שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מהפראבדה של אוסידון
23-Feb-2016, 19:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2016 על ידי 19:21 אייל ס.)
הודעה: #11
RE: כתבה מהפראבדה של אוסידון
זו לא כתבה....זה העתק מדו"ח רואה חשבון וזה מה שחמור כל כך,שרואה חשבון מסתבך באי אמירת אמת.
וכשלא אומרים אמת בסעיף 1 לפחות,סביר להניח שאי אמירת האמת שייכת גם לשאר הסעיפים.
ולעינייננו,עד היום הקפדתי לא לציין סכומים וכו' שקשורים בי,אך מכיוון שזה פורסם באמצעי תקשורת שונים ובעיקר במסמך חתום ע"י איש ציבור ורואה חשבון אני אעדכן אתכם(ראשונים) בסיפור ה1.4.
הסכום מורכב משני סכומים מיליון ו400.
נתחיל ב400,בעונה שעברה כשהמועדון עמד רגע לפני חדלות פרעון ושכר דצמבר לא שולם והשחקנים עמדו לעצור פעילות והיה חשש אמתי להמשך,יצרתי קשר עם רועי וקובי(בעזרת עמית....כי הייתי בנתק מוחלט מאז ששגב התחיל לספר סיפורים)והצעתי להם השלמה של הסכום החסר לשכר דצמבר בתנאי שכל עובדי המועדון כולל כולם עד מאמן הילדים האחרון יקבלו שכר.
הסכום יוענק כהלוואה עומדת עד מכירת קאיודה או הנכס המשמעותי הראשון ולהבטחת ההלוואה קיבלתי צ'ק פתוח.
הסכום ממכירת קאיודה לא פתר את כל הפיגור בשכר העובדים והסכמתי לדחות את התשלום עד לקבלת ההלוואה הגדולה.
כשנכנס הסכום לבנק,הצ'ק הופקד וסורב(דורון מכר לבנק עוד אחד מסיפוריו המצוצים),מכיוון שהבהרתי להם שזה יגיע לבקרה לעירייה ולהתאחדות,ההפקדה השניה כובדה.
נעבור למיליון-ניסיתי לגרום לאוהדים גם דרך הפורום וגם בשיחות כאלו ואחרות,להרים את הכפפה ולהיות חלק ממחזיקי הבעלות במועדון ומכיוון שהסכום הסביר המינימלי לקבלת החזקות משמעותיות היה מיליון ש"ח,הצעתי לאוהדים לבחון יכולת גיוס מיליון ש"ח בינם ובין עצמם.הכרתי בין נציגות האוהדים לדורון מתוך כוונה שיגיעו להסכמה בנושא ההחזקות ומעורבות האוהדים .
השקעה של מינימום מיליון ש"ח תאפשר בין 20 ל25 אחוז בבעלות האוהדים וגובה האחזקה הסופי יהיה בהתאם לסכום ובכל מקרה לא פחות ממיליון ש"ח ולא פחות מ20%.
כדי להפוך את ההיתחיבות לרצינית,הצעתי לאוהדים את עזרתי בשלב הביניים עד לגיוס הכסף.
כל הנושא לא רקם עור וגידים והתמוסס ולכן מיליון הש"ח הפכו ללא רלוונטים,לא מצד האוהדים ולא מצידי.
זה נכון שעזרתי לדורון מפעם לפעם כולל בסיום העסקת שלו מנשה(והורדתו מתקציב עונת 15/16) וכניראה העזרה הזו+הידיעות מהעבר+הנכונות שלי בתחילת דרכו גרמה לו לרשום בפנקסו,אייל סגל=1.4,בדיוק כמו שטל איילה=מיליון בינואר ובוני התיכון=מיליון ש"ח ומחנה האימונים ממומן ע"י מני וויצמן והחלוץ נמכר להפועל ב1.7 ונגמור את השנה ברווח תפעולי.

איך אמרתי לא מזמן,אפשר לעבוד על בן אדם אחד פעם אחת,לא על כולם כל הזמן.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2016, 19:14
הודעה: #12
(23-Feb-2016 18:25)אלון כתב:  http://sports.walla.co.il/item/2937511
קראו והגיבו.
האם אתם חושבים שהרו"ח יאשר פירסום אשר יעשה מעצמו צחוק?
אני בעד שאוסידון יוחלף אבל אולי המחאה מפספסת בגדול ולא מתרכזת בדברים האמיתיים. כל היום אנחנו שומעים גרעון, פירוק, סוף העולם וכו'.
האמנם?

אלון מה יש במועדון ? זהות ?שחקנים ? יור שדואג לאינטרסים של הפועל תא ? קומבינות עם החבר'ה ? הרחקת ספונסרים ותורמים ? כדורגל ... ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2016, 19:24
הודעה: #13
(23-Feb-2016 19:13)אייל ס כתב:  זו לא כתבה....זה העתק מדו"ח רואה חשבון וזה מה שחמור כל כך,שרואה חשבון מסתבך באי אמירת אמת.
וכשלא אומרים אמת בסעיף 1 לפחות,סביר להניח שזה נכון לשאר הסעיפים.
ולעינייננו,עד היום הקפדתי לא לציין סכומים וכו' שקשורים בי,אך מכיוון שזה פורסם באמצעי תקשורת שונים ובעיקר במסמך חתום ע"י איש ציבור ורואה חשבון אני אעדכן אתכם(ראשונים) בסיפור ה1.4.
הסכום מורכב משני סכומים מיליון ו400.
נתחיל ב400,בעונה שעברה כשהמועדון עמד רגע לפני חדלות פרעון ושכר דצמבר לא שולם והשחקנים עמדו לעצור פעילות והיה חשש אמתי להמשך,יצרתי קשר עם רועי וקובי(בעזרת עמית....כי הייתי בנתק מוחלט מאז ששגב התחיל לספר סיפורים)והצעתי להם השלמה של הסכום החסר לשכר דצמבר בתנאי שכל עובדי המועדון כולל כולם עד מאמן הילדים האחרון יקבלו שכר.
הסכום יוענק כהלוואה עומדת עד מכירת קאיודה או הנכס המשמעותי הראשון ולהבטחת ההלוואה קיבלתי צ'ק פתוח.
הסכום ממכירת קאיודה לא פתר את כל הפיגור בשכר העובדים והסכמתי לדחות את התשלום עד לקבלת ההלוואה הגדולה.
כשנכנס הסכום לבנק,הצ'ק הופקד וסורב(דורון מכר לבנק עוד אחד מסיפוריו המצוצים),מכיוון שהבהרתי להם שזה יגיע לבקרה לעיריה ולהתאחדות,ההפקדה השניה,כובדה.
נעבור למיליון-ניסיתי לגרום לאוהדים,גם דרך הפורום וגם בשיחות כאלו ואחרות,להרים את הכפפה ולהיות חלק ממחזיקי הבעלות במועדון ומכיוון שהסכום הסביר המינימלי לקבלת החזקות משמעותיות היה מיליון ש"ח,הצעתי לאוהדים לבחון יכולת גיוס מיליון ש"ח בינם ובין עצמם,הכרתי בין נציגות האוהדים לדרון מתוך כוונה שיגיעו להסכמה בנושא ההחזקות ומעורבות האוהדים,מול השקעה של מינימום מיליון ש"ח,שגובה האחזקה תיהיה בהתאם לסכום ובכל מקרה לא פחות ממיליון.
כדי להפוך את ההיתחיבות לרצינית,הצעתי לאוהדים את עזרתי בשלב הביניים עד לגיוס הכסף.
כל הנושא לא רקם עור וגידים והתמוסס ולכן מיליון הש"ח הפכו ללא רלוונטים,לא מצד האוהדים ולא מצידי.
זה נכון שעזרתי לדורון מפעם לפעם כולל בסיום העסקת שלו מנשה(והורדתו מתקציב עונת 15/16) וכניראה העזרה הזו+הידיעות מהעבר+הנכונות שלי לאורך גרמה לו לרשום בפנקסו,אייל סגל=1.4,בדיוק כמו שטל אייל=מיליון בינואר ובוני התיכון=מיליון ש"ח ומחנה האימונים ממומן ע"י מני וויצמן והחלוץ נמכר להפועל ב1.7 ונגמור את השנה ברווח תפעולי.

איך אמרתי לא מזמן,אפשר לעבוד על בן אדם אחד פעם אחת,לא על כולם כל הזמן.

לאחר שאייל פרסם, מרשה לעצמי להגיב:
כמי שנכח בישיבות שנערכו בעניין והיה מעורב בצורה כזו או אחרת ( בוודאי ברמת הידיעה) בחלק לא מבוטל מהמהלכים המתוארים
כל מילה שכתובה כאן היא אמת לאמיתה.
23-Feb-2016, 19:46
הודעה: #14
ואתן לכם משהו, שעכשיו בכלל בבדיקה מעמיקה, בכלל לא הוגש דוח לבקרה התקציבית.
כנראה שבנתניה כמו בנתניה של השנה, קודם כל מדברים עם תקשורת ומפזרים מידע שקרי, אחרי זה ניגשים לטפל בתכל'ס
23-Feb-2016, 19:59
הודעה: #15
(23-Feb-2016 19:46)עמית כתב:  ואתן לכם משהו, שעכשיו בכלל בבדיקה מעמיקה, בכלל לא הוגש דוח לבקרה התקציבית.
כנראה שבנתניה כמו בנתניה של השנה, קודם כל מדברים עם תקשורת ומפזרים מידע שקרי, אחרי זה ניגשים לטפל בתכל'ס

כל כך דומה להתנהלות ביבי....
מדהים עד כמה!
עד היום הייתי בטוח שהעיתונאים מקבלים בצורה מסודרת מההתאחדות/מהבקרה,היום מתברר שכל האמצעים כשרים,בדיוק כמו ההדלפות מישיבות הקבינט,שמאיימים על כל עם ישראל בבדיקת פוליגרף....שמתמוססת לפני שהראש אמור להבדק.
23-Feb-2016, 20:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2016 על ידי 20:08 אלון.)
הודעה: #16
כתבה מהפראבדה של אוסידון
באמת שלא מבין.
רואה חשבון פירסם דוח. מסכים עם כך שלאוסידון קשה להאמין/התקשורת איתו וכו...
אך למה שהרואה חשבון ישקר? נראה לכם שהוא יסכן את שמו? מה האינטרס?
ולגבי מה שאייל טען/הציע, נראה לכם הגיוני שאפשר לגייס סכום כזה בפרק זמן קצר ועוד דרך פורומים כאלה ואחרים באינטרנט? לי לא... (ואין כל טענה לאייל, זכותו לתרום וזכותו לא).

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(23-Feb-2016 19:14)טל.מ כתב:  
(23-Feb-2016 18:25)אלון כתב:  http://sports.walla.co.il/item/2937511
קראו והגיבו.
האם אתם חושבים שהרו"ח יאשר פירסום אשר יעשה מעצמו צחוק?
אני בעד שאוסידון יוחלף אבל אולי המחאה מפספסת בגדול ולא מתרכזת בדברים האמיתיים. כל היום אנחנו שומעים גרעון, פירוק, סוף העולם וכו'.
האמנם?

אלון מה יש במועדון ? זהות ?שחקנים ? יור שדואג לאינטרסים של הפועל תא ? קומבינות עם החבר'ה ? הרחקת ספונסרים ותורמים ? כדורגל ... ?

לא הבנתי?
איפה ראית שטענתי זאת?
אמרתי (ואפילו הייתי במחאה בביניין העירייה), אוסידון לא צריך להמשיך. אך כל עוד אנשי המחאה לא יוכיחו שאכן קיים גרעון אשר מאיים על קיומנו, הם יוצאים פיתה.
אתה לא יכול לטעון השכם וערב שישנו גרעון ענק של מעל 5,6 מיליוני ₪, וברגע שרואה חשבון מפרסם מסמך לקרא לו שקרן ולא להוכיח אחרת.

23-Feb-2016, 20:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2016 על ידי 20:15 אייל ס.)
הודעה: #17
(23-Feb-2016 20:02)אלון כתב:  באמת שלא מבין.
ולגבי מה שאייל טען/הציע, נראה לכם הגיוני שאפשר לגייס סכום כזה בפרק זמן קצר ועוד דרך פורומים כאלה ואחרים באינטרנט? לי לא... (ואין כל טענה לאייל, זכותו לתרום וזכותו לא).

לא הבנת אלון....לא היית חלק מהתהליך
האוהדים היו אמורים לבנות תוכנית מסודרת(והיו שם חברה רציניים),היו אמורים להגיע לסיכום עם המועדון.
חלק מהתוכנית היתה הזרמה חודשית(אין סיבה לשלם מראש),אני הייתי מוכן להיות ה"ביטוח" שאכן האוהדים יעמדו בהתחייבות.
מכיוון שזה לא זרם בין דורון לאוהדים ולא היה המשך...אז זה גווע בראשיתו.
וכן חלק מהדרישות של האוהדים היו אמורות להיות פיקוח על הוצאות כספיות חריגות,כמו מינוי מנכ"ל חדש ומיותר כולל רכב,מינוי צ'ארלי לסגנו של אלוהים החלפת מאמנים לארוחת צהרים,החתמת שחקנים על פי גחמות כאלו ואחרות ועוד ועוד ועוד.

ועוד משהו קטן.....
הודלף לעיתונאים "סיפור מעשה" על נייר רו"ח ועד שזה לא יוגש לבקרה חתום אין לסיפור הזה דבר וחצי דבר....
ולא סתם זהר נוימארק ברח לפני חודשיים+.
23-Feb-2016, 20:20
הודעה: #18
כתבה מהפראבדה של אוסידון
(23-Feb-2016 20:13)אייל ס כתב:  
(23-Feb-2016 20:02)אלון כתב:  באמת שלא מבין.

לא הבנת אלון....לא היית חלק מהתהליך
האוהדים היו אמורים לבנות תוכנית מסודרת(והיו שם חברה רציניים),היו אמורים להגיע לסיכום עם המועדון.
חלק מהתוכנית היתה הזרמה חודשית(אין סיבה לשלם מראש),אני הייתי מוכן להיות ה"ביטוח" שאכן האוהדים יעמדו בהתחייבות.
מכיוון שזה לא זרם בין דורון לאוהדים ולא היה המשך...אז זה גווע בראשיתו.
וכן חלק מהדרישות של האוהדים היו אמורות להיות פיקוח על הוצאות כספיות חריגות,כמו מינוי מנכ"ל חדש ומיותר כולל רכב,מינוי צ'ארלי לסגנו של אלוהים החלפת מאמנים לארוחת צהרים,החתמת שחקנים על פי גחמות כאלו ואחרות ועוד ועוד ועוד.

ועוד משהו קטן.....
הודלף לעיתונאים "סיפור מעשה" על נייר רו"ח ועד שזה לא יוגש לבקרה חתום אין לסיפור הזה דבר וחצי דבר....
ולא סתם זהר נוימארק ברח לפני חודשיים+.

אבל הדברים הכתובים בשמו מתייחסים לתקופה אחרי שעזב. ז״א או שמישהו כתב בשמו או שלא עזב...

23-Feb-2016, 20:57
הודעה: #19
שמע אלון,אחת הבעיות במספרי סיפורים(אלי שגב אלוף בזה),שבשלב מסויים הם מאמינים לסיפורים שהם מספרים..
23-Feb-2016, 23:10
הודעה: #20
פשוט הזוי וחברים זה פלילי השקרים האלו מדובר בכסף ציבורי לא פרטי של אף אחד יהיה על זה חקירה משטרתית
אייל אני כועס עליך שבכלל רצית להלוות כסף
אל תתן ואל תתרום ואל תלווה שום דבר עד שאתה לא יו"ר המועדון
אני לא מבין למה מועדון כדורגל צריך להתנהל בצורה מגעילה ומסובכת ככה ?

לגבי הרעיון של לקנות 20-25 אחוז בידי האוהדים אשמח גם אני לקנות מניות ביכולת הקטנה שלי הלוואי ורבים יעשו כן
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים