שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תודה אייל !!!!!
13-May-2016, 16:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2016 על ידי 16:12 משה.ד.)
הודעה: #21
RE: תודה אייל !!!!!
אייל. איך מסימים עם התהליך הכי מהר והכי טוב לקבוצה? בכל זאת צריך גם זמן התארגנות לשנה הבאה וצריך להיפטר מכל המתחזים. השארה של מתחזים מהעונה הזו בעונה הבאה לא תתקבל טוב אצל מרבית הקהל. רק שחקנים חדשים בשילוב שחקני הנוער ששילובם כבר החל לפני מס מחזורים יחזיר את אמון רוב הקהל בקבוצה

כולל את המתחזה על הקווים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-May-2016, 17:06
הודעה: #22
תודה אייל !!!!!
אייל תודה רבה רבה אין כמוך

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-May-2016, 17:13
הודעה: #23
גם אני מצטרף לברכות ואומר כל הכבוד לאייל !!
אבל גם לא מתבייש לשאול מה האינטרס שהקבוצה לא תלך לפירוק....
אגב זה לא חייב להיות אינטרס רע ...ייתכן שיש כספים הלוואות שניתנו בעבר ע״י אייל ואחרים ...שאולי הם לא ייראו את הכסף בחיים אם יהיה פירוק....
אגב לא מאמין שאיזשהוא שחקן מושאל/בית/רכש היה מעז לא להופיע לדעתי זה הכפלת הכתם האישי של הירידה הבזיונית....
13-May-2016, 17:19
הודעה: #24
בחרתי לא להתייחס עד אחרי המשחק מחר(מסיבותי),אך הסימן שאלה של דוד חטב שמייד יהפוך לפוסטים באינטרנט ובפייסבוק מחייב תגובה.
כל הכספים שנתתי בעבר למכבי נתניה (למעט הלוואה אחת שהוחזרה לי)ניתנו כתרומה ולכן אני לא זכאי לשום החזר.
פרוק לא יגרום לי נזק כספי,דגש על כספי ישיר..(נפשי זה סיפור אחר ויש לו השלכות גם לכסף..).
למיטב ידיעתי ההלוואות היחידות שנותניהם יפגעו שייכות לעירית נתניה/מרכז מכבי/לאן ודובלה לנד שהקדים את התרומה של עונת 16/17.
13-May-2016, 17:45
הודעה: #25
(13-May-2016 17:19)אייל ס כתב:  בחרתי לא להתייחס עד אחרי המשחק מחר(מסיבותי),אך הסימן שאלה של דוד חטב שמייד יהפוך לפוסטים באינטרנט ובפייסבוק מחייב תגובה.
כל הכספים שנתתי בעבר למכבי נתניה (למעט הלוואה אחת שהוחזרה לי)ניתנו כתרומה ולכן אני לא זכאי לשום החזר.
פרוק לא יגרום לי נזק כספי,דגש על כספי ישיר..(נפשי זה סיפור אחר ויש לו השלכות גם לכסף..).
למיטב ידיעתי ההלוואות היחידות שנותניהם יפגעו שייכות לעירית נתניה/מרכז מכבי/לאן ודובלה לנד שהקדים את התרומה של עונת 16/17.

דבר ראשון מאמין ב-100 אחוז בלי טיפה של ציניות לאמיתות הדברים .
13-May-2016, 17:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2016 על ידי 18:01 עידן444.)
הודעה: #26
תודה אייל !!!!!
(13-May-2016 15:30)אלון כתב:  האמת שמאז שבלון הרכישה התפוצץ הרגשתי מרוסק, פגוע ומאוכזב מכל ההתנהלות סביב המועדון שאני כ״כ אוהב. הרגשתי פגוע מאותם אנשים בעלי יכולת אך ללא רצון, הרגשתי מאוכזב מהעירייה והעומדים בראשה, שהתנהלו כאחרוני החובבנים ולא בפעם הראשונה. בעקבות כך החלטתי להוריד הילוך ולנסות ״לחשב מסלול מחדש״. החלטתי לצאת מקבוצת הפייסבוק הגדולה ולהוריד הילוך גם כאן בפורום, בתקווה להיגמל מהחיידק. הרגשתי שדי, נמאס, לא יכול ולא רוצה לסבול יותר. לא רוצה יותר להתעדכן ולחפור, לא רוצה לצפות ולקוות ואז שוב, שוב להתאכז.
מצאתי עצמי בשבועות האחרונים כמו נרקומן שצמא למידע ולא משנה מהיכן. בזבזתי זמן יקר, בקושי עבדתי ולבסוף הכל התפוצץ לי בפרצוף, והכל בגלל המועדון שאני כ״כ אוהב ושלאף לאף אחד לא אכפת ממנו.
איל, במידה ומה שפשכה פירסם נכון, אני רוצה להודות לך ויחד עם זאת להצטער שאין עוד אנשים כמותך שאכפת להם מהמועדון הזה, כל הכבוד לך.
מקווה מאוד שאתה ואנשים כמותך ידעו לשלב כוחות ולהרים את המועדון הזה מרגעי השפל בו הוא נמצא כרגע, ולהחזירו להיות מועדון גאה, כי אתה כנראה האדם האחרון שעוד אכפת לו.
תודה איל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מזדהה איתך אלון. מפורום אחד פרשתי כי הדבר האחרון שבא לי להתמודד איתו זה גם אוהדים חוכמולוגים של קבוצות אחרות שאין להם חצי מושג ויכולת להבין את מה שאנחנו חווים העונה.
כאן זה פורום לייט וברגע שדברים יתחילו להתבהר גם הפעילות שלי בקבוצת הפייסבוק הגדולה תלך ותפחת עד לניתוק מוחלט אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי.
כואב לי שאייל נשאר האיש האחרון שאיכפת לו וגם עושה מעשה שאולי לא כל אחד יכול לעשות אבל קבוצת אנשים בהחלט כן.
אפילו קשה לי להגיד האם הוא עשה את הדבר הנכון כי לדעתי השחקנים בסוף היו מופיעים.

אגב, לא שאני באמת חושב שזה יכול להיות כי אייל איש רציני, אבל זה יכול להיות די משעשע אם הוא עשה להם ״אליהו״ והם יעלו לשחק ושוב לא יראו כסף...

13-May-2016, 18:19
הודעה: #27
תודה אייל !!!!!
(13-May-2016 17:49)עידן444 כתב:  
(13-May-2016 15:30)אלון כתב:  האמת שמאז שבלון הרכישה התפוצץ הרגשתי מרוסק, פגוע ומאוכזב מכל ההתנהלות סביב המועדון שאני כ״כ אוהב. הרגשתי פגוע מאותם אנשים בעלי יכולת אך ללא רצון, הרגשתי מאוכזב מהעירייה והעומדים בראשה, שהתנהלו כאחרוני החובבנים ולא בפעם הראשונה. בעקבות כך החלטתי להוריד הילוך ולנסות ״לחשב מסלול מחדש״. החלטתי לצאת מקבוצת הפייסבוק הגדולה ולהוריד הילוך גם כאן בפורום, בתקווה להיגמל מהחיידק. הרגשתי שדי, נמאס, לא יכול ולא רוצה לסבול יותר. לא רוצה יותר להתעדכן ולחפור, לא רוצה לצפות ולקוות ואז שוב, שוב להתאכז.
מצאתי עצמי בשבועות האחרונים כמו נרקומן שצמא למידע ולא משנה מהיכן. בזבזתי זמן יקר, בקושי עבדתי ולבסוף הכל התפוצץ לי בפרצוף, והכל בגלל המועדון שאני כ״כ אוהב ושלאף לאף אחד לא אכפת ממנו.
איל, במידה ומה שפשכה פירסם נכון, אני רוצה להודות לך ויחד עם זאת להצטער שאין עוד אנשים כמותך שאכפת להם מהמועדון הזה, כל הכבוד לך.
מקווה מאוד שאתה ואנשים כמותך ידעו לשלב כוחות ולהרים את המועדון הזה מרגעי השפל בו הוא נמצא כרגע, ולהחזירו להיות מועדון גאה, כי אתה כנראה האדם האחרון שעוד אכפת לו.
תודה איל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מזדהה איתך אלון. מפורום אחד פרשתי כי הדבר האחרון שבא לי להתמודד איתו זה גם אוהדים חוכמולוגים של קבוצות אחרות שאין להם חצי מושג ויכולת להבין את מה שאנחנו חווים העונה.
כאן זה פורום לייט וברגע שדברים יתחילו להתבהר גם הפעילות שלי בקבוצת הפייסבוק הגדולה תלך ותפחת עד לניתוק מוחלט אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי.
כואב לי שאייל נשאר האיש האחרון שאיכפת לו וגם עושה מעשה שאולי לא כל אחד יכול לעשות אבל קבוצת אנשים בהחלט כן.
אפילו קשה לי להגיד האם הוא עשה את הדבר הנכון כי לדעתי השחקנים בסוף היו מופיעים.

אגב, לא שאני באמת חושב שזה יכול להיות כי אייל איש רציני, אבל זה יכול להיות די משעשע אם הוא עשה להם ״אליהו״ והם יעלו לשחק ושוב לא יראו כסף...

אם היה שואל אותי, הייתי אומר לו שיעשה בדיוק את מה שאתה אומר, אולי שישלם רק לגבי ושמחה ושאר עובדי המועדון. אחרי האיום של השחקנים וחוסר האכפתיות שלהם מהקהל ומהמועדון, הייתי עושה להם אליהו בריבוע.
אני יודע שאין סיכוי שאיל יעשה את זה, כי קודם כל מדובר בשמו הטוב.
13-May-2016, 18:21
הודעה: #28
תודה אייל !!!!!
הכסף בחשבון הנאמנות של הגב׳ חדש כך שנראה לי שתרגיל העוקץ כבר לא רלוונטי Wink

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-May-2016, 20:55
הודעה: #29
אייל שיחק אותה , למרות הזיכרון הקצר , בימים טובים יותר תיזכרו מי הציל את הקבוצה!!!
13-May-2016, 21:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-May-2016 על ידי 21:18 אופיר34.)
הודעה: #30
אני מקווה שהמעשה הזה של אייל יסלול את הדרך לעוד כמה אנשי עסקים לתת את תרומתם .
ולמרות שאמרתי את המשפט הזה אינספור פעמים בשבועות האחרונים...- אין עיתוי יותר נכון מהעיתוי הנוכחי...

ולגבי מפחי הנפש והרצון של חלקינו להתנתק - חברים, הייתי שם ולא מעט פעמים... מי שאוהד בכל רמ"ח אבריו פשוט לא יכול להתנתק כי בסוף הקבוצה הזאת זורמת בעורקינו....
מי שהקבוצה חשובה לו לא יוכל לעמוד בצד ולשתוק לאור כל האירועים מסביב. תאמינו לי, זה חזק מאיתנו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים