שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
29-Feb-2016, 12:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Feb-2016 על ידי 12:51 אלון.)
הודעה: #51
RE: אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
(29-Feb-2016 12:17)טל.מ כתב:  תגיד לי איזה פרופורציות אתה רוצה בדיוק.. ? נדבקת מאופיר ? אני רואה מועדון מרוסק , מבויש , אוהדים שלא יחזרו יותר, יקח שנים לשקם את התדמית . מי יבוא לשחק פה ? מי ירצה להתבזות ככה ? המועדון הזה עלה על מסלול מכבי יפו ובינתיים לא רק שלא מחשב מסלול מחדש, הוא רק מגביר מהירות . ואתה רוצה פרופורציות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תאמין לי שאם יגיע לפה אחד כמו אלונה ברקת, התדמית תשתנה בשנייה.
הכל תלוי מי יהיה הבעל בית. במידה וזה ימשיך להיות בלדב, לב, אשר אלון, שגב, אוסדיון ודומיהם תראה כמו שאתה נראה היום. במידה וזה יהיה אחד כמו שחר, ברקת, גולדהאר תראה אחרת. לא אני ולא אתה יודעים באיזה מסלול נהיה, אז כן, כנס לפרופורציות ואם לא בא לך להגיע אל תגיע. אבל תעשה טובה אחת קטנה (אתה וחבריך המתלהמים בפייסבוק ופה) תפסיקו להרעיל את מי שעדיין רוצה להגיע ולראות את הקבוצה. מחאות אפשר גם לעשות בדרכים יצירתיות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Feb-2016, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Feb-2016 על ידי 13:02 טל.מ.)
הודעה: #52
עשה לי טובה אל תמציא. הדעה שלי שאני לא ממש מפיץ אותה ברבים היא לא רעל. אני לא מתלהם ואני לא קורא לשבור את הבית. אם כל מה ששונה מדעתך המלומדת נחשב התלהמות ופיזור רעל אז כנראה שרובנו המוחלט טיפשים. מזל שאתה ואופיר פה להדריך את כולנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Feb-2016, 13:09
הודעה: #53
RE: אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
(29-Feb-2016 13:01)טל.מ כתב:  עשה לי טובה אל תמציא. הדעה שלי שאני לא ממש מפיץ אותה ברבים היא לא רעל. אני לא מתלהם ואני לא קורא לשבור את הבית. אם כל מה ששונה מדעתך המלומדת נחשב התלהמות ופיזור רעל אז כנראה שרובנו המוחלט טיפשים. מזל שאתה ואופיר פה להדריך את כולנו.

התחלת עם הרגשי?
"אני רואה מועדון מרוסק , מבויש , אוהדים שלא יחזרו יותר, יקח שנים לשקם את התדמית . מי יבוא לשחק פה ? מי ירצה להתבזות ככה ? המועדון הזה עלה על מסלול מכבי יפו ובינתיים לא רק שלא מחשב מסלול מחדש, הוא רק מגביר מהירות . "
מה זה אם לא רעל?
The following 1 user Likes אלון's post:
דוד חטב (2929-0202-2016201620162016)
29-Feb-2016, 13:18
הודעה: #54
אמת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !