שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
24-Mar-2016, 11:02
הודעה: #41
RE: "השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
מחזיק בזכויות הניהול אבל לא בעלים. משהו מינה אותו. משהו חתם איתור על חוזה ארוך טווח. אותו מישהו צריך עכשיו להיפרע ממנו. אם זה עולה כסף אז צריך יהיה לשלם וגם זה מחדל לא מוסבר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Mar-2016, 11:43
הודעה: #42
יש היום ב-18:00 מסיבת עיתונאים בקראון פלאזה תל אביב (מאיפה הכסף??)בוא נראה מה יש להמן הרשע להגיד....
הוא עוד מסוגל להגיד שנשאר בליגה....
24-Mar-2016, 12:39
הודעה: #43
דוד, כל הביטויים האלה לא במקום. אנשים פה אבדו פרופרציות כאילו שהתרגלנו פה ב 30 שנה האחרונות לניהול מופתי ,בלי גרעונות, ביוביות, ירידות ליגה ,מכירות נכסים, בזיונות ספורטיבים.... וכו' וכו'.

עם כל הכשלון הניהולי והספורטיבי ההסתה פה חוצה גבולות ומוגזמת. לא זוכר דבר כזה בשום סיטואציה אחרת בעבר הלא פשוט שלנו. לא שגב שיצר פה את הבור הכי גדול בהיסטוריה ולא אשר אלון שסרב לשחרר את הקבוצה בזמנו חטפו רבע ממה שאוסידון חוטף פה.

ואני אומר לכם ,משחקי האגו האלה לא יובילו למקום שכולנו מצפים לו. אוסידון לא ירד על ארבע ואני מניח שהודעת כניעה לא נשמע היום.
ובסופו של יום אני מאמין שהוא כן יעזוב אבל בשביל לזרז את העניין צריך לעשות דברים בצורה חכמה ולא בצורה צודקת.
24-Mar-2016, 13:46
הודעה: #44
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...27&lang=HE

"הזלתי דמעה".....
תלך כבר מפה חולרע!!!!!!
24-Mar-2016, 16:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Mar-2016 על ידי 16:05 אייל ס.)
הודעה: #45
(24-Mar-2016 12:39)אופיר34 כתב:  דוד, כל הביטויים האלה לא במקום. אנשים פה אבדו פרופרציות כאילו שהתרגלנו פה ב 30 שנה האחרונות לניהול מופתי ,בלי גרעונות, ביוביות, ירידות ליגה ,מכירות נכסים, בזיונות ספורטיבים.... וכו' וכו'.

עם כל הכשלון הניהולי והספורטיבי ההסתה פה חוצה גבולות ומוגזמת. לא זוכר דבר כזה בשום סיטואציה אחרת בעבר הלא פשוט שלנו. לא שגב שיצר פה את הבור הכי גדול בהיסטוריה ולא אשר אלון שסרב לשחרר את הקבוצה בזמנו חטפו רבע ממה שאוסידון חוטף פה.

ואני אומר לכם ,משחקי האגו האלה לא יובילו למקום שכולנו מצפים לו. אוסידון לא ירד על ארבע ואני מניח שהודעת כניעה לא נשמע היום.
ובסופו של יום אני מאמין שהוא כן יעזוב אבל בשביל לזרז את העניין צריך לעשות דברים בצורה חכמה ולא בצורה צודקת.

אשר אלון קיבל הרבה הרבה יותר....ושגב קיבל לא פחות ואפילו יאמר קיבל...
כל השלשה השקיעו מכספם,דורון רק לקח....
אגב,לא התרשמתי ממחאות האוהדים,לתחושתי אתה(שוב) לא פוגע,מדובר במחאת לייט שלשמחת כולנו שומרת על פרופורציות.
ובניגוד למחרה הצמחונית,דורון מהרגע הראשון הכפיש ובגסות רבה את האוהדים שעזרו למועדון ולא רק שהכפיש,במקרים לא מבוטלים הוא "שפך דמם"..

(24-Mar-2016 13:46)פיליפצוק כתב:  http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...27&lang=HE

"הזלתי דמעה".....
תלך כבר מפה חולרע!!!!!!

איזה משכורות ישולמו?
פברואר בלבד או גם מרץ אפריל ומאי?
מכסף עירוני/מהספונסרים שהוא הרחיק מהמועדון/או ספונסרים שהוא גייס לאחרונה/ואולי מפדיון עלות מחנות באימונים עד 2020..

(24-Mar-2016 11:02)משה.ד כתב:  מחזיק בזכויות הניהול אבל לא בעלים. משהו מינה אותו. משהו חתם איתור על חוזה ארוך טווח. אותו מישהו צריך עכשיו להיפרע ממנו. אם זה עולה כסף אז צריך יהיה לשלם וגם זה מחדל לא מוסבר

מכבי נתניה חתמה איתו ומכבי נתניה משלמת בריבית ד'ריבית.
אגב,הוא מורשה החתימה במכבי נתניה שחתמה איתו על חוזה ארוך טווח...
24-Mar-2016, 16:48
הודעה: #46
(24-Mar-2016 12:39)אופיר34 כתב:  דוד, כל הביטויים האלה לא במקום. אנשים פה אבדו פרופרציות כאילו שהתרגלנו פה ב 30 שנה האחרונות לניהול מופתי ,בלי גרעונות, ביוביות, ירידות ליגה ,מכירות נכסים, בזיונות ספורטיבים.... וכו' וכו'.

תשמע אצל אשר אלון הייתי בבית יותר מפעם אחת לדירה של אוסידון לא הלכתי על זה הסתה אתה מדבר הבן אדם עושה נזק תדמיתי ונזק כלכלי שלא יודע איך נקום מזה....פ
24-Mar-2016, 17:39
הודעה: #47
בוא נפסיק עם התמימות הזאת. כנסו לפייסבוק ותראו מה הולך שם.
"תקבל סרטן"
שיהיה לך שחור כל החיים "
"שהכל ילך לתרופות"
פוסט עם אקדחים
אפילו את הטקס לאוהד הקבוצה שנפטר ניצלו כדי לגדף את אוסידון.

ואני כבר לא מדבר על איומים טלפוניים לו ולמשפחתו.

אז אייל, תחושותיך אלה תחושותיך אבל הם לא תמיד משקפות את המציאות. ואני אומר שוב, מותר וגם חובה למחות אבל צריך לשים גבול. מעבר לזה שעם טיפוסים דוגמת אוסידון כדי אולי לסגור דברים בחדרי חדרים ובשקט בלי כל משחקי הראש בראש האלה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
24-Mar-2016, 18:06
הודעה: #48
"השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
עוד שעתיים להכרזה הגדולה .. אני כבר לא מצליח להתרכז .. איזה לחץ !

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Mar-2016, 18:10
הודעה: #49
(24-Mar-2016 17:39)אופיר34 כתב:  בוא נפסיק עם התמימות הזאת. כנסו לפייסבוק ותראו מה הולך שם.
"תקבל סרטן"
שיהיה לך שחור כל החיים "
"שהכל ילך לתרופות"
פוסט עם אקדחים
אפילו את הטקס לאוהד הקבוצה שנפטר ניצלו כדי לגדף את אוסידון.

ואני כבר לא מדבר על איומים טלפוניים לו ולמשפחתו.

אז אייל, תחושותיך אלה תחושותיך אבל הם לא תמיד משקפות את המציאות. ואני אומר שוב, מותר וגם חובה למחות אבל צריך לשים גבול. מעבר לזה שעם טיפוסים דוגמת אוסידון כדי אולי לסגור דברים בחדרי חדרים ובשקט בלי כל משחקי הראש בראש האלה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עזוב אתה מייחס חשיבות גדולה מידי לילדים מפגרים שחכמים מול מקלדת ומחשב....גם אני בפייסבוק מהמעט שראיתי לא ראיתי איומים בנוסח שאתה מדבר עליו ואם אלו פני הדברים בוודאי שאני מגנה ולא מוכן להצטרף לחגיגה....אבל הבחור עושה הכל בכדי לעצבן ולהרגיז בכוונה....בכנות לא מבין מה צריך לקרות בכדי שתבין וזה כבר תקליט שחוזר על עצמו גם בתקופת שגב חודשים לפני שהתפוצצה אמרנו לך ולכולם שנוצרה בעיה שיהיה קשה לשקם ולא האמנת וגם היום אתה כאילו מחפש את הפשרות הנוחות ....
תבין פעם אחת צריך לנקות הכל בלי להשאיר פירורים וכל אלה שבאים לעשות סיבוב על הגב שלנו האוהדים שלא עוד ....וזה כולל את אלו שניהלו לפני אוסידון ולפני שגב....כן גם במחיר שנבלה כמה שנים בליגה שנייה ונהיה עם תקציב מינימום....
24-Mar-2016, 18:26
הודעה: #50
הגידופים בפייסבוק לא מתקרבים למה שהמקורבים לאוסידון גידפו את יוסי מזרחי בעונת העליה,שלא נדבר על עונה שעברהזה גם לא מתקרב להשמצות של אוסידון לאותם אלו שעזרו לו מימין ומשמאל,תתקשר לאיזיקוביץ ויספר לך...

אגב מבחינה תדמיתית,מה שהוא עושה לעמית ולווגנר ולי חמור שבעתיים מכל הקשקשת הילדותית ברשת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים