שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
09-Mar-2016, 17:14
הודעה: #31
RE: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אני מאד מקווה שהפרסום בוואן שגוי ( ולאור עברם אני די בטוח שהוא שגוי ) כי איציק זוהר מייצג מבחינתי את כל החולאים של הכדורגל הישראלי. איש כזה לא הייתי רוצה לראות במכבי נתניה, בשום תפקיד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Mar-2016, 17:37
הודעה: #32
(09-Mar-2016 17:14)אופיר34 כתב:  אני מאד מקווה שהפרסום בוואן שגוי ( ולאור עברם אני די בטוח שהוא שגוי ) כי איציק זוהר מייצג מבחינתי את כל החולאים של הכדורגל הישראלי. איש כזה לא הייתי רוצה לראות במכבי נתניה, בשום תפקיד.

הוא לא שגוי, הרי הם אמרו זאת בשידור.
לדעתי ישנן כאן שתי אפשרויות:
1. עוד קומבינה של אוסידון בכדי להוריד ממנו את האשמה במקרה של אי עליית ליגה. משהו בסיגנון, ״הבאתי מנהל מקצועי כדי שאוכל להתרכז בצד הניהולי נטו, לכן אני לא אשם במצבה המקצועי של הקבוצה״.
2. להריץ את השם של איציק זהר ״כדמות מקצועית״, בדרך לתפקיד הבא שלו בכדורגל הישראלי. ומי מתאימה לכך תמורת שקט תקשורתי יותר ממכבי נתניה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
09-Mar-2016, 17:45
הודעה: #33
ספין נוסף מבית מדרשם של אופירע ואוסידון........
אין לו כסף לשלם לצ'ארלי,אז הוא יביא את איציק זהר.
09-Mar-2016, 17:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2016 על ידי 17:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
[/quote]

תגיד יש מצב שפעם בחיים תצא מילת פרגון מהפה שלך??

מרים פיירברג אחלה ראש עיר, ביצועיסטית, בולדוזרית שיודעת להזיז דברים ולקצר הליכים. דברים שבלעדיהם במדינתנו לא ניתן לקדם שום דבר. והיא הוכיחה את זה רק לפני מספר חודשים עם אותה הלוואה מפורסמת שמנעה את פירוק הקבוצה.

ונכון שאת טל מ. כמובן שזה לא מעניין כי הכל מבחינתו טריוואלי וברור מאליו אבל אני רואה את הדברים אחרת( למרות שאני יודע שאחד החטאים הגדולים הוא פרגון לאיש ציבור...)

ואם אתה לא מבין שלא מתפקידה להתעסק כל היום במכבי נתניה כנראה שיש לך בעיה קשה בהבנה של הגדרת התפקיד שלה.

[/quote]

אכן זה לא תפקידה (אז למה היא מתעסקת???)
אתה מכיר את השיר "אישה בונה, אישה הורסת"??? הוא נכתב עליה.
בקדנציה שלה נסגרה קבוצת הכדורסל בעיר, בקרוב גם קבוצת הכדורגל.
תתקדמו אתה והיא ביחד...

נ.ב:
כל המחאה הזו מבחינתי כל עוד היא לא כוללת את "הבולדוזר" בתוכה היא שווה לתחת.
09-Mar-2016, 18:27
הודעה: #35
כדוריד,
כדורסל,
כדורסל נשים,
כדורגל בקנטים...

סומך עליה, מאמין בה, אבל העובדות מדברות בעד עצמן והן לא בעדה...
09-Mar-2016, 18:27
הודעה: #36
(09-Mar-2016 16:51)אופיר34 כתב:  
(09-Mar-2016 15:42)פיליפצוק כתב:  [quote='אופיר34' pid='52494' dateline='1457523558']
גם אני חושב כך. מרים תעשה את זה ותמצא בסוף את הרוכש. היא נתנה את מילתה, ולמרות שזאת בכלל לא משימה פשוטה, היא בסוף תעשה את זה. אם יש מישהו שהוכיח שהוא גם מסוגל לעשות זאת מריים.
אני גם בטוח שאותו רוכש שיסכים להכנס לסיפור הזה יבין שרכישה של קבוצת כדורגל עולה כסף ו 5-6 מליון ש"ח על מכבי נתניה לא נשמע לי סכום הזוי. לדעתי, רוכש אמיתי עם כוונות רציניות לא יפיל את העסקה בגלל נושא הגרעון.

ובמידה ובכל זאת לא נצליח להביא לפה משקיע נצטרך לפנות לפתרון הישן והכואב שמכבי נתניה נאלצת להשתמש בו מידי פעם ב 25 שנה האחרונות.

ונכון שאין יותר מידי נכסים איכותיים אבל מישנקו, דיא או חסן למשל יוכלו לדעתי לצמצם את עומק הגרעון.

תגיד, יש מצב שאתה הבן שלה?
מרים הבטיחה, מרים אמרה, מרים תעשה.
מרים היא פוליטיקאית ממוצעת שאוהבת הרבה לדבר ומעט לעשות (בכל מה שקשור לספורט בנתניה).

תגיד יש מצב שפעם בחיים תצא מילת פרגון מהפה שלך??

מרים פיירברג אחלה ראש עיר, ביצועיסטית, בולדוזרית שיודעת להזיז דברים ולקצר הליכים. דברים שבלעדיהם במדינתנו לא ניתן לקדם שום דבר. והיא הוכיחה את זה רק לפני מספר חודשים עם אותה הלוואה מפורסמת שמנעה את פירוק הקבוצה.

ונכון שאת טל מ. כמובן שזה לא מעניין כי הכל מבחינתו טריוואלי וברור מאליו אבל אני רואה את הדברים אחרת( למרות שאני יודע שאחד החטאים הגדולים הוא פרגון לאיש ציבור...)

ואם אתה לא מבין שלא מתפקידה להתעסק כל היום במכבי נתניה כנראה שיש לך בעיה קשה בהבנה של הגדרת התפקיד שלה.

Sent from my SM-G920F using

מבחינת טל.מ פיירברג צריכה קודם כל לדאוג לרווחת מכבי נתניה ואחרי זה לכל השאר. לדעתי ראש עיר לא כל שכן ראשת עיר, מחוייבת קודם כל להישגים ספורטיביים הרבה לפני ארנונה ביוב רווחה וכו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Mar-2016, 18:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2016 על ידי 18:49 פיליפצ'וק.)
הודעה: #37
אני יכול לזקוף לה שני דברים בתחום הספורט ( שאר התחומים אין לי מושג וגם לא ממש מעניין אותי)
1.נתניה - בירת כדורגל החופים בארץ.
2.בנתה אחלה איצטדיון "זונה" שמארח יפה כל מי שרק רוצה ומשלם טוב ובזמן. רק שכל קשר בינו לבין המונח "איצטדיון ביתי" הוא מיקרי בהחלט.
09-Mar-2016, 19:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2016 על ידי 19:51 אופיר34.)
הודעה: #38
(09-Mar-2016 17:54)פיליפצוק כתב:  אכן זה לא תפקידה (אז למה היא מתעסקת???)
תתקדמו אתה והיא ביחד...

נ.ב:

למה היא מתעסקת ???
כי אם היא (או מי מטעמה) לא תתעסק יבואו משה וטל מ. ויתלוננו איך זה שראש העיר נותנת לקבוצת הדגל שלה להתפרק מול העיניים . בדיוק כמו שקורה בפ"ת \ אשדוד\כפ"ס ועוד ועוד....

היא הצילה אותך השנה מפירוק, הגדילה את ההקצבה השנתית לקבוצה, עושה ימים כלילות למצוא משקיע ואתה וכל שאר הטרחנים מנסים להסית את האש אליה כאילו שהיא בחרה את החלוץ האימפוטנט שלנו, הבלם המבוהל והשוער שלא מביא נקודות...

אז נכון שבחירתה באוסידון התבררה כשגויה ונכון שהיא עדיין לא הפנימה שהוא לא הדמות הראויה לנהל מועדון ,אבל מפה ועד להפוך אותה "לאישה הורסת" המרחק עוד גדול...

אני יודע שקשה לך לשמוע את זה אבל נכון להיום בלי פיירברג אין לך הווה ויותר חשוב אין לך עתיד.

אני בכל מקרה מציע לך להכין נאום התנצלות על כל "צרה" שלא תבוא....

(09-Mar-2016 17:37)אלון כתב:  
(09-Mar-2016 17:14)אופיר34 כתב:  אני מאד מקווה שהפרסום בוואן שגוי ( ולאור עברם אני די בטוח שהוא שגוי ) כי איציק זוהר מייצג מבחינתי את כל החולאים של הכדורגל הישראלי. איש כזה לא הייתי רוצה לראות במכבי נתניה, בשום תפקיד.

הוא לא שגוי, הרי הם אמרו זאת בשידור.
לדעתי ישנן כאן שתי אפשרויות:
1. עוד קומבינה של אוסידון בכדי להוריד ממנו את האשמה במקרה של אי עליית ליגה. משהו בסיגנון, ״הבאתי מנהל מקצועי כדי שאוכל להתרכז בצד הניהולי נטו, לכן אני לא אשם במצבה המקצועי של הקבוצה״.
2. להריץ את השם של איציק זהר ״כדמות מקצועית״, בדרך לתפקיד הבא שלו בכדורגל הישראלי. ומי מתאימה לכך תמורת שקט תקשורתי יותר ממכבי נתניה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מי אמר ברקוביץ ??
ברקוביץ העלה את הרעיון הדגול הזה (חשבתי לרגע שהוא עומד להציע לנו את בקנבאואר...). זה עדיין לא אומר שמישהו קיבל את הרעיון המגוחך הזה...

ושום דבר לא יוריד ממנו את האשמה. הבאה של זוהר רק תגביר את המחאה והעליהום. זוהר הוא לא דמות לחיקוי. לא אישיותית ולא מיקצועית. זה לא אדם שיגרום לקונצנזוס בקרב האוהדים. נהפוכו, רק ילבה יותר את האש.
09-Mar-2016, 19:54
הודעה: #39
אתם מתרגשים מכל ספין,כאילו שמחר איציק זוהר נכנס שוב לאח הגדול לארח חברה לשי חי.
09-Mar-2016, 20:33
הודעה: #40
(09-Mar-2016 19:45)אופיר34 כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='52503' dateline='1457531695']

אכן זה לא תפקידה (אז למה היא מתעסקת???)
תתקדמו אתה והיא ביחד...

נ.ב:

למה היא מתעסקת ???
כי אם היא (או מי מטעמה) לא תתעסק יבואו משה וטל מ. ויתלוננו איך זה שראש העיר נותנת לקבוצת הדגל שלה להתפרק מול העיניים . בדיוק כמו שקורה בפ"ת \ אשדוד\כפ"ס ועוד ועוד....

היא הצילה אותך השנה מפירוק, הגדילה את ההקצבה השנתית לקבוצה, עושה ימים כלילות למצוא משקיע ואתה וכל שאר הטרחנים מנסים להסית את האש אליה כאילו שהיא בחרה את החלוץ האימפוטנט שלנו, הבלם המבוהל והשוער שלא מביא נקודות...

אז נכון שבחירתה באוסידון התבררה כשגויה ונכון שהיא עדיין לא הפנימה שהוא לא הדמות הראויה לנהל מועדון ,אבל מפה ועד להפוך אותה "לאישה הורסת" המרחק עוד גדול...

אני יודע שקשה לך לשמוע את זה אבל נכון להיום בלי פיירברג אין לך הווה ויותר חשוב אין לך עתיד.

אני בכל מקרה מציע לך להכין נאום התנצלות על כל "צרה" שלא תבוא....

בינתיים היא גם מתעסקת וגם מפרקת (אישה בונה, אישה הורסת...)
"קבוצת הדגל שלה" הצחקת אותי, כל מה שעניין אותה זה הכיסא שלה ושתושביה לא יבואו בטענות למה בנית את האצטדיון מנקר העיניים הזה, בשביל רעננה, כפ"ס?
שתמשיך "לחפור" בלמצוא משקיע, מעניין איזה הזוי תורן היא תביא הפעם.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים