות ושני סיבובים בלי פלייאוף. בכל הליגות הבכירות בעולם יש קבוצות חזקות , בינוניות וחלשות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-May-2016, 20:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-May-2016 על ידי 20:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #52
[/quote]

על אחת כמה וכמה. אני מראה לך שגם שם היו פרשיות שחיתות, והימורים לא חוקיים זו תופעה עולמית- ממש לא המצאה ישראלית.
את החרא שאתה מייחס לכדורגל הישראלי שהוא עולם שלישי וההסברים שלך ללמה לא מגיעים אליו אנשים רציניים יש בכל העולם.
אפשר לחשוב שבעלי הקבוצות בחו״ל הגיעו מהרוורד ו ucla ועשו את הכסף שלהם ממכירת ציוד משרדי...

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

אבל שם הבסיס, הבייסיק הוא מקצועני, יש כמויות גדולות של קהל, יש תרבות ספורט.
לקבוצות דרג 2, דרג 3 יש פי 5 אוהדים מקבוצה מובילה בישראל, מנויים נמכרים ללא קשר למצב הקבוצה או איכותה.
מה יש פה, גרעיני עפולה?

(29-May-2016 19:41)yaron73 כתב:  ליגת העל חייבת להיות גדולה עם 16 קבוצות ושני סיבובים בלי פלייאוף. בכל הליגות הבכירות בעולם יש קבוצות חזקות , בינוניות וחלשות.

למה 16 בוא נעשה 18 כמו גרמניה, ספרד, אנגליה ואיטליה.
זה בערך אותה רמה...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
29-May-2016, 21:15
הודעה: #53
אחרי ששמעתי את ליבר ...באמת עדיף שלא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-May-2016, 21:23
הודעה: #54
גם אני האזנתי לראיון ולא התרשמתי שהמושיע בדרך.במקרה הטוב משהו כמו הבעלים של כפר סבא
29-May-2016, 21:29
הודעה: #55
מי שבונה על מיקי זוהר כדאי שישאר בחוץ

29-May-2016, 21:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-May-2016 על ידי 21:49 אלון.)
הודעה: #56
(29-May-2016 21:15)טל.מ כתב:  אחרי ששמעתי את ליבר ...באמת עדיף שלא.

מה אמר?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(29-May-2016 21:29)mordii2 כתב:  מי שבונה על מיקי זוהר כדאי שישאר בחוץ

מי זה מיקי זהר?

29-May-2016, 22:14
הודעה: #57
בגדול הקפיד לומר שלא קוראים לו צביקה צביקה.. והוא יעמוד בכל תשלום. העיקר הוא הניהול ולאו דווקא הכסף הגדול. השיחה נסבה בעיקר על זה ולמה הוא צריך את זה. זה היה די ברור שהוא מתכוון לנהל בכסף קטן כאשר רעננה היא סוג של מודל. אם מה שאייל אמר שבעלים נדרש להוציא בין מיליון דולר לשניים ,לא נראה לי שזה הכיוון. הוא הוציא סכום כזה בשנה על קבוצת הכדורסל ? עד לנקודה הזו בערך הסכמתי פה ושם. ואז הוא נשאל מה לגבי המשחקים בשבת כי הוא אדם דתי. והתשובה כצפוי היתה שאכן אין בעייה מיידית בשנה הקרובה אבל הוא כבר פנה לחכ מיקי זוהר וההוא הבטיח לו שהוא לא יחוייב לשחק בשבת, ואם זה כן יקרה אז הוא יעזוב. בנקודה הזו הבנתי שעדיף שלא יתחיל ..
התרשמותי - אדם נחרץ מאוד דעתן ( או עושה קולות של) , ניהול של כסף קטן וכשלא יתאים לו יעזוב בלי נקיפות מצפון.

באמת עדיף שלא יתחיל.
סוגיית השבת עלתה כאן עם גלבוט וקלהאן ואני הייתי בין התומכים. אז אני אומר אם כבר לוותר על עקרונות ונוחות ותכלס להיות זונה .. אז לפחות בכסף הגדול .. בכסף קטן , במודל של כפר סבא ורעננה חבל אפילו להתחיל.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (2929-0505-2016201620162016)
29-May-2016, 22:26
הודעה: #58
(29-May-2016 22:14)טל.מ כתב:  בגדול הקפיד לומר שלא קוראים לו צביקה צביקה.. והוא יעמוד בכל תשלום. העיקר הוא הניהול ולאו דווקא הכסף הגדול. השיחה נסבה בעיקר על זה ולמה הוא צריך את זה. זה היה די ברור שהוא מתכוון לנהל בכסף קטן כאשר רעננה היא סוג של מודל. אם מה שאייל אמר שבעלים נדרש להוציא בין מיליון דולר לשניים ,לא נראה לי שזה הכיוון. הוא הוציא סכום כזה בשנה על קבוצת הכדורסל ? עד לנקודה הזו בערך הסכמתי פה ושם. ואז הוא נשאל מה לגבי המשחקים בשבת כי הוא אדם דתי. והתשובה כצפוי היתה שאכן אין בעייה מיידית בשנה הקרובה אבל הוא כבר פנה לחכ מיקי זוהר וההוא הבטיח לו שהוא לא יחוייב לשחק בשבת, ואם זה כן יקרה אז הוא יעזוב. בנקודה הזו הבנתי שעדיף שלא יתחיל ..
התרשמותי - אדם נחרץ מאוד דעתן ( או עושה קולות של) , ניהול של כסף קטן וכשלא יתאים לו יעזוב בלי נקיפות מצפון.

באמת עדיף שלא יתחיל.
סוגיית השבת עלתה כאן עם גלבוט וקלהאן ואני הייתי בין התומכים. אז אני אומר אם כבר לוותר על עקרונות ונוחות ותכלס להיות זונה .. אז לפחות בכסף הגדול .. בכסף קטן , במודל של כפר סבא ורעננה חבל אפילו להתחיל.

תודה.

29-May-2016, 22:31
הודעה: #59
(29-May-2016 22:26)אלון כתב:  
(29-May-2016 22:14)טל.מ כתב:  בגדול הקפיד לומר שלא קוראים לו צביקה צביקה.. והוא יעמוד בכל תשלום. העיקר הוא הניהול ולאו דווקא הכסף הגדול. השיחה נסבה בעיקר על זה ולמה הוא צריך את זה. זה היה די ברור שהוא מתכוון לנהל בכסף קטן כאשר רעננה היא סוג של מודל. אם מה שאייל אמר שבעלים נדרש להוציא בין מיליון דולר לשניים ,לא נראה לי שזה הכיוון. הוא הוציא סכום כזה בשנה על קבוצת הכדורסל ? עד לנקודה הזו בערך הסכמתי פה ושם. ואז הוא נשאל מה לגבי המשחקים בשבת כי הוא אדם דתי. והתשובה כצפוי היתה שאכן אין בעייה מיידית בשנה הקרובה אבל הוא כבר פנה לחכ מיקי זוהר וההוא הבטיח לו שהוא לא יחוייב לשחק בשבת, ואם זה כן יקרה אז הוא יעזוב. בנקודה הזו הבנתי שעדיף שלא יתחיל ..

באמת עדיף שלא יתחיל.

תודה.

נקווה שההצעה שלו תפסל גם אם תהיה היחידה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים