שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זהו עזב... NEXT
26-Mar-2016, 18:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2016 על ידי 18:20 פיליפצ'וק.)
הודעה: #41
RE: זהו עזב... NEXT
קורצקי צריף לעוף, לעוף, לעוף ויפה שעה אחת קודם.....
כל כך פאטתי האיש, הוא יודע שהוא לא ממשיך פה שנה הבאה אז מה כל הדאווין הזה??
תאמן עד סוף העונה. תקבל את מה שמגיע לך ותן גז....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Mar-2016, 10:07
הודעה: #42
RE: זהו עזב... NEXT
החוצפן
אוסידון כבר לא מוכר אשליות
נאום כה מטלטל ונוקב כפי שהשמיע דורון אוסידון לפי שהטביע את הספינה בנתניה, לא זכור לי מאז חזון העצמות היבשות של הנביא יחזקאל. "החלטתי לנכות את העשבים השוטים", אמר האיש שהותיר אחריו אדמה חרוכה. "היו במועדון הרבה אוכלי חינם. מכבי נתניה זה מועדון גדול שמוקף באנשים קטנים". על העונה הגרועה בתולדות המועדון ועל "הרווח התפעולי" שהפך לחשבונות בנק מוגבלים, גוליבר לא דיבר. גם לא על העובדה שחלק מ"אוכלי החינם" תרמו כספים לקבוצה, בעוד שהוא קיבל משכורת חודשית יפה.

אוסידון גם הסביר שבעזיבתו יש למעשה כניעה לאלימות מצד "קומץ אוהדים". וזה כבר מפתיע. הרי רק לפני חודש הוא הכריז: "אני בן אדם חזק... לא מפריעים לי בכלל המחאה והעליהום סביבי... שלאף אחד לא יהיו אשליות, חוץ ממני אף אחד לא ינהל את המועדון הזה, אלא אם יגיע רוכש. אעשה לו חפיפה ואמשיך לדרכי. עברתי תשעה חודשים אינטנסיביים, כדי להעביר את השרביט למישהו שייהנה מהעבודה שעשיתי, ואז אצא לנוח מתחת לאיזה עץ קוקוס בתאילנד".

ןעוט...
צפו באוסידון מודיע על עזיבתו (סטילס ו-וידאו: עוז מועלם)

למרות ההנאה המובטחת (שכולנו עדים לה), רוכש לא הגיע. אפילו יצחק תשובה, שדווקא אוהב תספורות, לא התלהב מהחפיפה שהציע אוסידון. והיו"ר? הוא כנראה מצא לעצמו איזה עץ קוקוס בתאילנד. גם שם מישהו צריך לנכות את העשבים השוטים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes משה.ד's post:
חזום חזום (3131-0303-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים