שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התנתקתי
24-May-2016, 15:15
הודעה: #21
RE: התנתקתי
(24-May-2016 10:19)פיליפצוק כתב:  
(24-May-2016 9:55)אופיר34 כתב:  מישהו הקביל את "היריבות" הזאת ליריבויות שהזכרת ??
לא יעזור בית דין וגם ההלקאה העצמית האופיינית כל כך לאוהדי נתניה לא ישנו את העובדה שמדובר בשני מועדונים מאותו הלבל שאחד נמצא היום בתחתית של התחתית שלו והשני בשיא הפיק שלו.
היריבות והקנאה נובעים בעיקר מהעובדה שמועדון תאום שלנו הגיע לאן שהגיע ומצד שני אנחנו מתעסקים בהקפאות הליכים, פירוקים והישרדות...

ובסוף , הכל נזיל ודינאמי . מציאות יכולה להשתנות מקצה לקצה . זה בעיקר עניין של מזל ועיתוי טוב.
נקווה שגם בנו המזל יכה מתישהו בדיוק כמו שהיכה ביריבתנו האהובה מהדרום...

מעלה הפוסט הזה (עוד שניה הוא יורד מארץ, הכי נסחף) כמו גם כל מיני פוסטים שהעלו אוהדים בשבת כמו לדוגמא קריאה לחמאס לשגר גראד לב"ש.
חולק עלייך בעניין ה- level נתניה עיר גדולה אבל עדיין רק עיר בשרון, ב"ש זה סוג של מטרופולין בדרום, חבל ארץ, ממש לא עיר תאומה, מה שכן יש קווי דימיון בין שני המועדונים מבחינת הניהול הפרמיטיבי, העסקנות והחפאריות ששלטו בהם, אי ההשגיות ועוד.
מפרגן להם שהגיעה לשם מישהי שהצליחה לשנות שם ולו במעט את תרבות הספורט, הניהול, תרבות האוהדים וגם הביאה הישג גדול, עיני לא צרה בהם.
אני מבין שבטלת את החופשה שלך בקיץ שתוכל להמשיך לעודד אותם במוקדמות ליגת האלופות ואח"כ גם בליגה האירופית לשלוח לך את רשימת המשחקים או שבעצם יש לך?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-May-2016, 15:54
הודעה: #22
ממש לא מתכוון לעודד אותם וממש לא מתכוון לצפות בהם.
מצד שני, אני לא עצוב ולא מתנתק ולא יורד מהארץ כשאני רואה אנשים אחרים שמחים.
שיהיה להם לבריאות, כמה שיותר אנשים שמחים ונהנים מהחוויה למה לא.
מגיע לאנשים שחיכו 40 שנה ולא למלוקקים מתנשאים שמחכים 7-8 חודשים.
זה שאני אוהד קבוצה שרואים ממנה רק חול וחולרע, לא גורמת לי לאחל זאת גם לאחרים.
24-May-2016, 16:43
הודעה: #23
מבין את הדם הרע בין אוהדי בית"ר לסכנין וההפך,מבין את הטינה ביו אוהדי מכבי להפועל בת"א/חיפה/פ"ת ובעבר בירושלים,מבין מדוע לא אוהבים את מכבי ת"א בכדורסל ובכדורגל ואת מכבי חיפה בכדורגל,מבין את הסלידה מאבי לוזון ואיתו ממכבי פ"ת,אך מה לנו ולדם רע נגד הפועל ב"ש,זה היה זר לי בעבר,זר לי שבעתיים היום.
שמחתי לראות בעבר את הפועל ר"ג זוכה בגביע ואת סכנין ואת קרית שמונה באליפות ונכון להיום את הפועל ב"ש.
זה לא הופך אותי לאוהד שלהם לרצות שייצגו את ישראל בכבוד במפעלים האירופאים,כך גם בעסקים מאז ומעולם פירגנתי למתחרים ושומר איתם על יחסים מעולים.
24-May-2016, 16:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2016 על ידי 16:50 עידן444.)
הודעה: #24
(24-May-2016 10:19)פיליפצוק כתב:  
(24-May-2016 9:55)אופיר34 כתב:  מישהו הקביל את "היריבות" הזאת ליריבויות שהזכרת ??
לא יעזור בית דין וגם ההלקאה העצמית האופיינית כל כך לאוהדי נתניה לא ישנו את העובדה שמדובר בשני מועדונים מאותו הלבל שאחד נמצא היום בתחתית של התחתית שלו והשני בשיא הפיק שלו.
היריבות והקנאה נובעים בעיקר מהעובדה שמועדון תאום שלנו הגיע לאן שהגיע ומצד שני אנחנו מתעסקים בהקפאות הליכים, פירוקים והישרדות...

ובסוף , הכל נזיל ודינאמי . מציאות יכולה להשתנות מקצה לקצה . זה בעיקר עניין של מזל ועיתוי טוב.
נקווה שגם בנו המזל יכה מתישהו בדיוק כמו שהיכה ביריבתנו האהובה מהדרום...

מעלה הפוסט הזה (עוד שניה הוא יורד מארץ, הכי נסחף) כמו גם כל מיני פוסטים שהעלו אוהדים בשבת כמו לדוגמא קריאה לחמאס לשגר גראד לב"ש.
חולק עלייך בעניין ה- level נתניה עיר גדולהאבל עדיין רק עיר בשרון, ב"ש זה סוג של מטרופולין בדרום, חבל ארץ, ממש לא עיר תאומה, מה שכן יש קווי דימיון בין שני המועדונים מבחינת הניהול הפרמיטיבי, העסקנות והחפאריות ששלטו בהם, אי ההשגיות ועוד.
מפרגן להם שהגיעה לשם מישהי שהצליחה לשנות שם ולו במעט את תרבות הספורט, הניהול, תרבות האוהדים וגם הביאה הישג גדול, עיני לא צרה בהם.
הגיע הזמן גם לענות על השטות הזו אחת ולתמיד.
ב"ש עיר מחוז אבל מחוז ענק בגודל והכי פחות מיושב.
בב"ש עצמה יש היום אותה כמות תושבים כמו בנתניה, אולי אפילו קצת פחות.
הערים מסביב לא גדולות מידי. לצורך העניין כפר יונה שחיים בה לא מעט משפרי דיור מנתניה כמעט בגודל של אופקים וחצי מהאוכלוסיה של אופקים בכלל חרדית ומניח שלא מתעניינת בכדורגל.
יש את דימונה ונתיבות ששתיהן יחד קטנות מחדרה שברור שבתקופות טובות ובהיעדר קבוצה בחדרה הכי טבעי שתושבי חדרה יתחברו למכבי נתניה.
שליש מאוכלוסיית הנגב היא בכלל בדואית. ההתרשמות שלי היא שכמות האוהדים הבדואים של הפועל ב"ש מזערית.
בקיצור, איזור השרון הוא איזור צפוף ומיושב יותר מהנגב ונתניה אט אט הופכת מטרופולין בפני עצמה ולמעשה העיר המרכזית בין גוש דן לחיפה.
לא רואה שום סיבה שהפוטנציאל של הפועל ב"ש יהיה גדול יותר משל נתניה.
שתהיה לנו קבוצה כמו שיש שם נתניה משתלטת באיזור עם אוכלוסיה אמנם קטנה יותר אך בחבל ארץ קטן וצפוף יותר ועם אוכלוסיה שלרובה יהיה יותר קל להזדהות איתה להבדיל מהבדואים בפזורה או החרדים באופקים ונתיבות.
24-May-2016, 16:50
הודעה: #25
ת'שמע, אני מציע לך לקחת תרמיל ומקל ולצאת לאיזה טרק בארץ למה הנתונים וההשוואות שאתה עושה בין נתניה לב"ש הם במקרה הטוב הזיה ובמקרה הרע מצוצים מהאצבע.
24-May-2016, 16:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2016 על ידי 16:52 עידן444.)
הודעה: #26
(24-May-2016 16:50)פיליפצוק כתב:  ת'שמע, אני מציע לך לקחת תרמיל ומקל ולצאת לאיזה טרק בארץ למה הנתונים וההשוואות שאתה עושה בין נתניה לב"ש הם במקרה הטוב הזיה ובמקרה הרע מצוצים מהאצבע.

הכל בדוק, אבל אתה מוזמן לבדוק בעצמך.
אבל תן לי לנחש,
לא תעשה את זה ותעדיף להמשיך עם הססמאות הדביליות האלה.
24-May-2016, 17:11
הודעה: #27
אני שמחתי שבאר שבע לקחה אליפות וכמו אייל שמח שזה לא תמיד הקבוצות מתל אביב או בעשורים האחרונים חיפה , נמאס וטוב להחליף שישמחו באליפויות בכל הארץ , שמחתי כשבית"ר עם מלמיליאן אוחנה וורמולן לקחו אליפות ראשונה , שמחתי גם כשהפועל חיפה לקחו אליפות עם רובי שפירא ז"ל , שמחתי גם באליפויות של הכח רמת גן עם שהרבני , ובאר שבע עם ברד ונומה , ובני יהודה , טוב שזה מתפזר ולא רק בתל אביב ....

אפילו אנחנו לא לקחנו רצוף אליפויות אלא הפרשים של עונה שתיים ויותר , אין שנאה או טינה חוץ מלהפועל תל אביב
24-May-2016, 20:05
הודעה: #28
בשביל לראות כדורגל בלי לנסוע רחוק באזור השרון
זה קל,בלומפילד והמושבה.

למי שגר בנגב זה טרנר בלבד

מפגר ולא אופטימי.
24-May-2016, 20:15
הודעה: #29
התנתקתי
ברור, כי כל האוהדים של חיפה גרים מטר מקרית אליעזר או סמי עופר, וכל האוהדים של בית״ר מקטמון, וכל הילדים שאני רואה ברחובות עם חולצות של מסי ורונאלדו זה כי הם כל שבועיים נמצאים בקאמפ נוטו ובברנבאו...
צאו מזה כבר... אנחנו בעולם גלובלי במאה ה- 21.
הטיעון הזה של מה קרוב לי זה טיעון שלא מחזיק מים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-May-2016, 20:31
הודעה: #30
התנתקתי
עידן אני מודה איבדתי אותך לגמרי ... מה אתה מנסה להגיד בים המילים שאתה כותב פה ... שיש למועדון עתיד ? שליזה זה עידן חדש (מין משחק מילים ..Wink ) ? שהמועדון לא יעלם בגלל 3000-4000 איש שבאים פעם בשבועיים ? שבשרון יותר כיף מבדרום ..? שאוהדים שלא מצליחים להביא יותר מ200 איש להפגנה יחזיקו מניות במועדון ..? בעדינות .. יש לך את זה גם בצבעים מציאותיים ?
מכבי נתניה תלויה במציאת סוג של אלונה. נ ק ו ד ה. לא תמצא אין שום מניעה שנעלם ממפת הכדורגל. כואב לשמוע אבל לא חייבים להיות עיוורים ולהמציא מציאות שאינה קיימת .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים