שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אבי ברכה עלה ב90fm והעלה את נושא ה"50 מיליון"
28-Mar-2016, 11:21
הודעה: #21
RE: אבי ברכה עלה ב90fm והעלה את נושא ה"50 מיליון"
אייל - אתה תומך בפירוק ? הרי חייבים להתחיל מדף נקי ואני לא רואה מתנדבים באופק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Mar-2016, 11:26
הודעה: #22
(28-Mar-2016 11:21)טל.מ כתב:  אייל - אתה תומך בפירוק ? הרי חייבים להתחיל מדף נקי ואני לא רואה מתנדבים באופק.

ומי מבטיח לך שאחרי פירוק לא יקחו אותך שרלטנים? ראה מי לקח אותך בפעם האחרונה שהתפרקת...
כמו שאמרו קודמיי, 2מיליון דולר זה לא סכום גבוה עבור מועדון כמו מכבי נתניה. צריך להפוך כל אבן עד שימצא האביר על הסוס הלבן. בינתיים צריך לחיות ממה שיש ( וכנראה שאין הרבה), ולמנות אדם שיודע לנהל ולהבריא מערכת חולה, קחו לדוגמא את עופר עייני וההתאחדות לכדורגל.
28-Mar-2016, 11:28
הודעה: #23
לא שמעתי את אבי ברכה, אבל אם הוא מדבר על מה שנקרא שטרי ההון, אז מדובר באחד מהאידיוטים הגדולים שעלו לשידור ומדברים על מה שאין להם מושג.
באותו רצינאל לדוגמא במכבי ת"א הגירעון הוא של יותר מ200 מיליון ש"ח. אז מה?
לו מכבי נתניה תהיה אלופה שנתיים ברציפות, תעלה לשלב הבתים בליגת האלופות שנתיים ברציפות, תציג עודף מדהים במאזן אשר עולה לאין ערוך על התחייבויותיה האחרות וגם תקבל את אישור הבקרה, דאז אפשר לומר שמישהו יוכל בתיאוריה למשוך את שטרי ההון...
לא זה מה שיפריע לרוכש רציני.
לדעתי לרוכש רציני אין שום דבר שאמור להפריע, גם לא הגירעון הנוכחי.
The following 1 user Likes אסףג's post:
עידן444 (2828-0303-2016201620162016)
28-Mar-2016, 11:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Mar-2016 על ידי 11:34 טל.מ.)
הודעה: #24
(28-Mar-2016 11:26)אלון כתב:  
(28-Mar-2016 11:21)טל.מ כתב:  אייל - אתה תומך בפירוק ? הרי חייבים להתחיל מדף נקי ואני לא רואה מתנדבים באופק.

ומי מבטיח לך שאחרי פירוק לא יקחו אותך שרלטנים? ראה מי לקח אותך בפעם האחרונה שהתפרקת...
כמו שאמרו קודמיי, 2מיליון דולר זה לא סכום גבוה עבור מועדון כמו מכבי נתניה. צריך להפוך כל אבן עד שימצא האביר על הסוס הלבן. בינתיים צריך לחיות ממה שיש ( וכנראה שאין הרבה), ולמנות אדם שיודע לנהל ולהבריא מערכת חולה, קחו לדוגמא את עופר עייני וההתאחדות לכדורגל.

אני רק שואל את דעתו/דעתכם. זה לא תחום שאני מבין בו. הנקודה היא שאני לא רואה שום סוס שום חמור וגם לא כלב לבן באיזור. אני רואה מועדון שאף אחד לא רוצה לגעת בו. מה האופציות האופרטיביות ? להמשיך להתגלגל בשיטת הנצליח לשרוד וכל סוף שנה להתרסק כלכלית ?

28-Mar-2016, 11:39
הודעה: #25
(28-Mar-2016 11:28)אסףג כתב:  לא שמעתי את אבי ברכה, אבל אם הוא מדבר על מה שנקרא שטרי ההון, אז מדובר באחד מהאידיוטים הגדולים שעלו לשידור ומדברים על מה שאין להם מושג.
לו מכבי נתניה תהיה אלופה שנתיים ברציפות, תעלה לשלב הבתים בליגת האלופות שנתיים ברציפות, תציג עודף מדהים במאזן אשר עולה לאין ערוך על התחייבויותיה האחרות וגם תקבל את אישור הבקרה, דאז אפשר לומר שמישהו יוכל בתיאוריה למשוך את שטרי ההון...

גם לדעתי.
למה זה לא קורה?
יקרה בסוף.
באופן אישי לא איכפת לי שעד שזה יקרה שנהיה בלאומית. העיקר שלא יגיע לכאן איזה יואב כץ או או יוסי מאור\אלי שגב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Mar-2016, 12:31
הודעה: #26
(28-Mar-2016 11:33)טל.מ כתב:  
(28-Mar-2016 11:26)אלון כתב:  

אני רק שואל את דעתו/דעתכם. זה לא תחום שאני מבין בו. הנקודה היא שאני לא רואה שום סוס שום חמור וגם לא כלב לבן באיזור. אני רואה מועדון שאף אחד לא רוצה לגעת בו. מה האופציות האופרטיביות ? להמשיך להתגלגל בשיטת הנצליח לשרוד וכל סוף שנה להתרסק כלכלית ?

"אני רואה מועדון שאף אחד לא רוצה לגעת בו" - זה הדרך שלך ושל עוד כמה אוהדים לראות את הדברים.

אני (ועוד כמה אחרים) חושב שזה לא עניין של "אף אחד לא רוצה לגעת בו" זה עניין הרבה יותר בסיסי - עוד לא נמצא האדם שכלכלית ומחשבתית רוצה לקחת את המועדון. אדם שלא מוכן לכסות חובות ולא מוכן להוציא כמה מיליונים בודדים על מועדון כמו מכבי נתניה או שלא יכול או שלא רוצה או שכל התשובות נכונות....
28-Mar-2016, 12:38
הודעה: #27
סמנטיקה שמובילה לאותה תוצאה. לא ככה ?

28-Mar-2016, 12:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Mar-2016 על ידי 12:44 אופיר34.)
הודעה: #28
(28-Mar-2016 11:28)אסףג כתב:  לא שמעתי את אבי ברכה, אבל אם הוא מדבר על מה שנקרא שטרי ההון, אז מדובר באחד מהאידיוטים הגדולים שעלו לשידור ומדברים על מה שאין להם מושג.

דיבר על שטרי החוב האלה לא מעט זמן ואמר במפורש שזה מה שמונע מרוכשים לקחת את הקבוצה. טען שראש העיר דבר ראשון צריכה לחשוף את כל בעלי החוב של הקבוצה, להגיע איתם להסדר ואז אנשים יעמדו בתור לקחת את הקבוצה....

יצא לי לא פעם לדבר עם האיש. דווקא בחור חיובי .חבל שבחר להעביר מידע שגוי ומטעה בתוכנית רדיו לפני שעשה שיעורי בית בסיסיים.

(28-Mar-2016 12:38)טל.מ כתב:  סמנטיקה שמובילה לאותה תוצאה. לא ככה ?

ברור שהתוצאה אותה תוצאה אבל לפי הגישה הזאת אפשר להרים ידיים לסגור את הבסטה ולהחליף קבוצה. זה לא אופציה מבחינתי ולשמחתי זה כרגע גם לא אופציה מהצד של מקבלי ההחלטות והמקורבים לקבוצה.
28-Mar-2016, 13:56
הודעה: #29
חיובי או לא חיובי,הוא תמיד בצד השלילי.
28-Mar-2016, 20:49
הודעה: #30
סקופ - אגד הודיעה שלא תסיע את הקבוצה בשבת לק"ש עקב אי כיבוד צ'יקים. כמה מקבלים על אי הופעה למשחק ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים