שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זהו עזב... NEXT
24-Mar-2016, 22:25
הודעה: #11
RE: זהו עזב... NEXT
(24-Mar-2016 21:22)itzhak כתב:  אני חושב שזו הייתה טעות
חוץ ממה שהוא עשה בינואר למרות שכבר ירדנו באוקטובר הוא עשה הרוב טוב
הוא צמצם את הגרעון לכמעט כלום...

Sent from my iPhone using Tapatalk

לדעתי אתה צריך לערוך את הפוסט שלך כי יש לך הרבה טעויות שהגדולה בהם היא העובדה שהוא לא צמצם הוא החזיר אותנו לאותו מצב שהיה בתחילת העונה בגירעון של 6.5 ועוד עולה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Mar-2016, 22:33
הודעה: #12
אתה טועה זיו!
דורון קיבל מועדון בגרעון של 12.5 מיליון ש"ח בליגת העל.
ומזדכה על מועדון שכולל גרעון של יותר מ15 מיליון בליגה השניה.
.מועדון מרוסק מקצועית ובעיקר כלכלית.

נ.ב

שנדע את עומק הגרעון אחרי בדיקת נאותות מסודרת,נופתע לרעה.

נ.ב שני

לזה קוראים תוכנית הבראה/רווח תפעולי.
24-Mar-2016, 22:35
הודעה: #13
זהו עזב... NEXT
מי יעשה בדיקת נאותות מסודרת .. אני לא יודע מה התוכניות, אולי יש כאלה אולי לא. כל עוד אין רוכש בשער אין פה מה להבריא רק לפרק. אין מה למכור אין נכסים אין כלום. יש רק חובות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Mar-2016, 22:38
הודעה: #14
(24-Mar-2016 22:35)טל.מ כתב:  מי יעשה בדיקת נאותות מסודרת .. אני לא יודע מה התוכניות, אולי יש כאלה אולי לא. כל עוד אין רוכש בשער אין פה מה להבריא רק לפרק. אין מה למכור אין נכסים אין כלום. יש רק חובות.

עד שלא תעשה בדיקת נאותות מסודרת וגורם רציני יקח על עצמו את המועדון,דורון הוא מיופה הכח של שגב ורק שגב יכול להחליפו.
ולכן דמעות התנין בכל ערוצי התקשורת לא ישחררו אותו מהכספים הרבים שהוא חייב.
24-Mar-2016, 22:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Mar-2016 על ידי 22:53 דוד חטב.)
הודעה: #15
(24-Mar-2016 22:16)טל.מ כתב:  
(24-Mar-2016 21:22)itzhak כתב:  אני חושב שזו הייתה טעות
חוץ ממה שהוא עשה בינואר למרות שכבר ירדנו באוקטובר הוא עשה הרוב טוב
הוא צמצם את הגרעון לכמעט כלום...

שמעתי שהוא הביא הלוואה מהעירייה , דאג לספונסרים חדשים, קרב לבבות, מצא מימון למחנה האימונים עליו לא חייבים שקל ! הצליח להקסים את סגל לנד וישראל שרק פתחו את ליבם וכיסם מול הקסם השופע של דורון. אפילו תשובה הוציא כבר את הארנק! אבל אז בא ינואר, איזה בעסה.
אבל ההישג הכי גדול של דורון היה להנחית כאן שחקן שארבעה מאמנים רצו ורק אוסידון הצליח לסגור את העסקה מול כבירי ולשחרר את הבוסקטס הבא לינגאנה לנתניה.
היידה דורון !

(24-Mar-2016 21:28)דוד חטב כתב:  זה ממש נותן תקווה העזיבה של אוסידון , אבל בואו נהיה כנים עם עצמנו המועדון שלנו חולה ואחרי טראומה קשה , כי מהיום שיאמר עזב אנחנו במסלול ירידה כלכלי....
צריך ממש לבנות את המועדון מחדש לאייש רק תפקידים הכרחיים , ולעבוד בחוכמה , אסור לטעות שוב כי הפעם זה באמת יהיה הסוף שלנו...
כולנו שמחים עם העזיבה אבל יודעים את האמת שהמועדון שלנו מוקף אינטרסנטים חובבי פרסום ואנשים שטובתם האישית קודמת לטובת המועדון, יש גם הרבה אנשים טובים שרוצים בטובת המועדון....
הנכון הוא לבנות תנאים מקדימים לכל דבר גם ספונסר/תורם חייב לדעת את מקומו...
אולי סוף סוף יביאו לפה אנשי מקצוע ראויים מנהלים טובים יקבעו קריטריונים נכונים לכל תפקיד עם תחומי אחריות ברורים בלי חלקים אפורים ...בלי עקיפות ובלי אינטרסים...הגיע הזמן להמשיך לנקות ...ולהשאיר רק אנשים ראויים ואיכותיים...

הבעיה שלך דוד שאתה אולי אומר דברי אמת אבל שמות מעולם לא הזכרת. מי האנשים האלה בדיוק ?

(24-Mar-2016 22:15)itzhak כתב:  כן.מאוד אמיתי. הוא דאג לעשות במועדון סדר
אלא אם כן תגיד לי כאן הוכחות נוגדות.

בוא תגיד לנו מה ההוכחות שלך. אולי נשתכנע. איזה סדר הוא עשה במועדון ?

אני לא אמרתי שמות???....כל מי שניהל הסתכל על האינטרס האישי שלו ורק אח"כ על טובת המועדון אף אחד לא נקי...לא קובי , לא גיל , לא סגל, לא ירון ישראל, אין חלוקה כולם עוקפים ....אין תפקידים מוגדרים תוהו ובוהו...גם מאמן הנוער שחשבתי שלא נכון יהיה אם אוסידון יפטר במהלך העונה זה יהיה טעות אבל בעיני גם הוא מתעסק יותר מידי במסביב ופחות בכדורגל, המנהל המקצועי כנ"ל....צ'רלי הגיע זמנו הוא נזק תדמיתי....שכחתי מישהו ???
הגיע הזמן שיהיה הגדרות תפקיד כל עובד או מנהל ידע את תחומי האחריות שלו..שאנשים יפסיקו להגיד כל היום עשיתי ועשיתי...ושיש כשלון ייעלמו.... מדויקות ספונסר יהיה ספונסר , תורם יהיה תורם, מנכ"ל יתעסק בניהול, מנהל מקצועי יתעסק אך ורק במכבי נתניה לא בחופים , לא באורט, לא בטוברוק 100 אחוז מכבי נתניה ויש עוד מלא ....
מקווה שאנשים לא ייפגעו....כי לחלקם יש רצונות טובים וכיסים עמוקים והם באמת אוהבים אבל גם הם צריכים להבין שמעורבות יתר לא מועילה.....
הגיע הזמן שאנשים יראו רק את מכבי נתניה
כל הכתוב לכאורה... ולא נועד לפגוע אלה להגיד את מה שאני חושב לכאורה
24-Mar-2016, 22:52
הודעה: #16
חטב אתה יכול להרגע,איש מהשמות שהזכרת,לא כולל צ'ארלי(שאני ממש לא שולט בצעדיו),לא יתקרב בשלב זה של חייו למועדון,לא כמחליט/תורם/ספונסר,שגב אוסידון וחלק מהאוהדים הסבירו להם היטב את שרשרת המזון.
24-Mar-2016, 22:56
הודעה: #17
(24-Mar-2016 22:33)אייל ס כתב:  אתה טועה זיו!
דורון קיבל מועדון בגרעון של 12.5 מיליון ש"ח בליגת העל.
ומזדכה על מועדון שכולל גרעון של יותר מ15 מיליון בליגה השניה.
.מועדון מרוסק מקצועית ובעיקר כלכלית.

נ.ב

שנדע את עומק הגרעון אחרי בדיקת נאותות מסודרת,נופתע לרעה.

נ.ב שני

לזה קוראים תוכנית הבראה/רווח תפעולי.

קודם כל אפשר לשאול את גרוס. רק עכשיו סיים את בדיקת הנאותות...
לגבי ה 15 - זה כולל את ה 7.5 הלוואה הלא כן?
מצד שני עכשיו שדורון הודיע שיעזוב כל הספונסרים יחזרו יעבירו את תרומתם ויצמצמו את הגרעון.... כנ"ל אלפי האוהדים שהחרימו משחקים ויעוטו עכשיו על אלפי מנויים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
24-Mar-2016, 23:00
הודעה: #18
זהו עזב... NEXT
חטב גיל לא במועדון, בלדב אומנם גוזר קופון אבל ראבאק מביא כסף! על זה נסכים ? לסגל יש אינטרס אישי ? מהו ? ללנד וישראל יש אינטרס אישי ? מהו ? העמדה של בני כנראה צריכה ריענון אבל הוא חותר מתחת למועדון ? אתה מקסימום יכול להגיד שהוא נכשל מקצועית. צ׳ארלי שולי. אני מעריך שהוא בדרך הביתה. מי עוד ? אתה מדבר על אינטרסנטים שמתאים להם מועדון מפולג מסוכסך כי ככה הם מרוויחים. מי ?? איזה רווח בדיוק ראו סגל לנד וישראל ? אייל אולי תספר לנו כבר מה הרווחת מנתניה ?!

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Mar-2016, 23:14
הודעה: #19
זהו עזב... NEXT
אני מקווה שרשת העיר והמנכ״ל התכוננו ליום שאחרי לדעתי רועי יכול להיות המחליף המצוין ולתת לו את כול העזרה האפשרית לבנות את המועדון הזה מחדש

24-Mar-2016, 23:26
הודעה: #20
זהו עזב... NEXT
מקווה שיש כאן תוכנית כלשהי...
לפעמים גם אבא חרא עדיף על להישאר יתום...

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים