שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
15-May-2016, 10:28
הודעה: #21
RE: "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
לא יודע מה אמר, יודע מה אני אומר

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-May-2016, 10:28
הודעה: #22
ממשיכים עם הפנטזיות...
15-May-2016, 10:32
הודעה: #23
משה כל אחד רשאי להחזיק דעה בעד או נגד... הכל בסדר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
15-May-2016, 10:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2016 על ידי 10:56 עידן444.)
הודעה: #24
משה, אין לנו ברירה.
אתה בעצמך מבין שאין על מי לסמוך.
אתה בעד מישהו כמו סתיו שחם או אשר אלון?
אני חושב שאוהדים יכולים להביא יותר כסף מהם(שזה פחות או יותר כלום...)
גם עם סתיו שחם לא תגיע לכלום ותדשדש בין הליגות וגם עם קבוצת אוהדים- לפחות בקבוצת אוהדים הקבוצה תהיה קרובה לקהילה ואנשים ירגישו חלק ממשהו.
היה לי כסאח רציני עם תומר חרוב בנושא הזה כשהיה מו"מ עם "מיליאדר" כשהוא המשיך להחזיק בדעה שעדיף פירוק ולבנות חדש עם מעורבות אוהדים. היום לא רואה ברירה. לא סומך יותר על אף אחד. לדעתי הוא צודק בדבר אחד- במוקדם או במאוחר הדבר הזה שהיום הוא לא יותר מטרנד במקומות שהאוהדים מאסו בבעל הבית ובהתנהלות(חוץ מיפו) יהפוך לשכיח יותר.
היום כולם מסתנוורים ממה שאלונה עושה בב"ש. גם היא ברור שתגיע למיצוי מתישהו. אז אולי היא תשאיר מועדון מספיק חזק ליום שאחרי ואולי לא. אולי היא אפילו תשאיר מועדון שאם יהיה על המדף הוא יהיה אטרקטיבי למישהו שיקח אותו אבל אם את נתניה אף אחד לא לקח אחרי יאמר כשהסחורה היתה במצב טוב מי מבטיח ששם זה יקרה?
בבית"ר היום יש אוהדים שחושבים שתוך כמה שנים בית"ר נורדיה תהפוך לקבוצה הבכירה(בחיי שראיתי אוהד שלהם כותב את זה אתמול).
הקבוצה שייכת לאוהדים.
הקבוצה לא צריכה להיות צעצוע של מישהו- ותכלס- רוב בעלי הבית הם פח זבל. באחוזים הסיכוי להגריל איזה אידיוט גדול בהרבה מאשר להביא לכאן אלונה או שחר(שרבים מאוהדי מכבי חיפה מתים כבר שרק יעוף! אפילו הוא!)

לנו יש את התנאים הטובים ביותר להרים מיזם חזק בהרבה מאשר אלה שעשו את זה עד היום במקביל לקבוצת האם(שוב, חוץ מיפו).
יש לנו קהל גדול בהרבה.
יש לנו אוהדים עשירים שלא רוצים להיות בעלים ולמשהו טוב וסוחף ירתמו- אין לי ספק בכך!
אפשר לבנות מחלקת נוער מדהימה!
יש לנו תנאים שאין במקומות אחרים.
אני באמת חושב שצריך ללכת על זה.
אני באופן אישי רואה 2 אפשרויות-
ניתוק מוחלט או ללכת על משהו חדש ונקי ביג טיים!
15-May-2016, 11:04
הודעה: #25
תנגנו לעצמכם את השיר "אשליות" תעשו לי טובה במקום לקשקש.
זה שאין ברירה (ואני ממש לא מסכים עם זה), לא אומרת שחזון אוטופי של "קבוצת אוהדים" זה דבר ישים למכבי נתניה.
אין כמויות לזה, אין DNA של אוהדים לזה, אין מנטליות לזה, פשוט אין!
פה זה לא קטמון, ולא בית"ר נורדיה.
אם החזון של חלק מהאוהדים זה קבוצת קהילה בליגה לאומית סטייל קטמון אז בבקשה, רק שלא ישתמשו במותג "מכבי נתניה" כי זה בעצם חיסולו.
15-May-2016, 11:24
הודעה: #26
איציק,

ממני לפחות יש לך את ברכת הדרך (לא שזה מבטיח הצלחה לפרויקט Wink).
רוצו על זה , תעלו קמפיינים ופרסום מסיבי עד כמה שאפשר ובעיקר תנסו (עד כמה שזה קשה) לסנן ולהתעלם מרעשי הרקע של אנשים סקפטים שהישראליות כנראה תהיה טבועה בהם לנצח.
אני אישית חושב שהדבר הזה הוא פתרון ביניים בלבד ושלב מעבר לקראת מציאת רוכש רציני כי ברור לי שאם אנחנו חפצים במועדון שיביא הישגים והצלחות קבוצת אוהדים כנראה שלא תצליח לעשות את זה, אבל שוב בסיטואציה הנוכחית כנראה שזה הצעד המתבקש.
אם צריך עזרה אתה יודע איפה למצוא אותי....
The following 1 user Likes אופיר34's post:
איציק כהן (1515-0505-2016201620162016)
15-May-2016, 12:19
הודעה: #27
מכבי נתניה זה שם גדול.עם הכבוד להעביר כמה עונות עם ביתר תל אביב רמלה ועירוני נשר זו ירידה ברמה לקבוצה כמו מכבי נתניה עם עבר מפואר ואיצטדיון ומגרש אימונים מפוארים. אם לא תהיה הצהרה לעלות ליגה גם עם התנאים הקשים הבאים עלינו לרעה,הקהל כמעט ולא יגיע והקבוצה תדעך לה.

בכל מקרה אם הולכים לפירוק,בואו נקווה שיחשפו את כל הגנבים והנצלנים שהביאו אותנו למצב הזה וידביקו פוסטרים שלהם ברחבי העיר " האשמים"
15-May-2016, 12:28
הודעה: #28
איציק יוזמה מבורכת אני מבטיח לתרום לפחות את מחיר המנוי שלי למען הקמת עמותה רצינית הפעם שתקבל מניות במועדון גם אם יבוא בעלים חדשים יצטרך להתחשב בעמותה
15-May-2016, 13:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2016 על ידי 13:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #29
(15-May-2016 12:19)moshe. כתב:  מכבי נתניה זה שם גדול.עם הכבוד להעביר כמה עונות עם ביתר תל אביב רמלה ועירוני נשר זו ירידה ברמה לקבוצה כמו מכבי נתניה עם עבר מפואר ואיצטדיון ומגרש אימונים מפוארים. אם לא תהיה הצהרה לעלות ליגה גם עם התנאים הקשים הבאים עלינו לרעה,הקהל כמעט ולא יגיע והקבוצה תדעך לה.

בכל מקרה אם הולכים לפירוק,בואו נקווה שיחשפו את כל הגנבים והנצלנים שהביאו אותנו למצב הזה וידביקו פוסטרים שלהם ברחבי העיר " האשמים"

זה בדיוק מה שאני טוען, גם ככה יש ירידה הדרגתית בכמויות ואני לא רואה כמויות של דור חדש.
הפיכת מכבי נתניה לסוג של הפועל קטמון זה קבירה סופית של המותג "מכבי נתניה" והפיכתה לקבוצת ליגה לאומית לגטימית עם 1000 איש ביציע.
אין דבר כזה פתרון ביניים, ברגע שאנחנו ממתגים את המועדון הזה כמועדון קהילתי הוא ככה יישאר.
15-May-2016, 13:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-May-2016 על ידי 13:44 עידן444.)
הודעה: #30
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"
אנחנו מדברים על קהילה של עיר עם מעל 200 אלף תושבים, כן? אתה מדבר כאילו זה מתנס שכונתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם היתה לקהל הזה מנהיגות הייתי מוכן להתערב איתך שאתה תאכל את הכובע.
היעדר מנהיגות זו הבעיה העיקרית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
דוד חטב (1616-0505-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים