שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה
09-Nov-2013, 13:03
הודעה: #41
RE: שלושה דברים מהמשחק המזויע הזה
וואו מאיפה להתחיל ... אייל אם אתה מטפטף לבעלים שניתן להרכיב קבוצה רק משיקנים רעבים עד 50 אלף דולר אתה הופך אותי לאוהד מודאג. ...כי קבוצה צריכה 10 שחקנים עד 50 אלף עוד 5 שחקנים ב100 אלף ועוד 3-4 כפ ב-200-250 זו בערך ההיררכיה...
בנוסף מסכים שהקבוצה לא נבנתה נכון כשבונים קבוצת כדורגל בונים שלד שוער,בלם, קשר אחורי וחלוץ תותחים וסביבם בונים קבוצה ... פה השקיעו הרבה כסף כי זה נראה כאילו שכל בעל שם שהיה מוכן להצטרף לחגיגה התקבל...
לגבי מזרחי אני מת לשמוע פעם אחת תדריך שלו לפני משחק לא יכול להיות שהכל כל כך שבלוני , איטי ודרך האמצע תשחזרו את המצבים של אתמול (גול ראשון מטר אופסייד) לי נראה כאילו השחקנים עושים את המינימום ההכרחי ושורדים ...
יש צורך במנהל ספורטיבי שיתכנן את העתיד העולם כבר שם מכבי ת״א כבר שם מכבי חיפה בדרך ואנחנו צריכים כבר בינואר שמישהו לא מזרחי בעל סמכות יידע להסתכל שנתיים שלוש קדימה ולהחתים בינואר שוקרני כזה מהפועל חיפה שמסיים חוזה וניתן לחטוף ולהתחיל לתכנן כי מסוף מאי לאוגוסט אי אפשר לבנות בזמן כל כך קצר.
עוד מילה למזרחי תפסיק לרצות את כולם זה בסדר ששחקן כזה או אחר לא ישחק שבוע שבועיים ויהיה ממורמר ...
מה פורסם על מחלקת הנוער אני יודע שהולצמן היה מאד מעורב באשדוד באקדמיה .
וברור לי שהגיע הזמן לעדות חריש עמוק (גניש במילא מסיים חוזה לא נראה לי שיש איזה בר דעת שישאיר אותו לא מהחדשים ולא מהישנים) לגבי בני לם השאלה אם יש מישהו שיכול להוציא אותו מכל החופים וכל המסביב שהוא חי בו למקד אותו 100 אחוז במחלקת הנוער חשבתי שאייל יצליח ומסתבר שגם הוא לא ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
Hagiqq (0909-1111-2013201320132013)
09-Nov-2013, 13:27
הודעה: #42
(09-Nov-2013 11:28)אייל ס כתב:  
(09-Nov-2013 10:47)Shaul כתב:  אחרי 10 מחזורים אפשר להגיד , יוסי מזרחי טעה בכמה עמדות בבנית הקבוצה ולכן עד ינואר זה מה שיש ונקוה שנשאר במקום הראשון.
אני מאמין שבינואר יעשו את השינויים המיוחלים , מגן שמאלי, קשר 50/50, וחלוץ 9, ובנוסף חיזוק הספסל.
לזכותו של מזרחי יאמר שהוא מודה בבניה לקויה , אני רק מקווה שיהיה תקציב לשינויים.
לגבי האמרה שחקנים ״ רעבים״ זה שילוב של אהבה למשחק , יכולת, וההשקעה באימונים, ואת זה צריך לראות המאמן במהלך השבוע, וכנראה שלהרבה שחקנים אין את 3 הפרמטרים השנה.
אחד הדברים החיובים השנה , גם הקהל ירד ליגה בשנה שעברה , אבל הקהל שדרג את עצמו והוא בדרך,לצמרת ליגת העל, שאפו.
תקציב של 13.5 מיליון ש"ח לקבוצה בליגה לאומית,זה תקציב של 3 קבוצות ממוצעות יחד בליגה הזו,טעה בבניה שישחרר ובכסף שיתפנה שיחתים אחרים.
יש קבוצות בליגת העל שאין להם תקציב שכר שחקנים כמו בנתניה וזה עוד לפני הפרמיות לעליה.

בוקר טוב,
מי כמוך יודע ש13.5 זה תקציב המועדון ולאו דווקא תקציב שחקנים שלדעתי נע סביב ה5 מ שקל, שגם הוא תקציב גבוה למדי למימדי הליגה השניה.
שחרור שחקנים מין הסתם לא מקטין את העליות , צריך לשלם לאנשים את חוזיהם עד הסוף, כי ההפרה באה מאיתנו ועל זה להוסיף עוד ..
אני מניח שנראה שינוי בינואר אבל נקודתי וזהו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Nov-2013, 16:23
הודעה: #43
(09-Nov-2013 13:27)טל.מ כתב:  
(09-Nov-2013 10:47)Shaul כתב:  אחרי 10 מחזורים אפשר להגיד , יוסי מזרחי טעה בכמה עמדות בבנית הקבוצה ולכן עד ינואר זה מה שיש ונקוה שנשאר במקום הראשון.
אני מאמין שבינואר יעשו את השינויים המיוחלים , מגן שמאלי, קשר 50/50, וחלוץ 9, ובנוסף חיזוק הספסל.
לגבי האמרה שחקנים ״ רעבים״ זה שילוב של אהבה למשחק , יכולת, וההשקעה באימונים, ואת זה צריך לראות המאמן במהלך השבוע, וכנראה שלהרבה שחקנים אין את 3 הפרמטרים השנה.
אחד הדברים החיובים השנה , גם הקהל ירד ליגה בשנה שעברה , אבל הקהל שדרג את עצמו והוא בדרך,לצמרת ליגת העל, שאפו.
תקציב של 13.5 מיליון ש"ח לקבוצה בליגה לאומית,זה תקציב של 3 קבוצות ממוצעות יחד בליגה הזו,טעה בבניה שישחרר ובכסף שיתפנה שיחתים אחרים.
יש קבוצות בליגת העל שאין להם תקציב שכר שחקנים כמו בנתניה וזה עוד לפני הפרמיות לעליה.

בוקר טוב,
מי כמוך יודע ש13.5 זה תקציב המועדון ולאו דווקא תקציב שחקנים שלדעתי נע סביב ה5 מ שקל, שגם הוא תקציב גבוה למדי למימדי הליגה השניה.
שחרור שחקנים מין הסתם לא מקטין את העליות , צריך לשלם לאנשים את חוזיהם עד הסוף, כי ההפרה באה מאיתנו ועל זה להוסיף עוד ..

ברור שנקודתי,מה רצית שיחליפו את כולם...יוסי מאמן מצוין שעדיין מנסה למצוא את התלכיד הנכון,המון שנים רציתי לראותו בנתניה,אל תנסה לשלוח אותו מכאן....הוא לא הבעיה ונכון שיש לא מעט,אני מאמין שהוא יפתור אותם בהקדם....
09-Nov-2013, 16:54
הודעה: #44
גם אני מאוד שמחתי שיוסי מזרחי הוא המאמן שנבחר, אבל כרגע הוא אכזבה גדולה, אין שיטה, חילופים הזויים, וחשבון גדול ל״ כוכבים״, נראה אם הוא יהיה מספיק אמיץ בינואר לשחרר את שלושת השחקנים שבעמדות שלהם אנחנו חייבים חיזוק, ובכוונה לא הזכרתי שמות כדי לא לגרום לשחקנים האילו איזה אי נעימות, למרות שכולם יודעים במי בדובר.
אני מציין פעם נוספת שחקן שאם הלחץ הנכון נוכל להצניח פה עד סוף העונה לוגסי ממכבי ת״א.
09-Nov-2013, 17:38
הודעה: #45
(09-Nov-2013 16:23)davidb7 כתב:  
(09-Nov-2013 13:27)טל.מ כתב:  

בוקר טוב,

ברור שנקודתי,מה רצית שיחליפו את כולם...יוסי מאמן מצוין שעדיין מנסה למצוא את התלכיד הנכון,המון שנים רציתי לראותו בנתניה,אל תנסה לשלוח אותו מכאן....הוא לא הבעיה ונכון שיש לא מעט,אני מאמין שהוא יפתור אותם בהקדם....

ברור שאת כולם . כולל האוהדים. כאילו דיי ראבאק , לא סבלנו מספיק ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים