שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אימפריה תיפעולית
10-Mar-2016, 20:55
הודעה: #11
RE: אימפריה תיפעולית
ואני שואל את דורון/רני ואורליצקי....
היום ה10/3(היום הראשון למנית הלנת שכר פברואר),האם שכר פברואר שולם לעובדי האימפריה התפעולית?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Mar-2016, 23:25
הודעה: #12
RE: אימפריה תיפעולית
כשמתחילת העונה אמרתי לכם שאני ובניי לא נגיע ואחרינו כמה עוד לפחות 15 חברים שהגיעו בהתחלה ולחצו עלי להמשיך להגיע ונואשו חזרו 2 מחזורים עם עטר ונואשו וכבר מצהירים שאין מה לראות יותר כדורגל בעיר הזאת

לקח לכם זמן להבין מה שראיתי בתחילת העונה

כל הטעויות נעשו בגלל דורון אסון אוסידון , אחרי שהתחיל לפזר כסף לא שלו בהחזרת חובות הצהיר שנעבור עונה שקטה בפליאוף העליון ולכן החתים את שלומי דורה במקום להחתים את המועמד הטבעי בני לם .

אני לא אומר שבני לם זה שמוליק פרלמן ז"ל אבל ניסיון יותר משלומי דורה ומעוד המון מאמנים בארץ יש לו ואצלו אין חפיפניקיות , במקום ללכת על שחקני בית + כמה חיזוקים עם מאמן שרוצה להצליח בדיוק כמו שסלובו דראפיץ' בבית"ר ומה שבהחלט יכל להיות אצלנו העונה בנתניה ...

אבל כמה שלחצתי ופתחתי פוסטים התעלמתם כמה שניסיתי שתשמעו לקול ההיגיון הלכתם עם תחושות בטן של יהיה טוב אבל הכל היה מונח לפניכם ....

כבר אחרי שבחר כנגד כל המתבקש בשלומי דורה הבנתי שהבן אדם סובל מאגומניאק , הרי מהעירייה רמזו אמרו במפורש שהם רוצים את לם והוא הלך נגד מי שמינו אותו והביאו אותו לנתניה ....

רק מטומטם יכול לומר שאי אפשר לפטר אותו ורק פתיים יכולים להאמין בכך , לכן אנחנו ממשיכים לאכול את הלב אבל לאוסידון אין בכלל מה שיזיז לו את הביצה השמאלית ...
ובראיון עם איציק זוהר מלך חיי הלילה עם אופירע כשזוהר הגן בחירוף נפש על אוסידון ואוסידון לא אחד שלא מכיר את זוהר הרי הוא היה מבעלי מועדוני הלילה בתל אביב תעשו אחד ועוד אחד ותבינו עם מי יש לנו עסק בנתניה , אל תתפלאו כשאוסידון רצה את זוהר כמנג'ר .... עודד מכנס ברח כי ראה שהוא סתם בובה זוהר ישמש בובה ויקבל על זה כסף מהעיריה ויספוג את כל האש במקום אוסידון .

אני בן 54 אוהד את הקבוצה כמעט כל חיי ואני אומר לכם מניסיון אף מנג'ר אף מנהל ואף בעלים לא יכול לעמוד כנגד האוהדים רק אם נהיה חזקים ולא נלך למשחקים בכלל אוסידון יילך !!! מרים תזרוק אותו מכל המדרגות של העיריה ואיני מתכוון למדרגות הנעות ////
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים