שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
23-Feb-2016, 23:23
הודעה: #21
RE: כתבה מהפראבדה של אוסידון
ניסיתי לקבל את תגובתו של רואה החשבון ולוודא איתו שהוא אחראי לפרסום,לצערי הוא "מסנן" כל אפשרות...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2016, 0:38
הודעה: #22
ערב טוב אייל
הרושם שאני מקבל ממך , שאתה כל פעם נכווה מחדש אבל אתה לא מפסיק להתעסק עם האש למה?
ודבר שני , לפי הראיות שלך יש פה ראיות פליליות , למה אתה לא פועל בכוון?
24-Feb-2016, 1:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2016 על ידי 1:18 אופיר34.)
הודעה: #23
(23-Feb-2016 23:23)אייל ס כתב:  ניסיתי לקבל את תגובתו של רואה החשבון ולוודא איתו שהוא אחראי לפרסום,לצערי הוא "מסנן" כל אפשרות...

אחראי לפרסום או אחראי לתוכן?
כי כל הדו"ח הזה פורסם שחור על גבי לבן תחת שמו של רואה החשבון במסמכים רשמיים שלו כולל השם, הלוגו וכו'

ואת האמת, הדו"ח הזה קצת סותר את כל מה שנאמר פה כבר הרבה מאד זמן. ולא, זה לא הופך את אוסידון למנהל גדול זה בטוח, אבל כנראה גם מעיד על זה שלא נגיע לפירוק.
ובכל זאת נמתין לסוף העונה ונראה איפה נעמוד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
24-Feb-2016, 2:45
הודעה: #24
מכבי אינטרסים נתניה...
אין לדעת מי מושך ולאן...ולמה?
עצוב מה שנהיה פה ...
כדורגל לא אמור להיות שמח ?
לאן הגענו?
אני מתגעגע לויכוחים על שחקן כזה או אחר לשחק בשבת או ביום חו"ל
או כל חילוף של מאמן סוף דצמבר ואנחנו בים מעניין לי את התחת אם יש רווח תפעולי או לא אני רןצה להנות מכדורגל....
הלו לא ניצחנו משחק בית כל העונה....
זה כתוב בטבלה וזה הדו"ח היחידי שאני מבין בתור אוהד כל השאר זה שטויות....
24-Feb-2016, 7:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2016 על ידי 7:15 אייל ס.)
הודעה: #25
(24-Feb-2016 1:06)אופיר34 כתב:  
(23-Feb-2016 23:23)אייל ס כתב:  ניסיתי לקבל את תגובתו של רואה החשבון ולוודא איתו שהוא אחראי לפרסום,לצערי הוא "מסנן" כל אפשרות...

כי כל הדו"ח הזה פורסם שחור על גבי לבן תחת שמו של רואה החשבון במסמכים רשמיים שלו כולל השם, הלוגו וכו'

ואת האמת, הדו"ח הזה קצת סותר את כל מה שנאמר פה כבר הרבה מאד זמן. ולא, זה לא הופך את אוסידון למנהל גדול זה בטוח, אבל כנראה גם מעיד על זה שלא נגיע לפירוק.

על איזה מסמך רשמי אתה מדבר?
המסמך הרשמי שהתייחסו אליו בכתבה היה הדו"ח של ברבי שמתייחס לחוב של 12.9 מיליון בהגעת אוסידון.
.כל השאר זה סיפור אלף לילה ולילה בלי אלף לילה ולילה.
זו אגדה לילידים בלי ילידים,כך לא ניראה דו"ח רישמי כך ניראה סיפור ילדים תדמיתי שמגיע כדי לתרץ את הסיבות למצב המקצועי הגרוע ביותר שמכבי נתניה הגיע בהיסטוריה שלה ודווקא בשנה שהעיריה השקיע במועדון בתקציבים ובהלוואות יותר מ10 מיליון ש"ח(הלוואה 7.5+תקציב 2.8) +1.3 מהאמריקאים,סה"כ 11.5 מיליון.
בעונה שאוהדים רכשו יותר מ2000 מנויים,,בעונה שאוהדים אחרים תרמו יותר מ5 מיליון ש"ח.
.בעונה שכל קיצוץ וכל שינוי מיבני היה מתקבל בברכה.
ובסופו של הליך גם התרסקנו מקצועית וגם מצבנו הכלכלי לוט בערפל ודורון וחבריו הרוויחו עוד כותרת לא אמינה ועוד שבוע/שבועיים שקט תעשייתי ולהערכתי בסופו של הליך,לא דובים ולא איזון תקציבי,לא רק של קטן הגרעון,הוא גדל ולא יהיה בעונה הבאה יכולת לאזנו(במידה ונסיים את העונה).

(24-Feb-2016 0:38)Shaul כתב:  ערב טוב אייל
הרושם שאני מקבל ממך , שאתה כל פעם נכווה מחדש אבל אתה לא מפסיק להתעסק עם האש למה?

מתייחס לחלק הראשון.
האהבה שלי למכבי נתניה,החזירה אותי כל פעם מחדש.
מודה,טעיתי שניסיתי לעזור לשגב,טעיתי שבעתיים שנהנתי לחיזורי דורון,מקווה מאוד שהצליח לעמוד בגזירה שגזרתי על עצמי.
24-Feb-2016, 8:54
הודעה: #26
אין לוגיקה אצל אוהד כדורגל. כולם פועלים מהרגש.

Sent from my A0001 using Tapatalk
24-Feb-2016, 9:49
הודעה: #27
אייל אתה נאיבי ותרשה לי לומר בחיבה גם מטומטם ולמה ?

אתה אוהב מכבי נתניה לא פחות ממני ואני לא מדבר על שחקנים הנהלה או מגרש או היסטוריה אתה אוהב את המועדון שנקרא מכבי נתניה , לכן אנשים מנצלים את האהבה הזאת , עד כאן בענין הנאיביות !

למה מטומטם ?

כי יש לך יכולות ניהול מוכחות ושמעתי זאת מהרבה אנשים , ולכן אני באמת שוב מנג'ס לך למה לא תיקח את הניהול עליך ? רק ניהול לא השקעה כספית ! תעשה זאת חינם אף אוהד לא יוכל לטעון כנגדך כי זה חינם !!!

מכבי נתניה לא תמצא אדם עם יכולות ניהול עם אהבה למועדון שמוכן להקדיש מזמנו לקבוצה !!!
חוץ מזה הרבה אנשי עסקים שהיו רוצים לתרום למכבי נתניה לא תורמים בגלל חוסר אמינות ( בדרך נלקחים אחוזים ) מי שרוצה לתרום מעונין שכל הכסף ישמש למועדון ולא לפיטום אוכלי חינם .

יותר מזה לא אוכל לומר לך עד שתחליט אפילו בהודעה פרטית אם תסכים אשמח להראות לך את הדרך להתמנות במקום אוסידון אסון
יותר מזה כל מה שיאמר כאן זה טחינת מים ואין להם שום השפעה על מה שקורה בקבוצה ...
24-Feb-2016, 11:50
הודעה: #28
(24-Feb-2016 7:13)אייל ס כתב:  
(24-Feb-2016 1:06)אופיר34 כתב:  

על איזה מסמך רשמי אתה מדבר?
המסמך הרשמי שהתייחסו אליו בכתבה היה הדו"ח של ברבי שמתייחס לחוב של 12.9 מיליון בהגעת אוסידון.
.כל השאר זה סיפור אלף לילה ולילה בלי אלף לילה ולילה.
זו אגדה לילידים בלי ילידים,כך לא ניראה דו"ח רישמי כך ניראה סיפור ילדים תדמיתי שמגיע כדי לתרץ את הסיבות למצב המקצועי הגרוע ביותר שמכבי נתניה הגיע בהיסטוריה שלה ודווקא בשנה שהעיריה השקיע במועדון בתקציבים ובהלוואות יותר מ10 מיליון ש"ח(הלוואה 7.5+תקציב 2.8) +1.3 מהאמריקאים,סה"כ 11.5 מיליון.
בעונה שאוהדים רכשו יותר מ2000 מנויים,,בעונה שאוהדים אחרים תרמו יותר מ5 מיליון ש"ח.
.בעונה שכל קיצוץ וכל שינוי מיבני היה מתקבל בברכה.
ובסופו של הליך גם התרסקנו מקצועית וגם מצבנו הכלכלי לוט בערפל ודורון וחבריו הרוויחו עוד כותרת לא אמינה ועוד שבוע/שבועיים שקט תעשייתי ולהערכתי בסופו של הליך,לא דובים ולא איזון תקציבי,לא רק של קטן הגרעון,הוא גדל ולא יהיה בעונה הבאה יכולת לאזנו(במידה ונסיים את העונה).

(24-Feb-2016 0:38)Shaul כתב:  ערב טוב אייל

מתייחס לחלק הראשון.
האהבה שלי למכבי נתניה,החזירה אותי כל פעם מחדש.
מודה,טעיתי שניסיתי לעזור לשגב,טעיתי שבעתיים שנהנתי לחיזורי דורון,מקווה מאוד שהצליח לעמוד בגזירה שגזרתי על עצמי.

עדיין לא הבנתי אייל.
עם כל הכבוד אבל על מה אתה מסתמך כשאתה אומר שהמסמך אשר יצא מרואה החשבון עם הלוגו ושמו הוא מופרך ולא קשור למציאות?
באם יש לך מספרים אחרים ומוכחים למה אתה לא מפרסם אותם שכולם ידעו?
24-Feb-2016, 12:05
הודעה: #29
לאורך כל העונה התייחסתי לנושא הגרעון בדיוק באופן בו הדברים מוצגים היום ב"ישראל היום".
שיש גרעון מצטבר כללי אל מול התקציב לעונת 2015/2016.
במידה ואוסידון מסיים את העונה הזו מאוזן(כלומר, תקציב עונת 2015/2016 מאוזן כשברקע הגרעון הכללי לא צומצם בשקל)- הוא עשה את המינימום הנדרש.
לאור המצב המקצועי של הקבוצה- זה המינימום שבמינימום ועל כן אוסידון נכשל העונה בגדול.
המחלוקת הגדולה היא בנושא הגרעון הכללי. סימני השאלה לגבי הכספים האלה רבים.
מה הובטח, למי, באיזה תנאי, והאם אפשר להסתמך על הבטחות ומה הסיבות שהם לא מומשו ומה חלקו של אוסידון בכך אם בכלל(עפ"י הכתבה של שי ארצי ב"ישראל היום" מצפים במועדון שהכספים האלה או לפחות חלקם יכנסו עד לתום העונה- מה שעשוי לצמצם את הגרעון הכללי).
ניכר מהדו"ח שאוסידון עבד תחת תנאים קשים לאור הפקרות- לא פחות מכך- בשנים עברו והתמודדות עם נורמות התנהלות שמתאימות למועדון עם בסיס כלכלי מוצק(קרי, אדם פרטי אמיד מאוד שמזרים כספים). במועדון שזה לא המצב הדרך היא לכיוון אחד בלבד- לתהום!
ללא ספק ניכר מהדו"ח שנעשתה עבודה משמעותית בנושא הקיצוצים- ועל זה מגיעה לאוסידון מילה טובה.
24-Feb-2016, 12:08
הודעה: #30
אלון,לימד אותי סבא שלי שפעם אחת מקרה,פעם שניה צרוף מקרים ופעם שלישית זו שיטה ומכיוון שמתחילת העונה אני נתקל פעם אחרי פעם בדיסאינפורמציה,אני מייחס גם למקרה הזה את השיטה.
ועכשיו לגופו של עיניין,הכותרת זועקת "מכבי נתניה תסיים את העונה ברווח תפעולי" ומייחסת לתוכנית הבראה שהכין רואה החשבון זוהר נוימארק שנושאת את תאריך ה22/2.
אכן רו"ח הכין את התוכנית לפני חודשים לא מעטים(רו"ח לא עובד במועדון מספר חודשים,כניראה שברח כמו שפן שהבין שהוא בבעיה אישית לא פשוטה),לתוכנית הוכנס סעיף נוסף שקשור ל"פרוק המקצועי מרצון בינואר" ויצא אתמול לאמצעי התקשורת כהודעת מועדון(ממש לא במסיבת עיתונאים בא ניתן היה לשאול שאלות) ללא חתימת ידו של רו"ח,לא מכיר עו"ד או רו"ח שמוציא מסמך מחייב ללא חתימת ידו!

האנשים שביננו שהיו שותפים ל"פקודה" בצבא,נתקלו ב"סיפור מעשה" לפני תרגילי גדוד/חטיבה/אוגדה,כך ניראה סיפור האלף לילה ולילה מפרי עטו של ממלא מקום ראש עירית חולון זהר נוימרק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים