שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
25-Feb-2016, 12:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2016 על ידי 12:14 עידן444.)
הודעה: #68
כתבה מהפראבדה של אוסידון
קודם כל תודה אייל!

מישהו יודע להגיד מה תקציב מכבי נתניה העונה ואיך הוא בנוי?
הרי תקציב השחקנים קוצץ בענק! בעקבות הפציעות לדעתי הוא היה הכי נמוך בליגה. שם החסכון הגדול.
אגב, זה גם ניכר על הדשא. חומר שחקנים אפור ונטול איכות מלבד שחקן אחד ברמה מנטלית של ילד בן 14 ושחקן אחד שכבר לא כאן שהוא לא הרבה מעבר לשכונה. אין כאן כלום. כמעט כולם שחקנים זולים בקנה מידה של ליגת העל. טעיתי במשהו?
מנהלה- גם כאן די ברור שהמועדון רזה. יש את אוסידון עם שכר סביר לחלוטין עבור מנכ״ל אם השמועות על סביב 35 אלף ש״ח ברוטו נכונות. אין לי מושג מה שכרו של רני מנשה- מניח שהוא נמוך יותר. אני מתרשם שיש היום מועדון רזה מאוד! הביקורת העיקרית שלי היא חוסר האיזון, הפחדנות וחוסר הרצון לשלב שחקנים צעירים כדי לפנות כסף לרכש נקודתי ואיכותי יותר במקום להביא מכל הבא ליד כאילו זו ״מחלקת שיקום כדורגלנים ע״ש מכבי נתניה״ שגרם למצב המקצועי אולי הגרוע אי פעם! בצד הכלכלי עושה רושם שהמסמך הזה- גם אם אינו מדוייק- משקף פחות או יותר את רוח הדברים.
לי מרגיש שעוד קצת קיצוץ והמועדון נעלם...
כשאני בוחן את הדברים- על סמך המידע המצומצם שיש לי- הקבוצה הזו התנהלה מקצועית באופן שערורייתי! מבחינתי אוסידון ודורה אחראים על הביזיון.
מבחינה כלכלית חייב להגיד שעושה רושם שהיו לנו ימים קשים יותר... הרבה הרבה יותר...
לגבי כסף עתידי שנוצל- אלה דברים שצריכים לבדוק ובוא לא ניתמם אייל- אתה עצמך צעקת כאן לאורך כל העונה שעברה שבשביל לצוף ולא לטבוע בעונת 2014/2015 נוצלו חלק גדול מהכספים של עונת 2015/1016- כך שגם אם אוסידון פעל באותה דרך כדי לשרוד- לי נראה שזה היה די מחוסר ברירה. יש לי תחושה שכך גם התנהלו קודמיו- לגלגל ולגלגל מעונה לעונה... בסוף... אנחנו יודעים מה הסוף...
מנגד- אני שוב אומר- לקחת מועדון כמו מכבי נתניה בתמורה לסגירת חובות של מיליונים בודדים- זו מתנה עבור בן אדם רציני עם יכולת כלכלית(לא למישהו כמו שגב שמחפש איזה ריגוש לא ברור- למרות שגם במקרה שלו יתכן והאיש באמת היה על סף אקזיט שלא מומש- אינני יודע). יאמר שילם 1.5 מיליון דולר לאשר אלון ושות׳(על פי הפרסומים). אלונה ברקת שילמה מעל 8 מיליון שקלים לאלי זינו(על פי הפרסומים)- כך שלבוא היום למועדון שרחוק אפילו 4-5 מיליון שקלים מלהיות מאוזן בלי שום גיבנת קדימה(כמו הירושה שקיבל אלי שגב לדוגמה)- ואין שום תמורה מעבר לסכום הזה(מלבד ערבות להלוואה פרוסה על גבי שנים ארוכות שמכוסה על ידי חלק מהקצבות עירוניות שבערים הגדולות בכלל לא קיימות)- לדעתי זה אטרקטיבי מאי פעם. בנקודת הזמן הזו בעונה שעברה היית מקבל מועדון במצב קשה שבעתיים. למי שמעוניין באמת- זה הזמן האידיאלי לקחת מועדון גדול ומפואר עם התנאים הכי טובים בכדורגל הישראלי מהרבה בחינות- ולבנות אותו מחדש- בלי יותר מידי נכסים- אבל אולי חשוב מכך- עם התחייבויות כספיות עתידיות זניחות! לדעתי(תקן אותי אם אני טועה)- אין למןעדון חוזה שמן אחד קדימה מלבד ערן לוי- שנותרה לו שנה אחרונה.
לגבי ההשוואות אחורה- ברור שזה עיקר המטרה של פרסום הדו״ח- להראות את הקיצוצים ביחס להפקרות והנורמות הביזיוניות שהיו כאן בשנים האחרונות. אלה בהחלט דברים שברור שאוסידון רוצה להדגיש. הוא אידיוט אם לא היה מדגיש את זה. הרי בסופו של דבר מדובר ב״תוכנית הבראה״. תוכנית הבראה מתייחסת לחולה. לא לאחרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
כתבה מהפראבדה של אוסידון - עידן444 - 25-Feb-2016 12:05

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים