שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
15-Feb-2016, 3:28
הודעה: #41
RE: ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
דעתי שלאורך כל הדרך כל חברי הדירקטוריון ניסו להכשיל את אוסידון אבל הוא קלט הזיז אותם הצידה ולא ידע מה לעשות..
הוא פשוט מנהל כושל ....
זה לא אומר שספונסרים צריכים לקבוע מי מאמן ...זה לא אומר שלפניו היו מנהלים טובים....זה אומר שהוא חסר מושג וחסר עמוד שידרה שמשתמש בתקשורת וצוחק עלינו...
אבל תכלס מגיע לנו כי אנחנו אוהדים אפטיים....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Feb-2016, 7:55
הודעה: #42
(15-Feb-2016 3:28)דוד חטב כתב:  דעתי שלאורך כל הדרך כל חברי הדירקטוריון ניסו להכשיל את אוסידון אבל הוא קלט הזיז אותם הצידה ולא ידע מה לעשות..
הוא פשוט מנהל כושל ....
זה לא אומר שספונסרים צריכים לקבוע מי מאמן ...זה לא אומר שלפניו היו מנהלים טובים....זה אומר שהוא חסר מושג וחסר עמוד שידרה שמשתמש בתקשורת וצוחק עלינו...
אבל תכלס מגיע לנו כי אנחנו אוהדים אפטיים....

שמע סיפור שאולי ישנה דעתך..
בתאריך ה27/8 נישאה ביתו של אוהד(ותורם) שהוא חבר קרוב שלי(עוד מימי בית ספר התיכון העליזים),זה היה כמה ימים אחרי שהודעתי לדורון שלכף רגלי(וכספי) לו יהיה חלק במועדון כל עוד הוא/רוחו/דרכו מובילים את מכבי נתניה.
השיחה היתה ב4 עיניים ואפילו אישתי לא ידעה מהסיפור...זה לא הפריע להפוך להיות הנושא המדובר בחתונה שבא נכחו מרבית חברי הדירקטוריון.
כל הנוכחים(אני בדבר על סוף אוגוסט),היו בדעה שדורון עושה עבודה מצויינת(כמובן שלאיש לא סיפרתי על סיפור מחנה האימונים ועל ההחתמות ההזויות של אוגוסט).
כך היה גם בערב ראש השנה ולהערכתי גם במהלך אוקטובר.
אני מקפיד על נתק מוחלט ויש כאן כמה מחברי האוהדים שיכולים להעיד על כך ולכן הופתעתי לחלוטין משיחת טלפון שקבלתי במהלך דצמבר מירון ישראל(עד לאותו שבוע איש בדירקטוריון לא אמר/ביקר/הפריע ליו"ר),שבו הוא סיפר לי שהם התכנסו מעט מאוד פעמים ותמיד החליטו פה 1,כשכל ההחלטות היו לעוסות היטב מראש.
15-Feb-2016, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Feb-2016 על ידי 10:43 דוד חטב.)
הודעה: #43
אחת הבעיות המרכזיות במועדון כדורגל הוא התחומים האפורים אין חלוקת עבודה בין מנהלים ובטח לא בין עובדים....
מה שאתה מספר לא פותר את חברי הדירקטוריון מדין וחשבון לנו האוהדים לא בגלל שהם חייבים לנו אלא בגלל שזו סוג של בקרה משרת אמון וכו...אבל כשהדברים לא מוגדרים מראש ....אז התוצאה היא בכייה לדורות ....
מה שמטריד / מבאס אותי מאתמול זה דווקא האוהדים לא ידעתי אם לצחוק בגול שלנו כשהאוהדים שרו כל חיי זה כואב על גבול הפתאטי....
וזה נתן לי להבין שרוב הקהל לא עסוק במה שאנחנו טרודים בחודשים האחרונים....
לצערי הסבל רק התחיל מכבי נתניה 2016 עד מתי ????
15-Feb-2016, 10:53
הודעה: #44
ממש ממש ממש ממש לא פותר!
וזו הסיבה שכשהם פנו אלי לשתף פעולה לגבי העתיד(ולמרות החברות),השבתי להם בלי למצמץ שהתנהלותם בחודשים האחרונים(יותר נכון,אי התנהלותם),לא תאפשר לי לשתף איתם פעולה בעתיד.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
דוד חטב (1515-0202-2016201620162016)
15-Feb-2016, 12:23
הודעה: #45
ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
(15-Feb-2016 10:53)אייל ס כתב:  ממש ממש ממש ממש לא פותר!
וזו הסיבה שכשהם פנו אלי לשתף פעולה לגבי העתיד(ולמרות החברות),השבתי להם בלי למצמץ שהתנהלותם בחודשים האחרונים(יותר נכון,אי התנהלותם),לא תאפשר לי לשתף איתם פעולה בעתיד.

ופה לדעתי אתה טועה בגישה. ולמה ? כי אתה משאיר את הבמה למחריבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים