שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון",
04-Feb-2016, 13:00
הודעה: #21
RE: באמת מסכן..נעשה עוול לדורון אוסידון",
(04-Feb-2016 12:55)חזום חזום כתב:  מי זה בומבה?

Sent from my A0001 using Tapatalk

מאיר בנישו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Feb-2016, 14:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2016 על ידי 14:40 זאב רווח.)
הודעה: #22
גם ראש העיר לא קובעת אם אוסידון ישאר או יילך ממכבי נתניה
רק האוהדים קובעים ולכן אם אוהדים עם מנויים וכרטיסים ובלי כרטיסים יגיעו למשחקים ויחכו מחוץ לאיצטדיון
תוך 3-4 שבועות של מחאה נקייה בלי התלהמות בלי קללות גם אוסידון יילך הביתה
אולי יכנסו רועי כהן ועוד 2 כלבים איתו

בקשר לאייל סגל וכל אלו שתרמו מכספם וזמנם למכבי נתניה האוהדים צריכים להבין דבר אחד
כשאתה תורם כסף אתה רוצה שייעשה בו שימוש נכון ולא תראה את כספך מבוזבז לריק
הדוגמא הכי טובה זה אלי גוטמן שמבקש להחתים את ג'ף טוטואנה מדניאל יאמר ואחרי חודש מבקש להחליפו ...דניאל יאמר זעם על גוטמן על בזבוז 70 אלף דולר לריק !!!

ככה גם מי שבא לתרום למכבי נתניה
אוסידון מבקש תרומה מחתים שחקן או מאמן ואחר כך משחרר או מפטר
ואם כבר מעבירים על זה ביקורת הוא רואה בו פגיעה אישית

דורון אוסידון הולך להרוס בגדול את מכבי נתניה קבוצת כדורגל עם כל הכבוד לעסקים זה לא עסק זה זהות זה אוהדים זה תרבות זה מסורת , מהרגע שאתה רואה רק את הכסף יש לך בעיה
צריך אדם שינהל את מכבי נתניה מצד אחד מבחינה עיסקית ומצד שני מאהבה רק שניהם הולך ביחד רק מאהבה לא יילך עברו הזמנים הללו רק עיסקית גם לא הולך רואים זאת העונה עם רכבות שחקנים ומאמנים חלשים

איך יכול להיות שמתחלפים 4 מאמנים מעל 30 שחקנים ורק היו"ר לא מתחליף ???
04-Feb-2016, 15:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2016 על ידי 15:50 אופיר34.)
הודעה: #23
(04-Feb-2016 12:10)אייל ס כתב:  אלון,תקרא טוב את שכתבתי שהתחברתי לפוסט של בומבה שממש לא מתלהם ובטח לא פוגע ברשת העיר.
.ציינתי עוד שהיא והמנכ"ל ואופיר הם אחרוני החיים בסרט ומאחל לה ולמנכ"ל שכל הסיפור לא יתפוצץ להם בפנים.
אני במקום לא מחליף היום את דורון(ואני לא ציני).

אייל, אם הייתי מקבל שקל על כל פעם שסיפרו לי שהפעם זה הסוף הייתי יכול לקנות היום ארבע פעמים את מכבי נתניה...

שמעתי את זה כילד בן 18 בירידה הראשונה , הגעתי ל 25 ושוב שמעתי את זה, לפני שלש שנים זה שוב עלה והיום המגינה שוב חוזרת על עצמה.... ואלה רק הפיקים . כמובן שאפוקליפסות עלו גם בין לבין. בסוף, ועם כל הקשיים והדכאון שנלווים לזה אנחנו מוצאים אותנו תמיד עם הראש מעל המים. פעם זה יהיה תמהוני כמו שגב שיבוא וישים 2.5 מליון תרומה ואח"כ ירכוש, פעם זה איש עסקים ממוצע שאוהד את הקבוצה כמו אשר אלון, פעם זה יהיה מיליארדר שחיפש צעצוע כמו יאמר, עכשיו זה עירייה שעוזרת בהלוואה ובמציאת רוכש, ומחר זה יהיה משהו אחר...

בסוף המועדון הזה חשוב ליותר מידי אנשים ולכן הוא לא ימחק מהמפה כל כך מהר כמו שחלקכם מנבאים לו השכם וערב.

וכן אייל, לשבת בצד להפחיד ולבקר זה מאד קל. מי כמוך יודע. להכנס לסחלה של הכדורגל לא כל אחד מוכן גם אם 40K מובטחים לך כל חודש בבנק. כמו שאמר אלון, אתה בניגוד לכולנו פה יכולת ליישם את האני מאמין שלך מבפנים . לא רצית מהסיבות הידועות והכל סבבה , אבל במקרה הזה היה כדאי אולי ליישם את המשפט "נאה דורש ונאה מקיים"....

ואם מבחינתך מי שחושב שהמועדון לא עומד להמחק חי בסרט אז אין לי בעייה לחיות בסרט הזה.
04-Feb-2016, 16:03
הודעה: #24
וויכוח איתך הוא אין סופי,כי אתה מתווכח לשם הוויכוח ולכן לא אכנס לזה.

אך לא אאכזב אותך לחלוטין ואאלץ להסכים שאכן לבקר מהצד זה הכי הכי קל וכן אני מהצד ואני מפעם לפעם אומר את דברי,לעיתים כביקורת.

כל זה לא ישנה את העובדות ששום מספר בין 5 ל10 מיליון ש"ח כחוב בנוסף ל7.5 מיליון ש"ח שנלקחו כהלוואה הם חלק מהרזומה שיעמוד בפני מי שירצה לקחת עליו את המועדון.
מכיוון שהשם שלי(ולא שלך) עולה בכל פעם שעולה רעיון שדורש כסף...ולפחות ב8 שנים האחרונות הוא 1 מ5 השמות היחידים שתרמו/השקיעו כספים משמעותיים...ומתוך ה5 נשאר רק אחד שלא נטש וגם הוא כבר נתן את חלקו לעונה הבאה,קשה לי להיות אופטימי כמוך.
04-Feb-2016, 16:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2016 על ידי 16:32 אופיר34.)
הודעה: #25
(04-Feb-2016 16:03)אייל ס כתב:  וויכוח איתך הוא אין סופי,כי אתה מתווכח לשם הוויכוח ולכן לא אכנס לזה.

אך לא אאכזב אותך לחלוטין ואאלץ להסכים שאכן לבקר מהצד זה הכי הכי קל וכן אני מהצד ואני מפעם לפעם אומר את דברי,לעיתים כביקורת.

כל זה לא ישנה את העובדות ששום מספר בין 5 ל10 מיליון ש"ח כחוב בנוסף ל7.5 מיליון ש"ח שנלקחו כהלוואה הם חלק מהרזומה שיעמוד בפני מי שירצה לקחת עליו את המועדון.
מכיוון שהשם שלי(ולא שלך) עולה בכל פעם שעולה רעיון שדורש כסף...ולפחות ב8 שנים האחרונות הוא 1 מ5 השמות היחידים שתרמו/השקיעו כספים משמעותיים...ומתוך ה5 נשאר רק אחד שלא נטש וגם הוא כבר נתן את חלקו לעונה הבאה,קשה לי להיות אופטימי כמוך.

ככה זה שלא מסכימים על הכל... מתווכחים...בשביל זה צוקרברג המציא את פייסבוק ומישהו אחר את הפורום הזה...

אל תנסה לעקוץ אותי בנושא של הכסף כי אתה יודע טוב מאד שאם היה לי מספיק בבנק חלקו הלא קטן של הכסף היה היום בקבוצה ,והייתי עושה הכל כדי שהוא באמת יגיע לקבוצה גם אם בדרך יש אנשים שלא מתנהלים לפי השקפת עולמי.

ואתה יודע באותה מידה שאני הראשון שתמיד השמיע סנגוריה עליך (ולא היית צריך אותי) בתקופות אחרות שבהם חטפת מאותם אוהדים כפויי טובה שהיום פתאום הפכו לחבריך לנשק...

ולגבי החוב - לא נמשיך להתווכח (כי הוויכוח איתי הוא אין סופי) אבל לא תשכנע אותי שאוסידון לבדו אחראי על גרעון של 5 מליון כאשר לפחות חצי ממנו נוצר כתוצאה מהבטחות של אנשים רציניים שלא קוימו (ולא אני ואפילו לא אתה הבטיח את זה). וברור שלאוסידון יש אחריות גם על גרעון של שקל אחד אבל להאשים אותו בכל במחדלים השנה נראה לי קצת מוגזם.

ותקן אותי אם אני טועה אבל לאור הקיצוץ שהתבצע בימים האחרונים בשילוב עם שווי הנכסים שיש לנו ביד ואפשרות המימוש שלהם, האם הגרעון לא יכול להצטמצם בצורה משמעותית ?
04-Feb-2016, 16:35
הודעה: #26
אפשר לינק לפוסט שלו?

Sent from my A0001 using Tapatalk
04-Feb-2016, 16:51
הודעה: #27
אופיר34 בטוח לא התכוונת אלי כשאמרת חברים לנשק עם אייל סגל
מה לעשות ? אנחנו מתקשקשים הרבה אבל בסופם של דברים אייל סגל צודק ואני לא מתלקק עליו פתאום
גם אני כועס בדיוק כמוך עליו שהוא רק מדבר ולא מוכן לעשות מעשה

אבל יכול להיות בהחלט שיבוא יום כמו שאתה אומר ויגיע איזה מיליארדר לקנות אותנו ונדע ימים יפים יותר
בנתיים המצב כמו שאייל סגל אמר לך יש 7.5 מליון שקל בהלוואות ועוד בור של 3.5 מליון כשרוב התורמים כבר נתנו על חשבון העונה הבאה ... יפה שאתה מפרגן ללא יוצלח הזה אבל גם הוא לא קוסם
04-Feb-2016, 17:17
הודעה: #28
אופיר,דורון אסידון קיבל קבוצה עם 10 מיליון ש"ח חוב,ל7.5 מתוכם ניתנה הלוואה.
כל שקל מעל ה7.5+2.5 באחריותו המלאה.
בנוסף קיבל מועדון עם קהל מחבק חם ואוהב וריסק אותו לרסיסים.
קיבל ספונסרים ואוהדים תורמים שאין להם אח ורע בארץ והעיף אותם לכל הרוחות.
קיבל אוהדים מתנדבים במרבית מהמשרות התפעוליות במועדון ולא נשאר מהם שריד ופליט.
ואם אתה לא בדיוק זוכר,קיבל מועדון כדורגל לגיטימי בליגת העל ובהובלתו הוא מונהג לעונה המשפילה ביותר בתולדותיו.
04-Feb-2016, 17:30
הודעה: #29
(04-Feb-2016 17:17)אייל ס כתב:  אופיר,דורון אסידון קיבל קבוצה עם 10 מיליון ש"ח חוב,ל7.5 מתוכם ניתנה הלוואה.
כל שקל מעל ה7.5+2.5 באחריותו המלאה.
בנוסף קיבל מועדון עם קהל מחבק חם ואוהב וריסק אותו לרסיסים.
קיבל ספונסרים ואוהדים תורמים שאין להם אח ורע בארץ והעיף אותם לכל הרוחות.
קיבל אוהדים מתנדבים במרבית מהמשרות התפעוליות במועדון ולא נשאר מהם שריד ופליט.
ואם אתה לא בדיוק זוכר,קיבל מועדון כדורגל לגיטימי בליגת העל ובהובלתו הוא מונהג לעונה המשפילה ביותר בתולדותיו.

בוא נדבר על הגרעון, כל השאר זה כבר השתלשלות של דברים וכדור שלג שכבר בלתי ניתן לעצירה (כשלדורון יש חלק בזה כמובן אבל לדעתי הוא לא אשם בכל הצרות של המועדון הזה).

אם הגרעון היום 5 מליון , שמתוכם 2.5 מליון על פי דבריך לא קשורים לדורון מאיפה באים עוד 2.5 מליון ?
האם אפשר להאשים את דורון בתרומה בסך 2.5 מליון שלא הגיעה מתשובה וגלבוט-קאהן ?
האם הפעולות האחרונות שנעשו לא יכולות לצמצם את הגרעון ?
האם הנכסים שברשותנו לא יכולים לצמצמם או לכסות את הגרעון ?
04-Feb-2016, 17:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2016 על ידי 18:12 אייל ס.)
הודעה: #30
הגרעון(נכון להיום) לתפיסתי גדול מ7/8מיליון...והצעדים שנעשו החודש יצמצמו אותו...רק בסוף השנה נדע האם דורון אחראי ל3/5/7...מיליון.
ובכל מקרה,הצמצום הנוכחי לא מוריד מימנו את האחריות המקצועית להתנהלות ההיסטרית שהתחילה באוגוסט ונמשכה עד אתמול ב7 בערב.
הכל מקרי/הכל בזבנג וגמרנו/הכל בטובות מחברים ולחברים,זה טוב (אולי)למועדון לילה זה רע למועדון כדורגל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים