שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רגע לפני פרוק
12-May-2016, 13:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-May-2016 על ידי 13:17 טל.מ.)
הודעה: #11
רגע לפני פרוק
אוקי בוא נגיד שאתה צודק. מי ינהל את זה (את המועדון הכוונה)? זכויות הניהול היום הם של אוסידון כשרני יושב שם וממלא דברו ואריק בוחש בקלחת . מי יקח את זה ממנו ? אני מבטיח לך שללא הזרמת בעלים גם אם נינצל בעור שיננו מפירוק השנה , נתפרק במהלך השנה הבאה מאותן סיבות בדיוק. כדורגל זה דבר נזיל ודורש הזרמה גם במהלך השנה, ראינו את זה כל פעם מחדש. איזה קבוצה יבנו כאן בכלל בתקציב אפס ?
בכנות אני לא רואה למה להימנע מפירוק.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-May-2016, 13:19
הודעה: #12
RE: רגע לפני פרוק
בשני אתה בבית משפט,השופט/שופטת ממנה נציג מתאמו ונותן לו 30/60 יום לחזור אליו.
נציד בית המשפט מצליח להגיע להסכם "סכום אפס" שכולל בתוכו מחיקות/וויתורים/נקיונות לל"ג בעומר/סליחות ומחילות ליום כיפור וקבוצה נקיה לחלוטין,זה עובר.
לא מצליח,ממונה מפרק ואז בכל מקרה כולם תלויים לחסד הצלחות המפרק ללא זכויות בעתיד.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
mordii2 (1212-0505-2016201620162016)
12-May-2016, 13:31
הודעה: #13
רגע לפני פרוק
יש לי אפס ניסיון בדברים האלה אבל בתוך עמי אני חי .. מי יוותר על חוב ? האדון דדי בן דיין עוד רודף אותנו , האדון מאור שלח את חתנו ( עפ שמועות) לבקש מאליהו מליון שקל על 25 האחוז שלו, כאילו שאין לו שום יד ורע במה שקרה בשנה שעברה. בוא ונגיד ויגיעו להסכם פריסת חוב..
מה היכולת של נתניה להחזיר ? אפס
מה היכולת של נתניה למצוא בעלים בכאלה חובות ? גם אפס אלא אם כן בא מר אליהו
מה היכולת להחליף את סגן היור במישהו שגם אכפת לו מהמועדון וגם ירצה לשקם אותו ? לדעתי גם אפס. למה שהוא ילך , רכב ושכר יש ברוך השם לא ?

מכבי נתניה - כל עוד היא נושמת היא פרה שאפשר לחלוב. כשיבוא המפרק כל החולבים והסוחטים יאלצו לחזור לחורים שלהם.

12-May-2016, 13:38
הודעה: #14
שוב אתה לא איתי...לא פריסה ולא חוב.
או שיגיעו כולם יחדיו להסדר נושים שכולל בתוכו מחיקה מוחלטת של חובות לעתיד(וזה ע"י נציג בית משפט),או שממונה מפרק/מפעיל ואז הכל בידי בית המשפט(ולא בהסכמה).
בשני המקרים הקבוצה נקייה.
בראשון הנכסים שנשארים אחרי מימוש חלקם לטובת ההסדר,נשארים במועדון.
בשני,מתחילים מבראשית בהתחלה ע"י מפרק/מפעיל ולאחר מכן ע"י זה שירכוש מימנו את הזכויות על השם וכניראה על מתקן האימונים ואולי על נכסים נוספים(ובכל מקרה אנחנו במינוס 9 בעונה הבאה).
12-May-2016, 13:40
הודעה: #15
שמע טל ,מילא דביל כמוני היה מנסה "לשכנע" אותך שאפשר אולי לעשות את זה בלי פירוק אבל אם גם את ההסבר של אייל אתה מתעקש לא לקבל אז לא נשאר ברירה אלא להרים ידיים. פשוט חסר תקנה....
The following 1 user Likes אופיר34's post:
mordii2 (1212-0505-2016201620162016)
12-May-2016, 14:03
הודעה: #16
רגע לפני פרוק
הבנתי. בוא ניקח את הסעיף הראשון - הסדר נושים מחיקה מוחלטת וכו. מי ינהל את נתניה במקרה הזה ? מי יוציא אותה לדרך חדשה ? מאילו כספים בדיוק יגיעו להסדר נושים ? על איזה נכסים בדיוק אתה מדבר ? מה אפשר למכור לטובת חובות ? רק אל תגיד לי שחקנים ..

אופיר תנשום עמוק. אני מבין שאתה על הקצה אבל בכל זאת.

12-May-2016, 14:28
הודעה: #17
טל גם לפני 20 שנה המפרק ניהל את המועדון עד שנימצא מי שייכנס לנעליו...כך גם הפעם בתקווה שניתן להגיע להסדר ולא לפרוק...ובשני המצבים יש מצב ביניים שהמועדון מנוהל ע"י נציג בית המשפט.
בזמנו נבנה תקציב חרום(לפני הגעת שגב) לתפעול מועדון בליגה לאומית.
סבסוד מחלקת נוער ואחזקת מתקן אימונים/עלויות האיצטדיון,דובר על סכום של כ7.5 מיליון ש"ח.
בהנחה שתקציב העיריה יהיה 1.5 מיליון,התאחדות מיליון,כרטיסים ומנויים 2 מיליון,ספונסרים/תרומות 3 מיליון זה בהחלט אפשרי לתקופת ביניים.

נ.ב

בהתנהלות נכונה ניתן גם לצמצם את ה7.5 מיליון.
12-May-2016, 14:38
הודעה: #18
רגע לפני פרוק
לא ענית לשאלה מאיפה מחזירים חובות ? מה ניתן לממש ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

12-May-2016, 15:11
הודעה: #19
טל מה אתה טמבל ?
בית משפט קובע יש ככה וככה כסף נכסים שווה ערך מחולק בין הנושים וזהו אין יותר
12-May-2016, 16:07
הודעה: #20
רגע לפני פרוק
הבנתי. בית משפט קובע ובני שטיינמיץ קונה את נתניה.. כן אני טמבל ואתה חכם. אם בנתניה היה מה לממש כבר היו מממשים.
אין שחקנים למכור. מי שהיה כבר מכרו להפועל ודאגו לשמן את איזיקוביץ באחוזים שנותרו. האצטדיון לא של המועדון , המתחם בשפירא בחכירה. אולי ימכרו בשקל תשעים את שחקני הנוער ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים