שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ונגיד ש...
22-Feb-2016, 0:53
הודעה: #1
ונגיד ש...
אנחנו מנצחים את שני המשחקים שנותרו בליגה הסדירה (מכבי חיפה ועכו) ועכו מפסידה את שני המשחקים שנותרו לה. 9 נק' פער מלשרוד בליגה בפתיחת הפלייאוף התחתון

האם אז...

יש סיכוי ומכבי נתניה תצליח לעשות את הבלתי יאומן ולא לרדת ליגה?

אני מנסה בכוח להכניס אופטימיות Wink
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Feb-2016, 10:34
הודעה: #2
ונגיד ש...
תראה חיכינו 1000 דק לגול ? בוא נתחיל בגול ומשם נתקדם

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Feb-2016, 11:17
הודעה: #3
RE: ונגיד ש...
אם החבורה הזאת של שחקנים שהמוטיבציה שלהם בריצפה לא תגיע לכלום. להושיב את הליגיונרים ביציע ולהתחיל לרענן שורות . הצעירים עם החדרת רוח המועדון יעשו הרבה יותר מחבורת הזבל הליגיונרית יוצאי מקקי תא ועוד כמה נספחים שמגדירים את עצמם כשחקנים.
22-Feb-2016, 15:16
הודעה: #4
(22-Feb-2016 11:17)משה.ד כתב:  אם החבורה הזאת של שחקנים שהמוטיבציה שלהם בריצפה לא תגיע לכלום. להושיב את הליגיונרים ביציע ולהתחיל לרענן שורות . הצעירים עם החדרת רוח המועדון יעשו הרבה יותר מחבורת הזבל הליגיונרית יוצאי מקקי תא ועוד כמה נספחים שמגדירים את עצמם כשחקנים.
ונגיד שהיתה איזה שהיא רוח במועדון הזה מי בדיוק ינחיל אותה, אוסידון? אה נכון הוא גם ככה מחפש עוד שחקנים להפועל שיכיר להם את הפטיש והמגל.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Feb-2016, 17:03
הודעה: #5
צודק אמיר כשהראש דפוק כל הגוף נדפק כל עוד אוסידון בראש המערכת מכבי נתניה נראית הכי עלובה שיש
22-Feb-2016, 21:44
הודעה: #6
(22-Feb-2016 11:17)משה.ד כתב:  אם החבורה הזאת של שחקנים שהמוטיבציה שלהם בריצפה לא תגיע לכלום. להושיב את הליגיונרים ביציע ולהתחיל לרענן שורות . הצעירים עם החדרת רוח המועדון יעשו הרבה יותר מחבורת הזבל הליגיונרית יוצאי מקקי תא ועוד כמה נספחים שמגדירים את עצמם כשחקנים.

על זה אני בדיוק חושב.
אם קורצקי מאמין בניסים ורוצה לעשות את הלא יאומן, שיבחר לקט של הטובים ביותר מקבוצת הנוער ויביא אותם לבוגרים. הם יילחמו ויקרעו את הדשא וינסו לעשות היסטוריה. זה בקלות יכול להכניס לשחקני הבית הצעירים אחלה מוטיבציה ולנסות להראות שאפשר לבנות עליהם להמשך.
לא מובן לי מדוע קורצקי הולך עם הראש בקיר, 5 הפסדים ברצף חביבי... זה לא הולך. אין לך מה להפסיד, זעזוע משמעותי בהרכב הוא הדבר היחיד שיכול לעשות משהו - זה הדבר האחרון שלמעשה נשאר לעשות. לא צריך בכלל מאמן בשבילי זה בתכלס...
23-Feb-2016, 23:13
הודעה: #7
אם ננצח את מכבי חיפה יש מצב שזה יעיר את הקבוצה לשרשרת ניצחונות

אבל כל עוד אוסידון בראש הקבוצה לא מפריע לי לרדת ליגה העיקר שיעוף כבר
24-Feb-2016, 10:27
הודעה: #8
ונגיד ש...
צאו מההזיות כבר ... מכבי נתניה מפסידה היום בכל משחק לכל קבוצה משלושת הליגות הראשונות. אוסף של כלום שבשעה מסוימת כל שבת אמרו להם לשים בגדי ספורט ולהגיע לשפירא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Feb-2016, 10:42
הודעה: #9
ונגיד ש...
לפני כמה שבועות היה עוד אפשרות לחולל נס. היום אנחנו במצב שכדי להישאר בליגה אני מעריך שאנחנו צריכים לנצח את כל המשחקים עד לסיום העונה. לא אפשרי גם עבור קבוצה הרבה יותר טובה ממה שיש לנו.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים