שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מרים פיירברג איכר מכבדים אותך אבל את מטומטמת
03-Feb-2016, 23:21
הודעה: #1
אנחנו באמת אוהבים אותך ומכבדים אותך ושמחים שאת עוזרת לקבוצת הספורט היחידה של העיר

עד כאן המחמאות

מרים תעשי טובה אל תזייני לנו במוח אנחנו אוהדים מבוגרים לא ילדים שאת יכולה לסובב באצבע הקטנה , את לא יכול בכל כשלון להזכיר את הבעלים הקודמים שנטש את מכבי נתניה בחובות , זה לא קשור לכישלון הספורטיבי והניהולי שחווינו העונה זה לא קשור לעיסקאות הכושלים והבחירות העקומות שעשה אוסידון ....התמיכה העיוורת בו מחשידה אותך כי כמו שאני מכיר אותך על הרבה פחות מזה אוסידון היה נזרק מכל מדרגות בנין העירייה .!!!

הכי גרוע שאת מנסה לגרום לאוהדים להרגיש רגשי אשמה על הכשלון שלך במינוי אסון מהלך הכי גרוע בתגובה שלך שאת תגרמי ל2 דברים לא רצויים
א) אוסידון עוד ישתכנע שהוא בסדר גמור ולכן ימשיך באסון שלו כי הוא לא יבין במה טעה
ב) את מרחיקה כל אדם בעתיד מלעזור למכבי נתניה הם רק תרמו מכספם ומזמנם אבל כשהם מוקעים בחוצות העיר וזה שעשה את הטעויות מיוחצ"ן כיקיר העיר .הם לא יעזרו יותר .

כל הגיבוי שלך לאוסידון יותר מתמוה וחשוד

אבל בואי ואמור לך משהו שתביני עד כמה הקבוצה הזאת יקרה לכולנו
דודו מימון בזמנו כסגן שלך נעצר בעוון הטרדות מיניות בילדות קטנות הוא נעצר ואחרי שיחת טלפון איתך הוא שוחרר ממעצר והתיק שלו וכל ההתעניינות הציבורית לגביו נעלמה כלא הייתה , למה ? כי הוא אמר בשיחת הטלפון במילים אלו ממש : " מרים אם אני נופל את נופלת איתי " . תוך 24 שעות דודו מימון שוחרר .

תעשי עכשיו טוב טוב חושבים מה גם אני יודע

הקבוצה היא קבוצה עירונית כשאת רוצה את יכולה להזיז הרים ממקומם ואני מעריץ אותך על זה , לכן מצופה ממך שעד סיום העונה תמצאי בעלים כמו גולדהאר למכבי נתניה ושאוסידון אסון יתאדה לנו מהעיניים .....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2016, 23:29
הודעה: #2
מירים קוראת בפורום ..? יכול להיות שהיא אורן בשם בדוי ..?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Feb-2016, 2:09
הודעה: #3
RE: מרים פיירברג איכר מכבדים אותך אבל את מטומטמת
טל.מ העיר קטנה יש מי שמעביר הכל לא סתם אני כותב כאן
שלח תגובה 

[-]