שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
08-Mar-2016, 19:48
הודעה: #11
RE: הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
אני עד עכשיו לא מבין איך רואה חשבון מכובד מאפשר למישהו אחר להשתמש בשמו ולדווח כביכול על מספרים שהוא עצמו לעולם בדק או ראה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Mar-2016, 20:12
הודעה: #12
(08-Mar-2016 19:41)אייל ס כתב:  ככל שניכנסים לעומקם של נתונים,מתברר שרמת המהימנות של האינפורמציה שהועברה בסוף פברואר לבקרה עשויה להיבחן מבחינה פלילית..
מי ייתן ובבקרה/עיריה יהיה "גבר" אחד שיבחן את הדברים כפי שתפקידו מחייב את הבחינה.

לפי הפרסומים השונים, כל הנתונים הכספיים של המועדון הועברו לרוכש המתעניין. באם כך הדבר אז כנראה שהכל שקוף והברוך הכלכלי, לכאורה, אמור להיוודע לכולם. מה עושים בעירייה/בבקרה עם הנתונים הנ״ל?
האם המצב באמת כ״כ חמור?
איל, מהיכן אתה/ מקורביך יודעים את המספרים האמיתיים (ולא שאני מפקפק באמינותך)?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
08-Mar-2016, 20:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Mar-2016 על ידי 20:14 אייל ס.)
הודעה: #13
(08-Mar-2016 19:48)אופיר34 כתב:  אני עד עכשיו לא מבין איך רואה חשבון מכובד מאפשר למישהו אחר להשתמש בשמו ולדווח כביכול על מספרים שהוא עצמו לעולם בדק או ראה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

עזוב את המכתב ההזוי.
אני מדבר על מסמך חתום ע"י רו"ח שהוגש לבקרה ויש בו (לכאורה),נתונים כוזבים..

אלון,טוב המרגלים במלחמת העולם השניה ישב באלפים וקרא חומר לגיטימי..
09-Mar-2016, 9:28
הודעה: #14
יש לנו בעיה.
מצד אחד, מרים לא יכולה לתת לקבוצה ללכת לפירוק, בגלל הערבות להלוואה.
מצד שני, מרים מחפשת רק פתרון אחד למצב - רוכש אמיד, מה יקרה אפ לא תמצא?

יש פתרונות ביניים שהיא מתעלמת מהם, לדוגמה, רועי דניאל יכול לנהל את המועדון ולהתחיל לגייס מחדש כספים למועדון הגוסס.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
09-Mar-2016, 9:41
הודעה: #15
(09-Mar-2016 9:28)איציק כהן כתב:  יש לנו בעיה.

יש פתרונות ביניים שהיא מתעלמת מהם, לדוגמה, רועי דניאל יכול לנהל את המועדון ולהתחיל לגייס מחדש כספים למועדון הגוסס.

לא הוגן והגון להכניס לקלחת מנהל שכיר שכל הבוץ ידבק בו...ולא מדובר בשלולית,להערכתי זו ביצה טובענית...
09-Mar-2016, 10:28
הודעה: #16
הבעיה היא שהזמן דוחק וכל יום הקץ קרב, האוהדים חייבים להירתם והניהול חייב להתחלף. במידה ונתמהמה, אני מאוד חושש מהיום שאחרי.

09-Mar-2016, 11:00
הודעה: #17
(09-Mar-2016 10:28)איציק כהן כתב:  הבעיה היא שהזמן דוחק וכל יום הקץ קרב, האוהדים חייבים להירתם והניהול חייב להתחלף. במידה ונתמהמה, אני מאוד חושש מהיום שאחרי.

איציק,מי ישלם שכר של כ3.5 מיליון ש"ח עד סוף העונה,מי ישלם צ'קים שוטפים+רשויות בשיעור של כ3 מיליון עד סוף העונה?
זה מאוד רומנטי לצפות שאוהדים יקחו אחריות,אך לגייס מאוהדים 5 מיליון זה לא משימה בלתי אפשרית,זה מדע בדיוני.
כאחד שבעבר היה שותף למחשבות כאלו ו/או אחרות,אני יכול לומר לך בשמי(ובשמי בלבד),לא אהיה חלק מלקיחת אחריות על נזקי דורון ושות',מי שנתן לו מנדט שיקח אותו בחזרה ויעמיד את המועדון בנקודת הפתיחה של העונה הנוכחית גרעון מצטבר של גג 2.5 מיליון+הלוואה ל10 שנים בגובה של 7.5 מיליון.
09-Mar-2016, 11:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Mar-2016 על ידי 11:14 איציק כהן.)
הודעה: #18
אייל, אני בחור רציונלי. לא חשבתי לרגע שהאוהדים יכסו 5 מיליון. אבל אני חושב שהפעם, האוהדים צריכים להירתם ביום שאחרי אוסידון. אני לא מדבר על ניהול מועדון ע"י אוהדים, אני מדבר על לקיחת אחריות גדולה יותר. גיוס כספי, בשאיפה שמיליון יגוייסו ונשבור את הראש מאיפה מגייסים עוד.
לגביך, עשית המון, הרבה מעבר לכל אחד מאיתנו האוהדים, אני מקווה שתבין שצריך אותך גם בלי השקעת כספים. אני לא רואה בך כספומט, אני רואה בך אוהד שרוף (יש מצב שתרתי משמע) שיכול לתרום לאוהדים ברמת הידע וההכוונה.
השאלה שלי היא, במידה ואין לנו גרוס שיקח את המועדון או כל פלופ אחר, מה עושים? מתפרקים?

09-Mar-2016, 11:26
הודעה: #19
(09-Mar-2016 9:28)איציק כהן כתב:  יש לנו בעיה.

לא משוכנע שזה בעייתי לעיריה אם נתפרק . הרי ההלוואה יורדת מהתמיכה השנתית של העיריה במועדון, מקסימום יפסיקו לתמוך כלכלית או יגיעו עם המפרק להסכם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Mar-2016, 11:27
הודעה: #20
לא יהיה יום אחרי ללא גב כספי....
ולכן צריך לדאוג לגב הכספי לפני היום שאחרי.
אין וואקום ואין ניסים וניפלאות,איש לא יתן לאוהדים מעורבות לפני פתרון הבעיות ומכיוון שהנושא המקצועי כבר לא רלוונטי,הנושא הכספי הוא לב העיניין ולא רואה שום קונסטלציה שלאוהדים יש חלק בפתרון הבעיה הכספית,הייתי שם מספר פעמים והאחרונה היתה באוגוסט האחרון,חוץ מרעיונות טובים לאוהדי נתניה אין שום יכולת כלכלית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים