שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
16-May-2016, 16:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-May-2016 על ידי 17:03 עידן444.)
הודעה: #61
RE: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
(16-May-2016 16:52)אסףג כתב:  אני חושב שדי לחלומות באספמיה.
האוהד הישראלי המצוי, אינו בוגר דייהו כדי להיות חלק מ"המודל הגרמני". אנחנו עוד ב"מודל הפרסי" שעיקרו בואו נשלם כמה שפחות ועוד נדרוש בשל כך את כל הזכויות שבעולם.
גם מסע של 1,000 מייל מתחיל בצעד קטן, ואולי בעתיד הלא רחוק נהיה שם.
לכן אם יורשה לי, אני מציע בתור התחלה, כי אנו, אוהדי מכבי נתניה נתמקד השנה בהעברת תמורה כספית אשר תיועד לשדרוג הקבוצה מתוך כוונה לעלות ליגה כבר השנה!
הדיון מהיום מלמד אותנו כי הקבוצה תוצא למרבה במחיר. המרבה במחיר יידרש לשלם סכום כסף לא מבוטל לקופת הנאמן. הקבוצה תידרש לשאת על גבה הן תקציב שוטף וייתכן אף השלכות עקיפות של פירעון חובות עבר (ביטול תמיכות וכספים שייועדו להחזר חובות).
כל אלו יספיקו להעמדת תקציב לקבוצה בינונית של ליגה שניה בלבד וכאן מתווסף עניין ה-9 נקודות. שכן במקרה כזה, כל מי שעיניו בראשו יברח ואנו נקבל שחקנים צעירים, לא מנוסים וכבר ראינו ואנו רואים השנה, מה יש לנו כאן. בקושי גרוש ללירה.
לכן לדעתי השאיפה צריכה להיות גם וגם. גם הבראה וגם עליית ליגה ולשם כך צריך אותנו כאוהדים, אבל ממש לא כבעלי הקבוצה. לא מודל גרמני ולא נעליים. זה לא ילך.
אני מאמין שבבניית קבוצה חכמה, ניתן גם השנה לדבר על עליה. אני חושב שכאן מגיע חלקנו כאוהדים. לו נרים את הכפפה ונגייס סכומים במסגרתם "נעניק" לקבוצה 3-4 שחקנים שוברי שיוויון נוכל לאפשר לרוכש/ים העתידי להבריא את הקבוצה מחדש בפן הכלכלי ולעלות ליגה בפן המקצועי.
תמורת זה נדרוש התשתתפות בניהול הקבוצה ושקיפות. "השתתפות" כתבתי ואין הכוונה לכך שהקבוצה תנוהל על פי הלך הרוח ביציע. זוהי בגדר הפקרות לדעתי.
לנגד עיני שנות 95-99 שנות התבוססות בליגה השניה.
הדוגמא החיה מול עיננו צריכה להיות הפועל פ"ת. מה אין לה קהל? מה אין לה אצטדיון? מה אין לה איפה להתאמן? מה היא לא במרכז הארץ?
היא בדיוק כמונו ותראו איפה היא נמצאת.
הפועל פ"ת? מה פתאום!
איך אתה משווה?
לנו יש ראש עיר שאיכפת לה ורוצה לעזור!
אה... רגע... בעצם...

לגבי מה שכתבת, לא פוסל את הרעיון הזה בכלל. השאלה היא הנכונות של האנשים לשים כסף לצורך חיזוק קבוצה שהמטרה שלה היא להישאר בלאומית... איך לומר בעדינות... לא כזה סקסי...

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-May-2016, 17:05
הודעה: #62
מחר בסוף היום אני אהיה יותר חכם.
לתחושתי וע"פ גובה החובות מדובר בפרוק בסופו של הליך.
האינטרס של העו"ד שהעסק ימשיך לעבוד על מנת שיהיה אטרקטיבי,מצד שני מוגבלת בתקציב שיכול להיות מקסימום הסכום המובטח מהרשויות+אוהדים(ואם אוהדים לא ירכשו מנויים וכרטיסים ויתחילו להתחשבן עם האטרקטיביות של הקבוצה,כל שיהיה זה תקציב מינימום)+חסויות ותרומות(ולמרות הבקורת הרבה באתרי האינטרנט,מכיר רק אחד שיודע להביא כסף מתרומות וחסויות)=סדר גודל של כ6 מיליון מובטח ואולי 7 במקרה שאוהדים ותורמים יפתיעו.

מצד שני,היא תפעל למקסם את היכולת שלה לאסוף כסף מהריצפה(חובות על עונת 15/16),מציאת נכסים שעברו לא במחירי שוק(ויש לה לגיטימציה לפעול),מימוש שארית הנכסים הקיימים במידה ועלותם השוטפת בלתי אפשרית בתקציב. ובסיום מחירת הנכס למרבה במחיר.
ולמרות הבקורת הרבה על "קבוצת אוהדים",זו ההזדמנות של האוהדים להוכיח(או לא) רצינות.
ולהתקשר לאותם אלו שתרמו עד היום,זה לא רצינות אוהדים...
16-May-2016, 17:12
הודעה: #63
(16-May-2016 17:05)אייל ס כתב:  מחר בסוף היום אני אהיה יותר חכם.
האינטרס של העו"ד שהעסק ימשיך לעבוד על מנת שיהיה אטרקטיבי,מצד שני מוגבלת בתקציב שיכול להיות מקסימום הסכום המובטח מהרשויות+אוהדים(ואם אוהדים לא ירכשו מנויים וכרטיסים ויתחילו להתחשבן עם האטרקטיביות של הקבוצה,כל שיהיה זה תקציב מינימום)+חסויות ותרומות(ולמרות הבקורת הרבה באתרי האינטרנט,מכיר רק אחד שיודע להביא כסף מתרומות וחסויות)=סדר גודל של כ6 מיליון מובטח ואולי 7 במקרה שאוהדים ותורמים יפתיעו.

מצד שני,היא תפעל למקסם את היכולת שלה לאסוף כסף מהריצפה(חובות על עונת 15/16),מציאת נכסים שעברו לא במחירי שוק(ויש לה לגיטימציה לפעול),מימוש שארית הנכסים הקיימים במידה ועלותם השוטפת בלתי אפשרית בתקציב. ובסיום מחירת הנכס למרבה במחיר.
ולמרות הבקורת הרבה על "קבוצת אוהדים",זו ההזדמנות של האוהדים להוכיח(או לא) רצינות.

עדיין לא הבנתי מה ההבדל בין פירוק לבין המצב הקיים כרגע?
ב2- המקרים העסק לא אטרקטיבי, ב2 המקרים אנחנו במינוס 9, ובשני המקרים אנחנו תלויים ברצון טוב של רוכש/קבוצת אוהדים שאולי יפציעו משום מקום...
16-May-2016, 17:14
הודעה: #64
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
(16-May-2016 17:05)אייל ס כתב:  מחר בסוף היום אני אהיה יותר חכם.

מקווה שאת הרשימה שהכנת ל״טייקון״ שהיה אמור לרכוש אותנו ולהפוך אותנו לאימפריה אתה מעביר גם לה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-May-2016, 17:36
הודעה: #65
אני יותר מודאג (לפי אחד הטוקטבסטים מספורט 5) מהחברות שלה עם עוד עמית פינס היועץ המשפטי של הפועל תא וקירבתם לאוסידון.

Sent from my A0001 using Tapatalk
16-May-2016, 17:52
הודעה: #66
(16-May-2016 17:36)חזום חזום כתב:  אני יותר מודאג (לפי אחד הטוקטבסטים מספורט 5) מהחברות שלה עם עוד עמית פינס היועץ המשפטי של הפועל תא וקירבתם לאוסידון.

עו"ד פינס אדם הגון מאוד מאוד.
16-May-2016, 18:08
הודעה: #67
אי אפשר לממש נכסים של שגב מאור ואוסידון?

16-May-2016, 18:38
הודעה: #68
לדעתי העיריה לא תאפשר פירוק,עדיף לה להזרים 2/3 מיליון שקל ולראות בעתיד את כספה , מאשר פירוק והלכו 7.5 מיליון.
16-May-2016, 18:43
הודעה: #69
(16-May-2016 18:38)Shaul כתב:  לדעתי העיריה לא תאפשר פירוק,עדיף לה להזרים 2/3 מיליון שקל ולראות בעתיד את כספה , מאשר פירוק והלכו 7.5 מיליון.

זה לא 2 ולא 3....זה יותר מ10(כולל בתוכו את ההקצבה והשלמת התרומה של האמריקאים).
16-May-2016, 19:30
הודעה: #70
הכוונה להזרמה מיידית, ההלוואה תימשך עד סופה ותקוזז כל שנה מההקצבה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים