שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משעשע
03-Apr-2016, 0:59
הודעה: #1
משעשע
ירידה שנייה בתוך 3 שנים וגם הפעם במשחק שרשמית מוריד אותנו ליגה, כובש שער "גורלי" נתנייתי לשעבר.

עם כמה שצלישר היה די צולע במדי מכבי נתניה, אחד כמוהו היה יכול להיות נכס קטן בקבוצה המחרידה בהיסטוריה של המועדון הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Apr-2016, 1:09
הודעה: #2
משעשע
אוסידון גאון. הצליח להיפטר מכולם בלי לקבל שקל אחד. דמי השבחה? לא מכיר את המושג... קטן עלינו... אנחנו מועדון עשיר, לא?
אחלה נוסחה- משחרר שחקנים שלי בחינם. מביא מושאלים במקומם. מתכון מושלם! שקיות הקאה בהמשך המזדרון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Apr-2016, 1:11
הודעה: #3
RE: משעשע
(03-Apr-2016 0:59)לואיס ראזאק כתב:  ירידה שנייה בתוך 3 שנים וגם הפעם במשחק שרשמית מוריד אותנו ליגה, כובש שער "גורלי" נתנייתי לשעבר.

עם כמה שצלישר היה די צולע במדי מכבי נתניה, אחד כמוהו היה יכול להיות נכס קטן בקבוצה המחרידה בהיסטוריה של המועדון הזה.

המניאק עוד חגג... רואים שגדל אצל הסוחר ילדים

שלא תגידו שלא...
03-Apr-2016, 1:28
הודעה: #4
זכור לי עוד שמישהו כאן בעבר כינה אותו כ-"שחקן בית".
כן, ברור...

עידן, איזה דמי השבחה כבר היה אפשר לקבל עליו? בקושי סגר כאן שלוש עונות...
03-Apr-2016, 7:56
הודעה: #5
משעשע
(03-Apr-2016 1:28)לואיס ראזאק כתב:  זכור לי עוד שמישהו כאן בעבר כינה אותו כ-"שחקן בית".
כן, ברור...

עידן, איזה דמי השבחה כבר היה אפשר לקבל עליו? בקושי סגר כאן שלוש עונות...

עליו אולי לא- אבל מה היה הקטע לשחרר את עידו לוי, דודי תירם וויקי כחלון? כאב להשאיל אותם כמו שכל קבוצה נורמלית עושה?
לגבי צלישר- אני חושב שהוא התחיל במכבי, עבר לטוברוק ואחר כך חזר בעונה של בנין. אולי בגלל זה יש כאלה שרואים בו שחקן בית.

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Apr-2016, 10:42
הודעה: #6
(03-Apr-2016 1:11)עודד... כתב:  
(03-Apr-2016 0:59)לואיס ראזאק כתב:  ירידה שנייה בתוך 3 שנים וגם הפעם במשחק שרשמית מוריד אותנו ליגה, כובש שער "גורלי" נתנייתי לשעבר.

המניאק עוד חגג... רואים שגדל אצל הסוחר ילדים

במקומו לא רק שהייתי חוגג, אלא הייתי עושה אצבע משולשת לעבר הקהל ששתה לו את הדם עם קש. כנ"ל גם לגבי ירין חסן.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים