שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
23-Mar-2016, 20:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Mar-2016 על ידי 20:30 עידן444.)
הודעה: #21
RE: "השחקנים מאיימים להחרים את האימונים"...
(23-Mar-2016 20:21)טל.מ כתב:  אוי באמת ,.. אם אני ידעתי שההלוואה מקוצצת מסכום התמיכה השנתית אז הוא לא ידע ? אין מצב

Sent from my iPhone using Tapatalk

לדעתי הוא חשב באותה צורה שמכבי נתניה מתנהלת כבר כמה שנים-
להקדים הכנסות ולדחות הוצאות.
רק שהפעם הוא לא ניתקל בדב לנד, 'לאן' או איזה ספק גמיש- אלא בעיריה במצב רוח תוקפני ממה שהוא היה רגיל(למה- זו שאלה בפני עצמה).

ואם זו לא צורת החשיבה באמת שאין לי מושג איך הוא תיכנן לשלם משכורות עד לסוף העונה...

ויותר מעניין, איך הבקרה דאגה שיהיה כיסוי.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Mar-2016, 20:50
הודעה: #22
איזה יותר גדול?
מה רציתם אופיר וטל שהעיריה תסכם עם דורון על פיצוי ועזיבה ותשאר עם כל הבאושים שהבחור בישל במשך 8 חודשים?
מה רציתם שהמנכ"ל ישלם צקים לספקים ושכר לעובדים עד סוף העונה מהפנסיה שלו?
היפוי כל של דורון הוא בנה תקציב הוא פתח חשבונות בנק הוא חתם על חוזים הוא פיזר צ'קים הוא מכר סיפורים לכל עם ישראל ואישתו ולכן הוא האחררי היחיד והבלעדי ובמקרה של פרוק גם לא יהיה חלק(אישי).
23-Mar-2016, 21:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Mar-2016 על ידי 21:03 טל.מ.)
הודעה: #23
אוקי תגיד לי אתה - נראה לך שהוא ישלם את כל זה מכספו ? יותר הגיוני שיכניסו מנכל חדש שיאלץ להביא ספונסרים או למכור או לפרק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Mar-2016, 21:19
הודעה: #24
הגיע הזמן לתבוע באופן אישי את האנשים שאחראים לקרקס הזה ואת אורליצקי עצמו שכבר שנתיים מספר סיפורים ויוצא נקי.
לא יכול להיות לאנשים יוצרים גרעונות מטורפים ולא מחוייבים ולא משלמים על זה.
שוב, כל הזמן אני מסתובב עם התחושה שבכדורגל מותר הכל.
אם נניח שגב סגר בור של מיליונים בודדים כשהגיע- למה הוא לא נותן את הדין על כך שהוא השאיר מועדון עם חובות של 12-14 מיליון בלי לשלם על כך באופן אישי?
כל הכבוד שהוא הביא כסף מהבית... אבל מי אשם שהוא התחייב על פי כמה מהיכולת שלו ולמרות שהוזהר?

23-Mar-2016, 21:21
הודעה: #25
מי יתבע ?

23-Mar-2016, 21:25
הודעה: #26
מי שחייבים לו כסף.

23-Mar-2016, 21:27
הודעה: #27
זה לא יעזור למכבי נתניה. לדעתי הערבות של בעלים היא בעמ אבל אני לא ממש סגור על זה.

23-Mar-2016, 21:39
הודעה: #28
יש מושג של הרמת וילון, במקרים בהם יש חשד למעשים לא כשרים
23-Mar-2016, 22:37
הודעה: #29
(23-Mar-2016 20:50)אייל ס כתב:  איזה יותר גדול?
מה רציתם אופיר וטל שהעיריה תסכם עם דורון על פיצוי ועזיבה ותשאר עם כל הבאושים שהבחור בישל במשך 8 חודשים?
היפוי כל של דורון הוא בנה תקציב הוא פתח חשבונות בנק הוא חתם על חוזים הוא פיזר צ'קים הוא מכר סיפורים לכל עם ישראל ואישתו ולכן הוא האחררי היחיד והבלעדי ובמקרה של פרוק גם לא יהיה חלק(אישי).

בשלב זה רוצים רק להבין...
אני קודם כל הגבתי לעידן לגבי ההלוואה המדוברת - לדעתי החזר ההלוואה מקוזז מההקצבה השנתית ,משמע אם הקבוצה אמורה לקבל 2.3 מליון היא תקבל 1.55 ולא את כל ה 2.3 שאח"כ יאלצו אותה לרדוף אחרי הקבוצה. זה מה שההגיון שלי אומר.

לגבי הפיצוי והעזיבה - מה זת'ומרת "תשאר עם כל הבאושים" ?? העייריה מחזיקה את הקבוצה ? העירייה מלבד ההקצבה השנתית משקיעה כסף בקבוצה ? העייריה מחתימה שחקנים ? העירייה היא הבעלים ?

העייריה בסה"כ בשלב זה לקחה על עצמה משימה למצוא בעלים לקבוצה. היא הגדילה לעשות וסידרה הלוואה עם ערבות לא קטנה כדי שהקבוצה לא תתפרק, וכרגע היא צריכה למצוא מנהל חדש למועדון שיחזיק אותו עם הראש מעל המים עד למציאת אותו רוכש.

דורון כשל בניהול המועדון (ולא נכנס עכשיו אם הוא אשם בהכל) . לדורון יש חוזה לעוד שנתיים, ולקבוצה יש גרעון כמו שלצערנו היה לה גם בשנים עברו . את הגרעון הזה דורון לא יכסה מכיסו בדיוק כמו שקובי או גיל לב לא עשו בעבר. השאלה עכשיו אם רוצים לגמור את הסיפור בצורה שקטה ואלגנטית או רוצים ללכת למלחמה מול אדם שהאגו שלו בשמיים שלא ייתן לאף אחד להשפיל אותו בפרהסיה.
23-Mar-2016, 22:45
הודעה: #30
(23-Mar-2016 22:37)אופיר34 כתב:  
(23-Mar-2016 20:50)אייל ס כתב:  איזה יותר גדול?

בשלב זה רוצים רק להבין...
אני קודם כל הגבתי לעידן לגבי ההלוואה המדוברת - לדעתי החזר ההלוואה מקוזז מההקצבה השנתית ,משמע אם הקבוצה אמורה לקבל 2.3 מליון היא תקבל 1.55 ולא את כל ה 2.3 שאח"כ יאלצו אותה לרדוף אחרי הקבוצה. זה מה שההגיון שלי אומר.

לגבי הפיצוי והעזיבה - מה זת'ומרת "תשאר עם כל הבאושים" ?? העייריה מחזיקה את הקבוצה ? העירייה מלבד ההקצבה השנתית משקיעה כסף בקבוצה ? העייריה מחתימה שחקנים ? העירייה היא הבעלים ?

העייריה בסה"כ בשלב זה לקחה על עצמה משימה למצוא בעלים לקבוצה. היא הגדילה לעשות וסידרה הלוואה עם ערבות לא קטנה כדי שהקבוצה לא תתפרק, וכרגע היא צריכה למצוא מנהל חדש למועדון שיחזיק אותו עם הראש מעל המים עד למציאת אותו רוכש.

דורון כשל בניהול המועדון (ולא נכנס עכשיו אם הוא אשם בהכל) . לדורון יש חוזה לעוד שנתיים, ולקבוצה יש גרעון כמו שלצערנו היה לה גם בשנים עברו . את הגרעון הזה דורון לא יכסה מכיסו בדיוק כמו שקובי או גיל לב לא עשו בעבר. השאלה עכשיו אם רוצים לגמור את הסיפור בצורה שקטה ואלגנטית או רוצים ללכת למלחמה מול אדם שהאגו שלו בשמיים שלא ייתן לאף אחד להשפיל אותו בפרהסיה.

במקרה הזה מכבי נתניה והעיריה צריכים לגרום לאיש ללכת בלי כלום או לעשות תמות נפשי עם פלישתים גם אם נרד עוד ליגה ....
חלאס פעם אחת לפעול עפ"י צדק....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים