שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
25-Feb-2016, 1:09
הודעה: #61
כתבה מהפראבדה של אוסידון
תרשה לי להמר שמדובר בחארטה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Feb-2016, 1:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2016 על ידי 1:14 אופיר34.)
הודעה: #62
RE: כתבה מהפראבדה של אוסידון
בוא נגיד שפעם נוספת אני לא נופל מהכיסא מהדברים שלך( ויש לי הרגשה שזה לא הפעם האחרונה ).. ..

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ואיך שלא תסובב את זה ועם כל האובססיות והקונספרציות של חלקכם, יש מספיק אנשים בעלי מעמד שמחפשים פתרונות למועדון הזה ובסוף הם ימצאו אותם. ולא אוסידון ולא אף אחד אחר ימנע את זה

25-Feb-2016, 1:14
הודעה: #63
כתבה מהפראבדה של אוסידון
(25-Feb-2016 1:11)אופיר34 כתב:  בוא נגיד שפעם נוספת אני לא נופל מהכיסא מהדברים שלך( ויש לי הרגשה שזה לא הפעם האחרונה ).. ..

ואיך שלא תסובב את זה ועם כל האובססיות והקונספרציות של חלקכם, יש מפסיק אנשים בעלי מעמד שמחפשים פתרונות למועדון הזה ובסוף הם ימצאו אותם. ולא אוסידון ולא אף אחד אחר ימנע את זה

למה שתקבל חבטה בעצם ..? שב בבטחה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Feb-2016, 10:48
הודעה: #64
עידן הבטחתי לך תשובה סדורה,לעיניין ה"דורון עבד קשה מאוד על קיצוצים".
בוא נקרא לילד בשמו,לדורון יש לא מעט זכויות בקבלת ההלוואה בערבות העיריה,הוא וזהר ניומרק השקיעו לא מעט בהבאת תקדימים מעיריות אחרות ותוכנית הקיצוצים שהוצגה ב22/2 היא התוכנית שהוגשה לעיריה לבנק ולבקרה במטרה לקבל את ההלוואה(לתוכנית הוכנסו התאמות השבוע).

כאן מתחילות ונגמרות זכויותיו ואני לא אכנס עכשיו לכשל המקצועי לאורך כל הדרך ולהיותו "משרתם של אדונים" ולא מעט וגם לא לכשלים הניהולים שבין השאר הרחיקו את טובי הספונסרים והאוהדים שעבדו בהתנדבות.
.אתייחס רק לנושא הקיצוצים.
במכבי נתניה לא נעשה שום קיצוץ,למעט החלפת איציק גניש במנהל זול יותר וחסר ניסיון.
מעבר לכך,או שלא בוצע קיצוץ או שגדלה ההוצאה הרלוונטית.
יבוא אופיר ויגיד,על מה אתה מדבר נחסכו כך וכך רכבים והמשכורות של השחקנים ירדו וכו'.
ממש לא,מועדון כדורגל מורכב מעובדים קבועים ומעובדים על פי חוזה קצר מועד.
כל העובדים הקבועים נשארו באותו שכר ובאותם תנאים(או ששופרו). והעובדים תחת חוזה שחלקם היו תחת חוזה וחלקם הגיעו,קיבלו את שסוכם איתם בדיוק לפי תנאי השוק(ובמקרים רבים הרבה יותר מהמתחייב).
לא חוכמה גדולה להציג את תקציב שגב(תקציב גרעוני ללא כיסוי) ולהשוות אותו לעונה הנוכחית,רוצים לבצע השוואה,תשווה לסכנין/בני יהודה/כפר סבא/עכו/מכבי פ"ת/רעננה.
.תשווה לכמות הרכבים שם/לשכר שחקנים/להוצאות הנהלה וכלליות.
25-Feb-2016, 10:56
הודעה: #65
(25-Feb-2016 10:48)אייל ס כתב:  עידן הבטחתי לך תשובה סדורה,לעיניין ה"דורון עבד קשה מאוד על קיצוצים".
בוא נקרא לילד בשמו,לדורון יש לא מעט זכויות בקבלת ההלוואה בערבות העיריה,הוא וזהר ניומרק השקיעו לא מעט בהבאת תקדימים מעיריות אחרות ותוכנית הקיצוצים שהוצגה ב22/2 היא התוכנית שהוגשה לעיריה לבנק ולבקרה במטרה לקבל את ההלוואה(לתוכנית הוכנסו התאמות השבוע).

כאן מתחילות ונגמרות זכויותיו ואני לא אכנס עכשיו לכשל המקצועי לאורך כל הדרך ולהיותו "משרתם של אדונים" ולא מעט וגם לא לכשלים הניהולים שבין השאר הרחיקו את טובי הספונסרים והאוהדים שעבדו בהתנדבות.
.אתייחס רק לנושא הקיצוצים.
במכבי נתניה לא נעשה שום קיצוץ,למעט החלפת איציק גניש במנהל זול יותר וחסר ניסיון.
מעבר לכך,או שלא בוצע קיצוץ או שגדלה ההוצאה הרלוונטית.
יבוא אופיר ויגיד,על מה אתה מדבר נחסכו כך וכך רכבים והמשכורות של השחקנים ירדו וכו'.
ממש לא,מועדון כדורגל מורכב מעובדים קבועים ומעובדים על פי חוזה קצר מועד.
כל העובדים הקבועים נשארו באותו שכר ובאותם תנאים(או ששופרו). והעובדים תחת חוזה שחלקם היו תחת חוזה וחלקם הגיעו,קיבלו את שסוכם איתם בדיוק לפי תנאי השוק(ובמקרים רבים הרבה יותר מהמתחייב).
לא חוכמה גדולה להציג את תקציב שגב(תקציב גרעוני ללא כיסוי) ולהשוות אותו לעונה הנוכחית,רוצים לבצע השוואה,תשווה לסכנין/בני יהודה/כפר סבא/עכו/מכבי פ"ת/רעננה.
.תשווה לכמות הרכבים שם/לשכר שחקנים/להוצאות הנהלה וכלליות.

ובשורה התחתונה, התקציב השנה הוא גרעוני? הגרעון משנה שעברה גדל או הצטמצם?
ואני לא שואל בציניות.
25-Feb-2016, 11:06
הודעה: #66
הגרעון האמתי אחרי ההלוואה ואחרי המענק המיוחד מהעיריה ואחרי הסכום החלקי שהועבר מהאמריקאים,עמד על 2.5 מיליון ש"ח.
אני לא מחובר לספרים ולמספרים,להערכתי אין היום איש שמחובר(בתחילת העונה הצעתי את עזרתי,זוהר אמור היה לעסוק בזה,דורון לא מבין דבר וחצי דבר בניהול פיננסי).
כשעושה 1+1 ומבין שנלקח מלאן מיליון ש"ח על חשבון העונה הבאה ונלקח מלנד בין 700 ל800 אלף על חשבון העונה הבאה ונדחה תשלום למרכז מכבי על סכום שקרוב למיליון ונמכרו שחקנים בנזיד עדשים ולמרות מתקשים לשלם משכורות וחובות לספקים ורשויות.
כניראה שהמצב לא מלבב וה2.5 מיליון שאמור לקטון על פי הדו"ח מה22/2,יגדל ויגדל ויגדל..
25-Feb-2016, 11:44
הודעה: #67
אלון ואופיר איזה אינטרס יש לאייל סגל לומר את מה שהוא אומר אם זה לא היה נכון ? הרי אם ייצא שזה לא נכון הוא ייצא טמבל
לפי ניסיון העבר במיוחד עם אלי שגב אני מאמין לאייל ולא למשרד הפרסום אוסידון

גם הפיקציה שרצה עכשיו לגבי אבי גרוס אני לא מאמין הכל ספינים לקראת הפיצוץ שעוד יבוא מהאוהדים אז מנסים להרגיע ולמשוך זמן
מי שרוצה לקנות את הקבוצה נכנס לעובי הקורה בבדיקה של חשבונות ומבצע בלי להתקשקש
25-Feb-2016, 12:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2016 על ידי 12:14 עידן444.)
הודעה: #68
כתבה מהפראבדה של אוסידון
קודם כל תודה אייל!

מישהו יודע להגיד מה תקציב מכבי נתניה העונה ואיך הוא בנוי?
הרי תקציב השחקנים קוצץ בענק! בעקבות הפציעות לדעתי הוא היה הכי נמוך בליגה. שם החסכון הגדול.
אגב, זה גם ניכר על הדשא. חומר שחקנים אפור ונטול איכות מלבד שחקן אחד ברמה מנטלית של ילד בן 14 ושחקן אחד שכבר לא כאן שהוא לא הרבה מעבר לשכונה. אין כאן כלום. כמעט כולם שחקנים זולים בקנה מידה של ליגת העל. טעיתי במשהו?
מנהלה- גם כאן די ברור שהמועדון רזה. יש את אוסידון עם שכר סביר לחלוטין עבור מנכ״ל אם השמועות על סביב 35 אלף ש״ח ברוטו נכונות. אין לי מושג מה שכרו של רני מנשה- מניח שהוא נמוך יותר. אני מתרשם שיש היום מועדון רזה מאוד! הביקורת העיקרית שלי היא חוסר האיזון, הפחדנות וחוסר הרצון לשלב שחקנים צעירים כדי לפנות כסף לרכש נקודתי ואיכותי יותר במקום להביא מכל הבא ליד כאילו זו ״מחלקת שיקום כדורגלנים ע״ש מכבי נתניה״ שגרם למצב המקצועי אולי הגרוע אי פעם! בצד הכלכלי עושה רושם שהמסמך הזה- גם אם אינו מדוייק- משקף פחות או יותר את רוח הדברים.
לי מרגיש שעוד קצת קיצוץ והמועדון נעלם...
כשאני בוחן את הדברים- על סמך המידע המצומצם שיש לי- הקבוצה הזו התנהלה מקצועית באופן שערורייתי! מבחינתי אוסידון ודורה אחראים על הביזיון.
מבחינה כלכלית חייב להגיד שעושה רושם שהיו לנו ימים קשים יותר... הרבה הרבה יותר...
לגבי כסף עתידי שנוצל- אלה דברים שצריכים לבדוק ובוא לא ניתמם אייל- אתה עצמך צעקת כאן לאורך כל העונה שעברה שבשביל לצוף ולא לטבוע בעונת 2014/2015 נוצלו חלק גדול מהכספים של עונת 2015/1016- כך שגם אם אוסידון פעל באותה דרך כדי לשרוד- לי נראה שזה היה די מחוסר ברירה. יש לי תחושה שכך גם התנהלו קודמיו- לגלגל ולגלגל מעונה לעונה... בסוף... אנחנו יודעים מה הסוף...
מנגד- אני שוב אומר- לקחת מועדון כמו מכבי נתניה בתמורה לסגירת חובות של מיליונים בודדים- זו מתנה עבור בן אדם רציני עם יכולת כלכלית(לא למישהו כמו שגב שמחפש איזה ריגוש לא ברור- למרות שגם במקרה שלו יתכן והאיש באמת היה על סף אקזיט שלא מומש- אינני יודע). יאמר שילם 1.5 מיליון דולר לאשר אלון ושות׳(על פי הפרסומים). אלונה ברקת שילמה מעל 8 מיליון שקלים לאלי זינו(על פי הפרסומים)- כך שלבוא היום למועדון שרחוק אפילו 4-5 מיליון שקלים מלהיות מאוזן בלי שום גיבנת קדימה(כמו הירושה שקיבל אלי שגב לדוגמה)- ואין שום תמורה מעבר לסכום הזה(מלבד ערבות להלוואה פרוסה על גבי שנים ארוכות שמכוסה על ידי חלק מהקצבות עירוניות שבערים הגדולות בכלל לא קיימות)- לדעתי זה אטרקטיבי מאי פעם. בנקודת הזמן הזו בעונה שעברה היית מקבל מועדון במצב קשה שבעתיים. למי שמעוניין באמת- זה הזמן האידיאלי לקחת מועדון גדול ומפואר עם התנאים הכי טובים בכדורגל הישראלי מהרבה בחינות- ולבנות אותו מחדש- בלי יותר מידי נכסים- אבל אולי חשוב מכך- עם התחייבויות כספיות עתידיות זניחות! לדעתי(תקן אותי אם אני טועה)- אין למןעדון חוזה שמן אחד קדימה מלבד ערן לוי- שנותרה לו שנה אחרונה.
לגבי ההשוואות אחורה- ברור שזה עיקר המטרה של פרסום הדו״ח- להראות את הקיצוצים ביחס להפקרות והנורמות הביזיוניות שהיו כאן בשנים האחרונות. אלה בהחלט דברים שברור שאוסידון רוצה להדגיש. הוא אידיוט אם לא היה מדגיש את זה. הרי בסופו של דבר מדובר ב״תוכנית הבראה״. תוכנית הבראה מתייחסת לחולה. לא לאחרים.

25-Feb-2016, 12:14
הודעה: #69
צעקתי שזה לא נכון לנצל כספיים עתידים,צעקתי ששגב מוכר לנו את העתיד ולמזלנו משום מקום העיריה עשתה מעשה והיא לא תעשה פעמיים.
זה ששגב מנהל גרוע לא הופך את עמדת המנהל הגרוע לברירת מחדל במכבי נתניה.
בעונה הבאה תקציב סעיף מההתאחדות ירד מ5 לפחות ממיליון,סעיף מנויים וכרטיסים ירד מ4 מיליון למיליון,סעיף תרומות וספונסרים מ4 מיליון ל2 מיליון במקרה הטוב ולכן כל שקל שיורד היום יחסר בענק בעונה הבאה.

ולגבי עלות שחקנים,תתפלא אנחנו לא מוציאים פחות מחצי ליגה למרות ה10 נקודות ה9 שערי זכות ב24 משחקים והפציעות והמכירות.
25-Feb-2016, 12:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Feb-2016 על ידי 12:58 עידן444.)
הודעה: #70
כתבה מהפראבדה של אוסידון
(25-Feb-2016 12:14)אייל ס כתב:  צעקתי שזה לא נכון לנצל כספיים עתידים,צעקתי ששגב מוכר לנו את העתיד ולמזלנו משום מקום העיריה עשתה מעשה והיא לא תעשה פעמיים.
זה ששגב מנהל גרוע לא הופך את עמדת המנהל הגרוע לברירת מחדל במכבי נתניה.
בעונה הבאה תקציב סעיף מההתאחדות ירד מ5 לפחות ממיליון,סעיף מנויים וכרטיסים ירד מ4 מיליון למיליון,סעיף תרומות וספונסרים מ4 מיליון ל2 מיליון במקרה הטוב ולכן כל שקל שיורד היום יחסר בענק בעונה הבאה.

ולגבי עלות שחקנים,תתפלא אנחנו לא מוציאים פחות מחצי ליגה למרות ה10 נקודות ה9 שערי זכות ב24 משחקים והפציעות והמכירות.

צעקת וכאחד שיודע על מה הוא מדבר אני מניח שזה מה שקרה- הקדימו כספים מלאן על חשבון השנה הזו. סיימו את הקצבת העירייה לשנת 2015 כבר בפברואר. לקחו כספים ממך(שהוחזרו על חשבון העונה הזו), מניח שגם מלנד. ואז כדי לכסות על הבורות האלה מה אתה עושה? מאיפשהו צריך להביא את הכסף, לא? אז אולי לא הכל נעשה באופן מושלם וברור שברקע יש את המחדל מקצועי הגדול בהסטוריה, שמוביל גם לתסיסה בקהל(הרי ברור שאם היינו היום אפילו המצב של עכו או כ״ס יכול להיות שהכל היה נראה אחרת)- כל זה הופך את המצב לקטסטרופה.
להזכיר לכולם- אני מהמבקרים הכי גדולים כאן של אוסידון בחודשים האחרונים והיו לי ויכוחים רבים עם אופיר, אני חושב שבעיקר מקצועיים אבל לא רק, ואתה יודע מה גורם לי אט אט לשנות גישה? לפני מספר שבועות בחור בפורום אחר אמר לי שאני מדבר שטויות ואני לא מכיר בשיט את הקהל שלנו וכדאי לי להציץ בפורום ה 4,000. חייב להגיד שיש שם אחלה אנשים כמו גליה וקובי עמר(האח של) שהם ממובילי המחאה. למרות ההערכה שלי לאנשים- אי אפשר להתעלם שהכל שם מוגזם, מוסת, מתבסס בחלקו על שקרים ושמועות חסרות כל בסיס והכי חמור- בלי שום עובדות. הכל באוויר. הכל על רקע אישי. אני לא רוצה להגיד אינטרסנטי כי אני לא מזהה שום אינטרס אבל בהחלט אווירה מוסתת וחסרת תכלס- לדעתי מה שגם גורם לה להישאר על אש קטנה. הדור המבוגר יותר והמיושב יותר- פשוט לא מתחבר ונשאר בחוץ לחלוטין! תביאו עובדה אחת קטנה על אי סדרים. תביאו עובדה אחת חותכת שצריך לזרוק אותו מכאן והכל יעלה כמה מדרגות למעלה. פשוט לא מסוגלים לעשות את זה- כולל אנשים שהיו בתוך המערכת- והתוצאה היא שחלק גדול מהקהל מתייחס לכשלון כמקצועי! נטו מקצועי!

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2525-0202-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים