שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
26-Feb-2016, 18:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Feb-2016 על ידי 18:23 עידן444.)
הודעה: #99
כתבה מהפראבדה של אוסידון
(26-Feb-2016 15:32)דוד חטב כתב:  
(25-Feb-2016 16:46)עידן444 כתב:  אייל, לתשומת ליבך, פשכצקי טען לפני 3 דקות ש״ניזרקת״ ממכבי נתניה ולכן הוא מבין למה לא נתת את הכסף שהבטחת...

Sent from my iPhone using Tapatalk

למה לחמם ?
פשכצקי זה נבלת הנבלות ....
זכור לי עוד מהימים שעבדתי במועדון בניצחון אולי הגדול ביותר ה-3:2
בחיפה בסיום המשחק על הדשא בעוד אנחנו חוגגים עם האוהדים אייל מתווכח עם פשכצקי לא זוכר על מה....
עזבו את העיתונאים...הרי ברגע שנטפל בבעיה המרכזית הם יתהפכו כדרכם....

ממש לא רצון לחמם. רק עוזר לו לעמוד בקצב של הידיעות השקריות. אוסידון גם טען היום שהוא חתום על החוזה של צלישר- שיש הרבה ביקורת על מענק השחרור שלו.
בימים האחרנים הגעתי למסקנה שחקר האמת הוא לא דבר פשוט בכלל...

(26-Feb-2016 17:01)פיליפצוק כתב:  האיש שקרן פתולוגי, הוא כבר מתחיל להסתבך עם השקרים של עצמו.
אותי הוא איבד ברגע שטען אחרי פיטורי ראובן שהוא לא רצה אותו מלכתחילה "והדירקטוריון דחף לו אותו" בעוד שמסיבת העיתונאים בה הוצג ראובן בזמנו הוא טען "שהוא רצה את ראובן עוד כשהיה בהפועל".

אשמע את הראיון שוב אם הוא קיים ברשת. לדעתי הוא לא טען שדחפו לו את עטר אלא שעטר היה המועמד המועדף ע״י הרבה גורמים וזה היה הלך הרוח- שהוא האיש הכי מתאים למשימה- למיטב זכרוני אתה היית מראשי התומכים. כלומר- כל הדרכים הובילו לרובן ולאחר שיחה איתו הוא החליט ללכת עליו. זה שונה מאוד מלהגיד- ״החתמתי את רובן כי לחצו\כפו עלי״- לדעתי בשום שלב וגם לא היום נטען דבר כזה על ידו.
לי הוא נשמע אדם אמין ומאוד נינוח(אם כי המראיין היה די נוח- הרי הוא מאוהדיו הגדולים- גם של שגב- האיש כנראה אוהד את כל מי ששנוי במחלוקת- העיקר שהוא מרים לו טלפון- בקיצור עיתונאי קטן ואינטרסנט) ואני מצאתי פגם אחד בדברים-
הוא טוען שהוא קיבל קבוצה עם 13.5 מיליון שקלים גרעון. הלוואה מהעיריה של 7.5 מיליון שקלים, כלומר- נישארו 6. הלכו לי לאיבוד ה 1.2 מיליון של האמריקאים אבל גם את זה אפשר להסביר בכך שהם היו חלק מהתקציב השוטף.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
כתבה מהפראבדה של אוסידון - עידן444 - 26-Feb-2016 18:11

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים