שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון",
04-Feb-2016, 18:08
הודעה: #31
יופי ועכשיו הספונסר bbb גם עוזב בגלל אוסידון כמו שאייל אמר כול מי שתרם למועדון מהלב עזב נשאר רק השכירי חרב אוסידון וצרלי יש ריח של סוף

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2016, 19:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2016 על ידי 19:13 עידן444.)
הודעה: #32
למיטב ידיעתי הגרעון שאוסידון קיבל עמד על 13.5 מיליון ש״ח- מתוכם 7.5 כיסתה הלוואה, 1.25 גאלבוט וקאהן, נניח שעם עוד כל מיני תרומות זה הגיע ל 9-10. זה אומר שיש 3.5-4.5 מיליון ש״ח שאוסידון קיבל. כלומר, גם אם אוסידון לא גייס שקל אין סיבה שיאושר כאן תקציב שיחרוג מזה בכמה מיליונים ובינואר צריך למכור ולשחרר שחקנים כדי לשלם משכורות. איפה הבקרה שנה שניה רצוף? אם יש כזה גרעון על סמך מה אישרו כאן את השינויים שכביכול ניפחו אותו? כמו החוזה של עטר למשל? כמו איציק כהן?
אני מאוד מאוד מופתע שעונה אחרי קטסטרופה כלכלית שוב הבקרה איפשרה לנו להיות בגרעון של כמה מיליונים כאילו שה 13.5 מהעונה שעברה(שאם לא מכירת קאיודה והצימצומים של רועי דניאל הגרעון היה גדול יותר!) לא מספיק... העיקר ששגב שמח וטוב לב...

ועפ״י התגובות שלי כאן אני חושב שכולם יודעים מה אני חושב על אוסידון... חייב לעוף מכאן ומהר!

04-Feb-2016, 19:29
הודעה: #33
RE: באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון",
(04-Feb-2016 19:11)עידן444 כתב:  למיטב ידיעתי הגרעון שאוסידון קיבל עמד על 13.5 מיליון ש״ח- מתוכם 7.5 כיסתה הלוואה, 1.25 גאלבוט וקאהן, נניח שעם עוד כל מיני תרומות זה הגיע ל 9-10. זה אומר שיש 3.5-4.5 מיליון ש״ח שאוסידון קיבל. כלומר, גם אם אוסידון לא גייס שקל אין סיבה שיאושר כאן תקציב שיחרוג מזה בכמה מיליונים ובינואר צריך למכור ולשחרר שחקנים כדי לשלם משכורות. איפה הבקרה שנה שניה רצוף? אם יש כזה גרעון על סמך מה אישרו כאן את השינויים שכביכול ניפחו אותו? כמו החוזה של עטר למשל? כמו איציק כהן?
אני מאוד מאוד מופתע שעונה אחרי קטסטרופה כלכלית שוב הבקרה איפשרה לנו להיות בגרעון של כמה מיליונים כאילו שה 13.5 מהעונה שעברה(שאם לא מכירת קאיודה והצימצומים של רועי דניאל הגרעון היה גדול יותר!) לא מספיק... העיקר ששגב שמח וטוב לב... ועפ״י התגובות שלי כאן אני חושב שכולם יודעים מה אני חושב על אוסידון... חייב לעוף מכאן ומהר!

מעדות ממקור ראשון(אני העד),בסיום הדיודילז'נס הציג רו"ח זוהר שבמקרה הגרוע (וחלק מהבעיות נפתרו וקוזזו תוך כדי בנית התקציב),יעמוד הגרעון על לא יותר מ12 מיליון,התקבל מהאמריקאים תשלום ראשון של כ1.3 מיליון(לא יודע לגבי השני),כך שבאוגוסט עמד הגרעון על כ10 וחצי מיליון,לא כולל ההלוואה ולא כולל התשלום השני של האמריקאים.
המשמעות אחרי קבלת ההלוואה,גרעון תזרימי של כ3 מיליון ש"ח במידה והאמריקאים לא מעבירים את החצי השני.
זוהר יחד איתי בנה תקציב שאמור להשאיר בסוף השנה עודף של כמיליון שקל,בהנחה שתשובה לא עמד בהבטחתו(וגם בעיניין הזה נעשו לא מעט טעויות),השנה אמורה להסתיים מאוזנת תוך כדי גרירת ה3 מיליון.

נכון לשכר דצמבר ששולם באמצע ינואר,המועדון קיבל מקדמות של קרוב לשני מיליון ש"ח על חשבון עונת 16/17 והמקורות אזלו.
המשמעות שנכון לחודש ינואר כשלפנינו עוד 5 חודשים שוטפים והוצאות ממוצאות של כמיליון חצי ש"ח בחודש,סה"כ של כ8 מיליון ש"ח הוצאות לפחות והכנסות של כ700 אלף ש"ח מהעיריה כ800 מההתאחדות ועוד כחצי מיליון ממחלקת נוער,סה"כ כ2 מיליון הכנסות.
המשמעות המעשית,גרעון של כ6 מיליון,אחרי שימוש עודף של 2 מיליון מעונת 16/17 בלי לקחת בחשבון צ'קים ארוכי מועד ופריסות תשלומים לרשויות וספקים.
לכן כתבתי כאן היום שדורון התחיל עם כ2.5 מיליון ויסיים את העונה בסכום שינוע בין 5 ל10 מיליון,תלוי בחיסכון שנעשה בימים האחרונים ובסיפורי הבדים על ה1.7 מהפועל וכו'.
04-Feb-2016, 19:41
הודעה: #34
אייל מזמן הבנתי שאתה לא מתייחס אלי
אבל תתייחס בבקשה לשאלה
למה שתקת עד עכשיו ?
04-Feb-2016, 19:54
הודעה: #35
(04-Feb-2016 19:41)זאב רווח כתב:  אייל מזמן הבנתי שאתה לא מתייחס אלי
אבל תתייחס בבקשה לשאלה
למה שתקת עד עכשיו ?

למרות שתיקתי,במשך תקופה ארוכה דאגה החונטה לתלות את כל הצרות של מכבי נתניה בי.
בחרתי לשתוק כל עוד היה סיכוי שנשרוד על מנת שאת הכשלים המקצועיים לא ייחסו לפירסומים ולדמורליזציה.
הצלחת המועדון עמדה לנגד עיני בדיוק כמו לפני 3 עונות,שם נהגתי באותה דרך עד סוף העונה
04-Feb-2016, 19:57
הודעה: #36
(04-Feb-2016 19:29)אייל ס כתב:  
(04-Feb-2016 19:11)עידן444 כתב:  למיטב ידיעתי הגרעון שאוסידון קיבל עמד על 13.5 מיליון ש״ח- מתוכם 7.5 כיסתה הלוואה, 1.25 גאלבוט וקאהן, נניח שעם עוד כל מיני תרומות זה הגיע ל 9-10. זה אומר שיש 3.5-4.5 מיליון ש״ח שאוסידון קיבל. כלומר, גם אם אוסידון לא גייס שקל אין סיבה שיאושר כאן תקציב שיחרוג מזה בכמה מיליונים ובינואר צריך למכור ולשחרר שחקנים כדי לשלם משכורות. איפה הבקרה שנה שניה רצוף? אם יש כזה גרעון על סמך מה אישרו כאן את השינויים שכביכול ניפחו אותו? כמו החוזה של עטר למשל? כמו איציק כהן?
אני מאוד מאוד מופתע שעונה אחרי קטסטרופה כלכלית שוב הבקרה איפשרה לנו להיות בגרעון של כמה מיליונים כאילו שה 13.5 מהעונה שעברה(שאם לא מכירת קאיודה והצימצומים של רועי דניאל הגרעון היה גדול יותר!) לא מספיק... העיקר ששגב שמח וטוב לב... ועפ״י התגובות שלי כאן אני חושב שכולם יודעים מה אני חושב על אוסידון... חייב לעוף מכאן ומהר!

מעדות ממקור ראשון(אני העד),בסיום הדיודילז'נס הציג רו"ח זוהר שבמקרה הגרוע (וחלק מהבעיות נפתרו וקוזזו תוך כדי בנית התקציב),יעמוד הגרעון על לא יותר מ12 מיליון,התקבל מהאמריקאים תשלום ראשון של כ1.3 מיליון(לא יודע לגבי השני),כך שבאוגוסט עמד הגרעון על כ10 וחצי מיליון,לא כולל ההלוואה ולא כולל התשלום השני של האמריקאים.
המשמעות אחרי קבלת ההלוואה,גרעון תזרימי של כ3 מיליון ש"ח במידה והאמריקאים לא מעבירים את החצי השני.
זוהר יחד איתי בנה תקציב שאמור להשאיר בסוף השנה עודף של כמיליון שקל,בהנחה שתשובה לא עמד בהבטחתו(וגם בעיניין הזה נעשו לא מעט טעויות),השנה אמורה להסתיים מאוזנת תוך כדי גרירת ה3 מיליון.

נכון לשכר דצמבר ששולם באמצע ינואר,המועדון קיבל מקדמות של קרוב לשני מיליון ש"ח על חשבון עונת 16/17 והמקורות אזלו.
המשמעות שנכון לחודש ינואר כשלפנינו עוד 5 חודשים שוטפים והוצאות ממוצאות של כמיליון חצי ש"ח בחודש,סה"כ של כ8 מיליון ש"ח הוצאות לפחות והכנסות של כ700 אלף ש"ח מהעיריה כ800 מההתאחדות ועוד כחצי מיליון ממחלקת נוער,סה"כ כ2 מיליון הכנסות.
המשמעות המעשית,גרעון של כ6 מיליון,אחרי שימוש עודף של 2 מיליון מעונת 16/17 בלי לקחת בחשבון צ'קים ארוכי מועד ופריסות תשלומים לרשויות וספקים.
לכן כתבתי כאן היום שדורון התחיל עם כ2.5 מיליון ויסיים את העונה בסכום שינוע בין 5 ל10 מיליון,תלוי בחיסכון שנעשה בימים האחרונים ובסיפורי הבדים על ה1.7 מהפועל וכו'.

ואיפה לעזאזל הבקרה????????

04-Feb-2016, 21:18
הודעה: #37
עידן,באותה כתובת כבר מספר שנים....
04-Feb-2016, 21:58
הודעה: #38
(04-Feb-2016 21:18)אייל ס כתב:  עידן,באותה כתובת כבר מספר שנים....

הייתי בטוח ובאיזשהו מקום אפילו חששתי שהולכים לעשות לנו את המוות העונה...
כנראה שחאפרים נשארים חאפרים.

04-Feb-2016, 23:34
הודעה: #39
המקרה בו שלומי ארביטמן עבר להפועל חיפה למרות שטופס העברה שלו הוגש אחרי תום מועד העברות הוא המקרה שמסמל מדוע נבחרת ישראל הגיעה בפעם האחרונה לטורניר גדול כשחלק ניכר מגולשים כאן לא נולדו. מי שלא דואג שיהיה כאן סדר במועד העברות שלא יתפלא שאין סדר באימונים במשחקים. בבקרה בהתאחדות כשכולם מזלזלים כך זה נראה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Feb-2016, 23:59
הודעה: #40
לא ברור לי מה מניע את הבנאדם..
http://sport1.maariv.co.il/כתבה/164512

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !