שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
14-Feb-2016, 0:30
הודעה: #21
RE: ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
לפחות שלומי דורה יורד לנו מרשימת המשכורות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Feb-2016, 0:32
הודעה: #22
ועכשיו יתחילו לנצח... אני חושב שזה ברור כאן לכולם..,

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Feb-2016, 0:37
הודעה: #23
(14-Feb-2016 0:20)טל.מ כתב:  אתה באמת לא אדם חכם.
א. אני לא מתהפך אני אומר את דעתי על שוינפלד ואוסידון כבר שבועות אתה מוזמן לבדוק.
ב. אל תהיה מגוחך . כשאייל רוצה להחמיא לי הוא שולח לי סמס או מתקשר ..
נ.ב - הוא לא עשה את זה כבר שנתיים, אני ממש מתגעגע!!

Sent from my iPad using Tapatalk

הגיע הזמן שתלמד להתמודד גם עם אנשים לא מלומדים ,בעלי ראייה מרחבית ואינטליגנטים כמוך. לא כולם מושלמים כמו הראשון לציון טל מ....

אתה את דעתך אמרת יפה מאד כבר לפני חודשיים על איך הקבוצה צריכה להתנהל (ואל תאלץ אותי לפדח אותך ולהביא ציטוטים)-
להתחיל להתכונן לעונה הבאה ,לשלב שחקני בית ולחשוב כלכלית. שחררו שחקנים, הכניסו כמה לירות והתחילו להתכונן לעונה הבאה. בדיוק מה שרצית...
הצביעות שלך דוחה פשוט.
14-Feb-2016, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 0:44 טל.מ.)
הודעה: #24
תשתדל לא להקיא . אמרתי דברים בהחלט , בעידנה דריתחא. גם אני בנאדם. ולאחר מכן אמרתי שכל עוד המועדון חושב שיש סיכוי להינצל הוא צריך לפעול בהתאם, בלי קשר למה שאני כאוהד חושב ולרגע לא חשבתי שהיור המהולל שלי ימכור את ההווה והעתיד של מכבי נתניה תמורת מיליון שקל על מנת לכסות את ערוותו. אם אין לך יכולת להתמודד עם האמת הבעיה כולה שלך. אני מחפש עוד אדם שחושב כמוך ולא מוצא. אולי כולנו עיוורים ואתה הגאון מווילנה .. או שאתה לא.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Feb-2016, 0:49
הודעה: #25
(14-Feb-2016 0:24)טל.מ כתב:  אה פתאום זה לא מריח טוב .. לפני שתי פיסקאות לא הבנת מה יש לחקור ... הקפיצו את הווק שאתה יושב בתוכו ?? שים קצת סויה ..

חתיכת סתום. לא שמעת ממני מילת תמיכה על מעבר של שוינפלד להפועל. לא היום וגם לא לפני חודש שהוא הגיע אלינו. למרות שאני יודע שזה עניין כלכלי נטו אף פעם לא שמעת אותי תומך בהעברה שלו לשם.
ה״לחקור״ נאמר בכלליות על המנהג הישראלי הנפוץ (שאתה מייצג אותו יפה מאד) לשפוך דם ולערוף ראשים בחוצות העיר מבלי שיש לך בדל מידע בידיים. אתה איש מוסת שרץ באמוק אחרי העדר וחושב שהוא חכם גדול. לנהל שלשה וחצי אנשים במחלקת it זה לא לנהל קבוצת כדורגל אדון גאון.
14-Feb-2016, 0:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 0:58 טל.מ.)
הודעה: #26
אתה בטוח שהתחקיר שערכת מדויק ? ראיתי שעקבת אחרי בLinked in .. אתה גם רוצה לבוא להרצליה לבקר ? אם תתאפק באוקטובר אנחנו עוברים לידך תוכל לבוא להתרשם מקרוב. קפה עלי.

14-Feb-2016, 0:56
הודעה: #27
ח׳ברה- ניצלנו!
שחר אמר שאם בית״ר לא תופיע גם מכבי חיפה לא.
יש 2 יורדות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Feb-2016, 1:00
הודעה: #28
(14-Feb-2016 0:43)טל.מ כתב:  תשתדל לא להקיא . אמרתי דברים בהחלט , בעידנה דריתחא. גם אני בנאדם. ולאחר מכן אמרתי שכל עוד המועדון חושב שיש סיכוי להינצל הוא צריך לפעול בהתאם, בלי קשר למה שאני כאוהד חושב ולרגע לא חשבתי שהיור המהולל שלי ימכור את ההווה והעתיד של מכבי נתניה תמורת מיליון שקל על מנת לכסות את ערוותו. אם אין לך יכולת להתמודד עם האמת הבעיה כולה שלך. אני מחפש עוד אדם שחושב כמוך ולא מוצא. אולי כולנו עיוורים ואתה הגאון מווילנה .. או שאתה לא.

״בעידנה דריתחה״ ??? סחתן עליך....
אתה כבר 10 שנים אומר דברים בעידנה דריתחה ! לא הגיע הזמן שהחכם באדם ילמד מטעויותיו וישתלט על עצביו לפני שהוא מוציא לאור את כל השטויות שלו שאח״כ יאלץ להסביר אותם ??

ותפסיק עם הדמגוגיה שלך. היו״ר המהולל לא מכר את העתיד ולא את ההווה. היו״ר המהולל מכר 80 אחוז של שחקן נוער שלא ראה פה דקת דשא ולא רצה לשחק פה !! ועוד 60% של שחקן ששיחק פה משחק ורבע . והכל ב 1.2 מליון. ושאין כסף למשכורות (וגם על זה אפשר לדבר) ושהגרעון גדל אז כן ,אין ברירה ומוכרים נכסים בדיוק כמו שאנחנו עושים כבר 20 שנה.

אז תזיין לי את השכל על האמת כאילו שאתה יודע מהי.
ותפנים עוד משהו ,זה שאתה שטוף מח (בטח אחרי הצטרפותך לרשת החברתית) ומפרה את עצמך עם עוד כמה נביאי זעם לא אומר שאתה צודק. ההסטוריה בינתיים הוכיחה ש 90 אחוז מנבואותיך לא קרו. זה מה שחשוב בעיניי. לא מה שחושב העדר.
14-Feb-2016, 1:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 1:02 טל.מ.)
הודעה: #29
ההיסטוריה הוכיחה שבדברים הגדולים שקשורים לעתיד המועדון ( ולא איזה מאמן יוחתם או מי יהיה השוער ) צדקתי ב100 אחוז. וקח בחשבון שכן אני כנראה יודע דבר או שניים.

14-Feb-2016, 1:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Feb-2016 על ידי 1:16 אופיר34.)
הודעה: #30
(14-Feb-2016 0:27)אייל ס כתב:  בחייאת אופיר איזה הסברים אתה רוצה לשמוע?
שהערבים זורמים לקלפיות...שממשלות זרות מממנות את מחאת האוהדים...שצריך להגיש ערעור על החלטת השופטת...
תתעורר...ותחליט,קונה מימנו מכונית משומשת בלי בדיקה או לא קונה?

אייל, אתה רוצה לשפוט, לחרוץ דין וגם להוציא להורג ?? סבבה.
אני לא.
לא חייב להצטרף למקהלת המתלהמים. ואני לא בא להגן על אוסידון או מי מטעמיו. ההתנהלות כלפי חוץ לפחות (גם אם מבחינתו יש לו סיבות טובות) נראית רע מאד והוא כראש המערכת אחראי להכל ,אבל להפיל עליו את כל צרות המועדון זה מבחינתי כסת״ח. יש כנראה לא מעט דברים שקרו באשמתו הישירה ויש גם נסיבות מקלות שהוא לא אחראי להם. ואני מאמין שבקרוב נשמע גם את הצד שלו.

לא זוכר אותך אף פעם מבקר באותו להט ובאותה עקשנות מנהלים קודמים במועדון הזה שגם היו אחראים לגירעונות ,וגם מכרו שחקני בית, וגם הורידו אותנו ליגה וגם ביישו את המועדון הזה.
הוא בסך הכל מצטרף לעוד רשימה ארוכה של מנהלים כושלים בעשרות השנים האחרונות .

(14-Feb-2016 1:01)טל.מ כתב:  ההיסטוריה הוכיחה שבדברים הגדולים שקשורים לעתיד המועדון ( ולא איזה מאמן יוחתם או מי יהיה השוער ) צדקתי ב100 אחוז. וקח בחשבון שכן אני כנראה יודע דבר או שניים.

ברור. טל מ. לעולם לא טעה.
כל פגיעה בול....
ובסוף אני המגוחך פה....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים