שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התנתקתי
24-May-2016, 0:42
הודעה: #11
התנתקתי
(24-May-2016 0:12)אופיר34 כתב:  אלון, היות ואני מכיר אותך קצת יותר מהאחרים ברור לי שכל "הפרגון" המאולץ הזה מגיע ממקום לא אמיתי ולא כנה. זה בסדר להראות סוג של סולידריות לקבוצה האהובה מהדרום אבל לפחות אל תעשה את זה שאתה יודע שאני פה כל הזמן בהאזנה...

הם לקחו את האליפות גם כי היו טובים אבל לא פחות כי היריבה שלהם היתה שבעה ומדושנת עונג וכמובן שמבחינתם זה ממש לא משנה.
וכן, אני לא מפרגן לקבוצה שאני לא אוהב. בדיוק כמו שאוהדי ריאל לא יפרגנו לאתלטיקו, הפועל למכבי, בית"ר להפועל וכו'...
לא שונא, לא מאחל סרטן לאף אחד, לא ירים יד על אוהד... פשוט לא אוהב אותם וזה לא ישתנה פתאום בזכות ההישג הגדול שעשו העונה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לא אוהב אותם בדיוק כמוך, מצדי שעונה הבאה יתפרקו. פירגנתי להם כמו שפירגנתי להם בקבוצת הוואטסאפ שאנחנו חברים בה וזה לא קשור אם אתה מאזין כאן או לא.
לא יודע מה איתך, אותי מקרה אליהו אליהו שבר לגמרי וגרם לי להיות אדיש לכל מה שקורה, גם לאליפות של הקבוצה שאני לא סובל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-May-2016, 0:49
הודעה: #12
התנתקתי
(23-May-2016 22:27)amir כתב:  לא מספיק אני סובל את ממוצש כשכול מה שאני רואה זה רק אדום מגעיל מול העיניים? עיתון לא פתחתי כבר יומיים לא שומע רדיו וכל הזמן מזפזפ להתחמק מערוצים איך שהיא רק רוצה לרקוד לי בכל ערוץ ופתאום כל העם נהייה באר שבע אבל השיא היה עכשיו אני פותח 53 ספורט 2 ומה משודר שם? חגיגות האליפות של הגמלים בשידור חי תעשו לי טובה באמת זה לא ספורט זה סבל,
התקשרתי להוט ניתקתי את כל חבילות הספורט, נתראה ביורו בנתיים לא רוצה כדורגל יותר בטח לא מהדרום.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

מזדהה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-May-2016, 0:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2016 על ידי 9:37 אופיר34.)
הודעה: #13
RE: התנתקתי
וגם בוואטס אפ הזה עוד תקבל על הראש.... אל תדאג...
ותתפלא, גם אותי מקרה אליהו השביז עד מאד, ואם נוסיף על זה את מאורעות ב"ש בהחלט שזו תקופה לא קלה בלשון המעטה, אבל כלמוד אכזבות וקשיים בסוף הזמן עושה את שלו ומרפא את הכל....
בסוף גם יגיעו החדשות הטובות שישפרו את מצב הרוח ויחזירו קצת צבע ללחיים...
עד אז אני הייתי מציע להמעיט בתיאורים האפוקליפטים שחוץ מלהעמיק את האדישות והבעסה לא תורמים כלום.
רק תדע שאם תנהג כך אתה עלול להחשב כאופטימיסט שלא רואה בעיניים.... לא כולם אוהבים את זה...
עשה את החישובים שלך

24-May-2016, 9:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2016 על ידי 9:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #14
פטאתי כל היריבות הדימיונית הזו, מיעוט של אוהדים משועממים שמחפשת יריבויות מדומינות בכוח.
מכבי < הפועל = יריבות
בית"ר< הפועל = יריבות
מכבי חיפה < מכבי ת"א = יריבות
דרבי עירוני = יריבות
נתניה < ב"ש = תתקדמו ילדים וחפשו לכם חיים.
אני נהנתי לראות את החגיגות, אני רוצה שכמה שיותר קבוצות וכמה שיותר קהל בכל רחבי המדינה הזו יחווה את החוויה הזו ושהכדורגל פה לא יהפוך לכדורסל עד לפני שנתיים.
זה שאני כנראה לא אחווה את אותו ריגוש, לא גורמת לי לאחל זאת לאחרים שעושים זאת טוב יותר.
24-May-2016, 9:55
הודעה: #15
מישהו הקביל את "היריבות" הזאת ליריבויות שהזכרת ??
לא יעזור בית דין וגם ההלקאה העצמית האופיינית כל כך לאוהדי נתניה לא ישנו את העובדה שמדובר בשני מועדונים מאותו הלבל שאחד נמצא היום בתחתית של התחתית שלו והשני בשיא הפיק שלו.
היריבות והקנאה נובעים בעיקר מהעובדה שמועדון תאום שלנו הגיע לאן שהגיע ומצד שני אנחנו מתעסקים בהקפאות הליכים, פירוקים והישרדות...

ובסוף , הכל נזיל ודינאמי . מציאות יכולה להשתנות מקצה לקצה . זה בעיקר עניין של מזל ועיתוי טוב.
נקווה שגם בנו המזל יכה מתישהו בדיוק כמו שהיכה ביריבתנו האהובה מהדרום...
24-May-2016, 10:16
הודעה: #16
התנתקתי
תן להם לשמוח פעם הבאה עוד ארבעים שנה

24-May-2016, 10:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-May-2016 על ידי 10:20 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
(24-May-2016 9:55)אופיר34 כתב:  מישהו הקביל את "היריבות" הזאת ליריבויות שהזכרת ??
לא יעזור בית דין וגם ההלקאה העצמית האופיינית כל כך לאוהדי נתניה לא ישנו את העובדה שמדובר בשני מועדונים מאותו הלבל שאחד נמצא היום בתחתית של התחתית שלו והשני בשיא הפיק שלו.
היריבות והקנאה נובעים בעיקר מהעובדה שמועדון תאום שלנו הגיע לאן שהגיע ומצד שני אנחנו מתעסקים בהקפאות הליכים, פירוקים והישרדות...

ובסוף , הכל נזיל ודינאמי . מציאות יכולה להשתנות מקצה לקצה . זה בעיקר עניין של מזל ועיתוי טוב.
נקווה שגם בנו המזל יכה מתישהו בדיוק כמו שהיכה ביריבתנו האהובה מהדרום...

מעלה הפוסט הזה (עוד שניה הוא יורד מארץ, הכי נסחף) כמו גם כל מיני פוסטים שהעלו אוהדים בשבת כמו לדוגמא קריאה לחמאס לשגר גראד לב"ש.
חולק עלייך בעניין ה- level נתניה עיר גדולה אבל עדיין רק עיר בשרון, ב"ש זה סוג של מטרופולין בדרום, חבל ארץ, ממש לא עיר תאומה, מה שכן יש קווי דימיון בין שני המועדונים מבחינת הניהול הפרמיטיבי, העסקנות והחפאריות ששלטו בהם, אי ההשגיות ועוד.
מפרגן להם שהגיעה לשם מישהי שהצליחה לשנות שם ולו במעט את תרבות הספורט, הניהול, תרבות האוהדים וגם הביאה הישג גדול, עיני לא צרה בהם.
24-May-2016, 10:29
הודעה: #18
לא דיברתי על הלבל ברמת העיר דיברתי על הדמיון בין המועדונים.
ברקת יכלה להפוך את נתניה לאימפריה בדיוק כמו שהיא עושה את זה בב"ש.
נכון שאנחנו לא דרומיים/מקופחים/רחוקים/מסכנים ולא נקבל בגלל זה את אותה רמת חשיפה מוגזמת(כמו ההמצאה על 100 אלף), אבל בפוטנציאל אנחנו בהחלט יכולים לחזור לחבורת הגדולות. רק צריך שיגיע האדם שישנה לנו את הפאזה.

24-May-2016, 10:32
הודעה: #19
ברור שהיא היתה יכולה וברור גם שהמועדון הזה יכול.
אנחנו צריכים לשאול את עצמנו למה רק הזויים, נוכלים וקפריזים לזמן קצוב נמשכים למועדון הזה.
אולי זה קשור לסביבת העבודה.
24-May-2016, 10:47
הודעה: #20
התנתקתי
דבר אחד בטוח- זה לא קשור לקהל שמבין הקבוצות עם קהל זה אולי הקהל הכי נוח.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים