שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עכשיו זה כבר רשמי - היה שווה לרדת ליגה בשביל כזה בעלים
03-May-2016, 22:43
הודעה: #1
עכשיו זה כבר רשמי - היה שווה לרדת ליגה בשביל כזה בעלים
חברים צהובים האימפריה חוזרת
סוף סוף יש בעלים והוא יותר עשיר מגולדהאר ויותר עשיר מאחד שהיה כאן כמו דניאל יאמר
לי זה לא משנה מעולם לא אהבתי ביזבוזים סתם רק בשביל לומר שלי גדול יותר

אני מקווה שהבוגרת תיבנה כבר עכשיו לטווח ארוך , לא רוצה לחזור לליגה הראשונה בלי עתיד של שחקנים להרבה שנים .

המטרה היא ששחקנים צעירים מבטיחים עם ערן לוי ודיע סבע ואולי עוד כמה שחקניםכמו איציק כהן ישארו כמו חסן , לגבי הצעירים זיו , והשוער גל ... כל השאר נצטרך להביא צעירים מבטיחים מנבחרות ושגמרו נבחרות . הבינוניות לא תישאר אלו שהיו לא נאמנים למועדון גם לא ישארו .

לגבי ניהול מקצועי מאוד הייתי רוצה אחד כמו ג'ורדי קרויף שהוא ידאג עם מאמן זר כמו לואיש מארין את מי ומה להביא , השמות בשוק רבים ההצעה שלי לתפקיד המנג'ר המקצועי רונאלד קומאן ההולנדי האגדי . לגבי מאמן שהוא ידאג הבחירה שלי לואיש מארין כל הקהל אוהב אותו והוא בעל מקצוע משכמו ומעלה ומקצוען . לא מפריע שיאמן איתו שחקן עבר נתנייתי והעיקר שלא דבק בו חרא , ההעדפה שלי חיים בר אם יסכים .

ראשת העיר צריכה לפעול עכשיו במהירות הבזק להוציא את האיצטדיון מאותה חברה שמנהל ימבולובסקי ולתת את האיצטדיון כחכירה למכבי נתניה כל עוד הבעלים הזה ישאר , למה ? דבר ראשון שזה יהפוך לבית האמיתי שיהיה זה אצטדיון סופג נקודות ובשביל זה הבוגרת והנוער צריכים להתאמן 3, פעמים בשבוע באיצטדיון נקודה . דבר שני שהפרסומות יכנסו לקופת המועדון ולא לחברה שלא קשורה למכבי נתניה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-May-2016, 0:12
הודעה: #2
RE: עכשיו זה כבר רשמי - היה שווה לרדת ליגה בשביל כזה בעלים
(03-May-2016 23:36)אני gad כתב:  צריך להגדיל את האיצטדיון כמו ש ב"ש
עושים עכשיו
http://www.one.co.il/Article/15-16/1,1,2...tml?ref=hp

זה הכל חירטוט של אופירע

ראש עיירית ב"ש כתב בפייסבוק שאין שום תיכנון להגדיל את האיצטדיון

"תושבים יקרים. לצערי, פורסמה היום ידיעה שגויה ולא מבוססת בנוגע לאיצטדיון טוטו-טרנר. אף אחד לא דיבר איתי בנושא, לא התקיימה שום ישיבה בנדון
ומי שמבין בבניית פרוייקטים בסדר גודל כזה, יודע שאין שום דרך להגדיל את האיצטדיון ב״מהלך בזק״. הקמנו איצטדיון חם וביתי, בסטנדרט גבוה, שמתאים למפעלים אירופיים. קבוצת הדגל שלנו, הפועל באר שבע, לא תנדוד בשנה הבאה לחפש מגרש ביתי. אז בואו נמשיך לשמור על צניעות וניתן למועדון שאנחנו כל כך אוהבים להשלים את המשימה, מבלי שיסיטו אותנו מהמטרה האמיתית. זה עדיין לא נגמר."
04-May-2016, 7:25
הודעה: #3
סבלנות, זה מה שצריך , גם שיש בטחון כלכלי הדבר החשוב זה בניה נכונה ע״י אנשי מקצוע!!!
עכשיו יזרקו הרבה שמות לאויר של מאמנים ושחקנים, בואו נשאיר את זה לרוכש החדש , שבמידה וישולמו כל החובות זה נראה רציני.
שיהיה בהצלחה.
04-May-2016, 11:13
הודעה: #4
שאול בניה נכונה זה להביא את רונלד קומאן למכבי נתניה
בניה נכונה זה להביא מאמן כמו לואיש מארין שהוא מקצוען אמיתי גם כשחקן וכעוזר מאמן בגביע העולם

לא רוצה לראות בן שמעון או אוחנה די נמאס שיתנו להרגיש משהו חדש
04-May-2016, 13:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-May-2016 על ידי 13:56 אליהו.)
הודעה: #5
למי שסבור שהיציאה מהמשבר של המועדון היא רק בהבאת שמות מפוצצים -זו טעות.

בנייה מתחילה בלמידה נכונה של הבעיות (הירידות ליגה ואי הישגים הם רק סיפטום).

יש המון בעיות - נכון צריך ניהול ארגוני מקצועי. אבל עוד יש המון לעשות כדי להגיע לשם.

ההתחלה היא בחינוך לערכים ולמנהיגות אצל כולם ולמטה.

לשפוך כסף כל הזמן בקבלת החלטות מודל "פח אשפה" הוכח לאורך זמן ככישלון כולל הבאת שמות ואיזכורי שמות באוויר.

אם תשאלו אותי צריך קודם קביעת דרך. צוות שקט ליד המנהיג החדש יצטרך למפות את הבעיות ויש המון. להציע חלופות לטיפול בהם ולאחר ניתוח נכון להנות תכנית.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ואני מתכוון לצוות מקצועי קטן שמייצג מנהיגות מוכחת בטיפול במשברים מתחום הארגוני/עסקי.

האנשים בתכונות שהציע יתרו למשה רבנו - במילים אחרות אנשי חיל לא רודפי בצע. לא כאלה שיבואו לעשות קופה על חשבון הברון. אלא כאלה שבאים עם הלב והנשמה אך פועלים מתוך השכל ללא בקשת תמורה - אפילו לא כניסה חינם למשחקים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אליהו's post:
חזום חזום (0404-0505-2016201620162016)
04-May-2016, 17:33
הודעה: #6
אליהו אתה רוצה בניה נכונה צריך להביא שם גדול שיהיה בעל הבית מבחינה מקצועית
שהוא יילחם מול הבעלים על התקציב ויצטרך להביא תוכנית מסודרת עם כל מה שציינת לביצוע ולהוכחה
אולי לא בשנה הראשונה או השניה אבל בהחלט להיות כמו שבאר שבע התחילה והתקדמה בעידן אלונה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים