שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
23-Mar-2016, 22:46
הודעה: #31
RE: "השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
כמו כל הדברים במכבי נתניה ,גם החוזה של דורון זה בעיקר עם עצמו..
ולכן אני שואל ובכנות מלאה,מי ישחרר אותו מהמועדון? מי ישלם לו פיצויים חריגים? מי יממן את שגיאותיו?
ומכיוון שלא מכיר אחד שכזה,לא מדובר על פתרון עירוני ואסור לעיריה לקחת על עצמה בדיוק כמו שאסור לאיש למצוא פתרון זמני.
.או שימצא פתרון לטווח ארוך,או שדורון יחזיק במועדון עד בוא המפרק או המשיח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Mar-2016, 22:55
הודעה: #32
אייל כל התרגילים של העירייה הם לגרום לו ללכת. ממתי העירייה דורשת ערבויות על תשלום השימוש במתקן עוד לפני שהעונה הסתיימה. העירייה מעמידה קשיים בכוונת מכוון רק שיש כאן אדם שנתניה על הזין שלו .
הפיצויים שלו צריכים להגיע בהסדר ומומ. שגיאותיו הכלכליות ימומנו כמו שמומנו שגיאותיהם של קודמיו, מכירה ספונסרים הלוואות או פירוק. לא ברורה לי הציפייה שלך שדין אוסידון יהיה שונה מדין קודמיו. הבנאדם לא פראייר וטובתו האישית חשובה לו הרבה יותר מטובת המועדון. בקרב האגו שמתפתח בינו לבין העירייה יש רק מפסידה אחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Mar-2016, 23:02
הודעה: #33
(23-Mar-2016 22:55)טל.מ כתב:  אייל כל התרגילים של העירייה הם לגרום לו ללכת. ממתי העירייה דורשת ערבויות על תשלום השימוש במתקן עוד לפני שהעונה הסתיימה. העירייה מעמידה קשיים בכוונת מכוון רק שיש כאן אדם שנתניה על הזין שלו .
הפיצויים שלו צריכים להגיע בהסדר ומומ. שגיאותיו הכלכליות ימומנו כמו שמומנו שגיאותיהם של קודמיו, מכירה ספונסרים הלוואות או פירוק. לא ברורה לי הציפייה שלך שדין אוסידון יהיה שונה מדין קודמיו. הבנאדם לא פראייר וטובתו האישית חשובה לו הרבה יותר מטובת המועדון. בקרב האגו שמתפתח בינו לבין העירייה יש רק מפסידה אחת.

טל יש לך טעות העיריה ערבה להלוואה וחוששת לאי פרעונה עד היום העיריה נתנה הקצבה וקיצצה דמי שימוש בוינגייט או באיצטדיון....אנחנו בסיטואציה שעדיין לא היתה....
בכלל נראה לי שמייחסים לאוסידון יותר מידי חשיבות...צריכים לגרום לשגב בכל דרך להעביר את זכויות הניהול לאחר טוב יותר ולהלין את שכרו של אוסידון ויאללה ניפגש בבית משפט...בלשון עדינה הוא חפר לעצמו בור ועכשיו מבקש מהעיריה בואו תצילו אותי....די לא נשאר מי שיציל ....
23-Mar-2016, 23:16
הודעה: #34
דוד לדעתי אתה טועה.
העירייה נתנה ערבות להלוואה וההלוואה מוחזרת ע״י קיצוץ ההקצבה השנתית. העירייה מבוטחת !
לגבי חשיבותו של אוסידון - זכויות הניהול שלו. אתה רוצה לשכנע הזוי אחד באפריקה שיעביר את זכויות הניהול ..? מי יסדר לו את הברגים בראש ?
בקשר להלנת שכרו של אוסידון - למיטב ידיעתי שכרו הוא חלק מתקציב נתניה ועל כן הלנת השכר היא כוללת , כל הקבוצה סובלת מזה. אני מתעקש - צר לי כולכם טועים (למעט אופיר לשם שינוי..) . צריך לגמור את זה בצורה מכובדת ובהסכמה. היכולת של אוסידון לפגוע בנתניה כבעלים בפועל גבוהה מהיכולת של העירייה להזיק לו באופן אישי.

24-Mar-2016, 0:17
הודעה: #35
(23-Mar-2016 23:16)טל.מ כתב:  דוד לדעתי אתה טועה.
העירייה נתנה ערבות להלוואה וההלוואה מוחזרת ע״י קיצוץ ההקצבה השנתית. העירייה מבוטחת !
לגבי חשיבותו של אוסידון - זכויות הניהול שלו. אתה רוצה לשכנע הזוי אחד באפריקה שיעביר את זכויות הניהול ..? מי יסדר לו את הברגים בראש ?
בקשר להלנת שכרו של אוסידון - למיטב ידיעתי שכרו הוא חלק מתקציב נתניה ועל כן הלנת השכר היא כוללת , כל הקבוצה סובלת מזה. אני מתעקש - צר לי כולכם טועים (למעט אופיר לשם שינוי..) . צריך לגמור את זה בצורה מכובדת ובהסכמה. היכולת של אוסידון לפגוע בנתניה כבעלים בפועל גבוהה מהיכולת של העירייה להזיק לו באופן אישי.

אתה תקנה מנוי אם הוא נשאר ???
24-Mar-2016, 1:50
הודעה: #36
כל עוד אין בעלים רציני למועדון הזה והכל זה סוג של בוא נעביר את הזמן ונקיים את האג'נדה של איזיקוביץ ונסדר עבודה לעוד כמה אוכלי חינם אז התשובה היא לא.

24-Mar-2016, 8:46
הודעה: #37
לא הבנתי מי אמור לגמור את זה יפה בהסכמה?
העיריה/האוהדים?
לדעתי(ורק לדעתי),אנשים כאן(ולא רק כאן) התבלבלו,לא מדובר במנהל שכיר שיושב כרגע עם הבעלים ומנהל משא ומתן לסיום עיסוקו,מדובר למעשה בבעלים בפועל(לפחות ב3/4 שנים)הקרובות שהגיע לעברי פי פחת ורגע לפני הסוף(המר),מנהל משא ומתן עם עצמו(ביעוץ צמוד של איזיקוביץ),איך למנף את הכח שיש בידי בהיותי בעלים בפועל/מנהל/בעל זכויות חתימה בבנק ובהתאחדות.

אז זהו שאין מי שינהל איתו משא ומתן ואין מי שישלם לו פיצויים בדיוק כמו שאין מי שיזרים כסף למועדון,הוא הצליח(בעזרת היועץ הצמוד שלו וה"שווישים" שלצידו והכתבים "עושי דברו") לגרום לכל אלו שבעבר היו מוכנים לקחת אחריות להתעלם לחלוטין(ולהעלם) ולהשאיר אותו לבד(עם איזיקוביץ/רני/צ'ארלי/4 האוהדים) וזאת כשכולם מודעים ליכולת " נשק יום הדין" שלו.

ובמילים אחרות,הנזקים המקצועיים והכלכליים שנגרמו בחודשים האחרונים גרמו להתעלמות מהחששות שיכול להיות יותר גרוע,דבר שלא קרה מעולם ולכן דורון נמצא היום בסיטואציה שאין מי שיקח מימנו את המועדון,גם במחיר פרוק.
24-Mar-2016, 9:21
הודעה: #38
(24-Mar-2016 8:46)אייל ס כתב:  לא הבנתי מי אמור לגמור את זה יפה בהסכמה?
העיריה/האוהדים?
לדעתי(ורק לדעתי),אנשים כאן(ולא רק כאן) התבלבלו,לא מדובר במנהל שכיר שיושב כרגע עם הבעלים ומנהל משא ומתן לסיום עיסוקו,מדובר למעשה בבעלים בפועל(לפחות ב3/4 שנים)הקרובות שהגיע לעברי פי פחת ורגע לפני הסוף(המר),מנהל משא ומתן עם עצמו(ביעוץ צמוד של איזיקוביץ),איך למנף את הכח שיש בידי בהיותי בעלים בפועל/מנהל/בעל זכויות חתימה בבנק ובהתאחדות.

אז זהו שאין מי שינהל איתו משא ומתן ואין מי שישלם לו פיצויים בדיוק כמו שאין מי שיזרים כסף למועדון,הוא הצליח(בעזרת היועץ הצמוד שלו וה"שווישים" שלצידו והכתבים "עושי דברו") לגרום לכל אלו שבעבר היו מוכנים לקחת אחריות להתעלם לחלוטין(ולהעלם) ולהשאיר אותו לבד(עם איזיקוביץ/רני/צ'ארלי/4 האוהדים) וזאת כשכולם מודעים ליכולת " נשק יום הדין" שלו.

ובמילים אחרות,הנזקים המקצועיים והכלכליים שנגרמו בחודשים האחרונים גרמו להתעלמות מהחששות שיכול להיות יותר גרוע,דבר שלא קרה מעולם ולכן דורון נמצא היום בסיטואציה שאין מי שיקח מימנו את המועדון,גם במחיר פרוק.
מה שאתה אומר שבקיצור הלכה הקבוצה. החלום הרטוב של איזיקוביחס התגשם / מתגשםAngry
24-Mar-2016, 9:27
הודעה: #39
בתקווה שיגיע מפרק שהוא אוהד אמתי של המועדון שיפעיל את העסק עד שיגיע רוכש פוטנציאלי/קבוצת רוכשים ויקחו לידיהם בלי גיבנות עבר ולא חייבים בכסף גדול לבצע שיקום יסודי בשת"פ צמוד עם האוהדים.
לא רואה דרך אחרת במצב הנוכחי.
24-Mar-2016, 10:08
הודעה: #40
אייל אתה שוב פעם בוחר בשיטת הללכת עם הראש בקיר. יש מצב שיש לך ראש חזק ושברת בעזרתו הרבה קירות Wink אבל לדעתי גם אתה לא מדייק פה.
אוסידון מחזיק בזכויות הניהול אבל ממתי בעלים מושך משכורת ? ממתי לבעלים יש חוזה כספי מול העירייה או המועדון (אין לי מושג)? אתה שואל מי יפצה אותו ? לא יודע. סוגיה מעניינת שצריך לפתור, אבל הראש בראש יגמר בקבוצה שאולי תרד שתי ליגות ולא אחת ובמועדון שימחק לשנים. מומ ולרדת מהעץ יגמור את העסק בצורה יותר מושכלת ומשאירה סיכוי לשיקום. כמו שאי אפשר לתבוע את גיל לב על הנזקים הכלכליים שהשאיר אחריו ככה גם לא יוכלו להפרע כלכלית מאוסידון. אני חושב שדווקא אתה לא רואה את התמונה נכון.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים