שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להיות אוהד מכבי נתניה להיות מסכן להיות נושא ללעג איזה עולם אכזר
11-May-2016, 10:48
הודעה: #1
להיות אוהד מכבי נתניה להיות מסכן להיות נושא ללעג איזה עולם אכזר
אני מנסה לחשוב ולא מצליח להבין איזה מוח מעוות יכול להתקשר לעירייה לבקש לקנות את מועדון הייצוג של הספורט בעיר סתם בלי טעם בלי שום רווח כספי עם פרסומת שלילית ועיניים מכוונות של מחלקת ההונאה במשטרה .....

איזה מוח מעוות איזה אדם רע בן זונה שמתעלל ככה באוהדים של מה שהיתה האימפריה של הכדורגל הישראלי ? למה ? מה עדיין רע שזה הגורל שלנו ליפול כל הזמן על בני זונות ורמאים וגונבי דעת וסתם נצלנים ?

כמה יכול אוהד ככה לסבול ? איזה בני זונות המיליונרים והמיליארדרים שגדלו בנתניה ! הלוואי של ילדים שלהם לא יהיה לחם לאכול על כמה שהם מתאכזרים אלינו ...

מה יהיה על הקבוצה שלנו ? בנו האיצטדיון מכספי משלם המיסים של נתניה וקבוצות זרות השתלטו עליו

גם טיפת האמון שהיתה לי בראש העיר שלנו נשברה ונעלמה , חייבת לבוא חקירת משטרה של מחלקת ההונאה על ה 20 שנה האחרונות במכבי נתניה , על כל אלו שגזרו קופון בבניית האיצטדיון מאותה חברה ראשונה ושניה , איזה סיוט עוברים באוהדים כמה אפשר לסבול ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-May-2016, 11:01
הודעה: #2
RE: להיות אוהד מכבי נתניה להיות מסכן להיות נושא ללעג איזה עולם אכזר
לא מאמין בקללות ובכישופים אבל מכבי נתניה הוא מועדון מקולל. אין אוהד בעולם שלא חווה תקופות לא טובות של המועדון שהוא אוהד אבל לא בצורה כזו ולאורך עשרות שנים. בקיצור נראה לי שאיוב סבל פחות מאיתנו....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
11-May-2016, 11:06
הודעה: #3
זאב רווח מנותק
יציע הכבוד
Likes Given: 7
RE: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים"
הרוכש הוא בני שטיינמינץ ואני לא מכיר אדם שמכסה חובות של אחרים בקניית הקבוצה אם הוא לא רוצה להשקיע
אני מצטרף לאופיר ושמח ויותר מכך סוף סוף הגיע אדם לא רק עשיר אלא סוף סוף הגיע אדם
The following 1 user Likes Koko's post:
אריאל (1111-0505-2016201620162016)
11-May-2016, 11:16
הודעה: #4
קוקו נו מה אתה מצטט מה שאמרו לי והאמנתי ? מה יוצא לך מה יוצא שאני טמבל ? לבריאות לך
זה מה שמענין אותך ?

על ה ז' שלי מה שחושבים עלי על ז' כל המיליונרים והמיליארדרים קללה שלי תוספת אם לא יצילו את מכבי נתניה מאחל להם כל הרע בעולם כולל כל מי שניצל לרווחתו האישית את המועדון
11-May-2016, 12:56
הודעה: #5
זה לא רק הוא. יש כמה כאלה. הוא לכאורה סובל מאיזו שהיא מחלת נפש. צריך מסכן לאשפז אותו. אבל מה אם אלה שכן יכולים ותוקעים לך אצבע משולשת בין העיניים כמו למשל ב. ש. או י. ת. ?
11-May-2016, 13:07
הודעה: #6
משה ד
תגובתך מעליבה ומשפילה חבר בפורום.
רבים מאיתנו נפלו בהאמינם לרכישה.
לא תשלח אותנו לאשפוז - נכון?!

יום קשה היום תרתי משמע - ראוי שתתנצל

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
11-May-2016, 13:10
הודעה: #7
למה שהאדונים האלה יכסו בורות רשלנות של אחרים ? אין פה רווח רק פילנטרופיות . אז אתה חושב שאת האדונים שהזכרת מעניין שכל אלה שהרסו את המועדון גם יקבלו כסף ...? עדיף לתרום לבתי חולים וכל מסכני ארצנו שכמו שאתה יודע - לא חסר ...

מכבי נתניה תלך לפירוק ומה שיקרה יקרה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-May-2016, 13:29
הודעה: #8
אליהו. לא הבנת אותי כי הנראה . לאשפוז שלחתי את הנוכל ולא אף חבר בפורום.
טל. אפשר לסגור את זה בתמורה לשם האצטדיון למשל. וברוח יום העצמאות - אם תרצו אין זו אגדה.
11-May-2016, 13:38
הודעה: #9
למההה לממההה להןדיע שיש רוכש ובסוף כל זה מתברר סתם בלי לבדוק בלי כלום נותנים לבנאדם לעשות עוקץ לכולם כולל השחקנים מי יודע אולי ניסה לעקוץ את השחקנים לגנוב מהם כספים. כנראה שלא נשארה ברירנ ונלך לפירוק
11-May-2016, 14:53
הודעה: #10
(11-May-2016 13:29)משה.ד כתב:  אליהו. לא הבנת אותי כי הנראה . לאשפוז שלחתי את הנוכל ולא אף חבר בפורום.
טל. אפשר לסגור את זה בתמורה לשם האצטדיון למשל. וברוח יום העצמאות - אם תרצו אין זו אגדה.

אתה באמת חושב שתשובה מעוניין לזרוק כמה עשרות מיליונים (שילכו לעיריית נתניה ...ׂ) תמורת אצטדיון תשובה ? או שטיימינץ ... ?

כדי שמכבי נתניה תשתחרר סופית מאחיזת העלוקה של יוסי מאור של אלי שגב של אוסידון ורני שרוצים כסף על ההרס שהותירו - רק פירוק. ואז הם יכולים לעמוד בתור כמו כולם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים